29 квiтня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна

Що нового
УВАГА! ВАКАНСІЯ ГОЛОВНОГО ЕКОНОМІСТА
28.04.2017
УВАГА! ВАКАНСІЯ РАМНИКА
28.04.2017
СПРОГНОЗОВАНО ПОПИТ НА РИНКУ ПРАЦІ
28.04.2017

7 квітня в облдержадміністрації, під головуванням заступника голови-керівника апарату Наталії Романової, відбулося спільне засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення та тимчасової робочої групи з організації прогнозування попиту на ринку праці та удосконалення напрямів профорієнтаційної роботи »

"ОЧІКУВАНОГО ЗРОСТАННЯ БЕЗРОБІТТЯ НЕ ВІДБУЛОСЯ"
28.04.2017

Підсумки діяльності Чернігівської обласної служби зайнятості протягом І кварталу 2017 року та пріоритетні напрями роботи на сучасному етапі стали темою розмови на нараді, що відбулася 27 квітня в обласному центрі зайнятості, з керівниками базових центрів зайнятості »

ЗА ДОСВІДОМ ДО ЧЕРНІГОВА
28.04.2017

Днями Чернігів відвідали представники служби зайнятості з інших областей України. В обласному центрі зайнятості їм презентували результати роботи з прогнозування попиту на ринку праці та удосконалення напрямів профорієнтаційної роботи. Адже Чернігівщина стала однією з перших областей, яка зробила такий прогноз »

УВАГА! ВАКАНСІЯ ІНЖЕНЕР-ПРОЕКТУВАЛЬНИК
26.04.2017
УВАГА! ВАКАНСІЯ МАШИНІСТ ЕКСКАВАТОРА ОДНОКОВШОВОГО
25.04.2017
УВАГА! ВАКАНСІЯ РАМНИК
25.04.2017
ЗАХОДИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ
24.04.2017

Запрошуємо відвідати заходи, які відбудуться з 24 по 28 квітня в центрах зайнятості області »

УВАГА! ВАКАНСІЯ МАШИНІСТ ЕКСКАВАТОРА ОДНОКОВШОВОГО
21.04.2017
"КВИТОК ДО УСПІХУ" ПРОПОНУВАЛИ ЧЕРНІГІВЦЯМ ТА ГОСТЯМ МІСТА НА АВТОВОКЗАЛІ
21.04.2017

20 квітня на чернігівському автовокзалі всім бажаючим безкоштовно давали "квитки". Таку незвичну акцію організували фахівці Чернігівського міського центру зайнятості для містян та гостей обласного центру. Щоправда, пропонували людям не подорож, а… роботу, адже виїзна акція служби зайнятості називалася "Квиток до успіху" »

ДЕ ЗДОБУТИ ПРОФЕСІЇ СФЕРИ ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, ДЕРЕВООБРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА БУДІВЕЛЬНИХ ФАХ, ЗНАЮТЬ ЧЕРНІГІВСЬКІ ШКОЛЯРІ
21.04.2017

22 березня свої двері для учнів чернігівської школи № 33 відкрило вище професійне училище побутового обслуговування, для випускників вечірньої школи №1 - будівельний ліцей. Гостей зі шкіл №14 та №34 зустрічав професійний ліцей побуту, до речі, випускники школи №34 цього дня також відвідали професійний ліцей деревообробної промисловості »

ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ - ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
21.04.2017

Знайшла підтримку чергова ініціатива обласної служби зайнятості. Йдеться про проведення Днів відкритих дверей професійно-технічних навчальних закладів для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл. Так, з 20 березня по 12 квітня в гостях у професійно-технічних навчальних закладів побувають випускники чернігівських шкіл. Наразі для них планується провести 25 Днів відкритих дверей  »

У СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ НОВІ ПАРТНЕРИ - БІБЛІОТЕКАРІ
21.04.2017

Об'єднання зусиль працівників служби зайнятості та бібліотек задля професійної орієнтації молоді, мотивації випускників до свідомого професійного вибору з урахуванням особистих здібностей, нахилів та потреб ринку праці - головний меседж науково-практичної конференції "Роль бібліотек у профорієнтаційній діяльності навчальних закладів. Завдання, місія, результат", що відбулася 1 березня 2017 року в Науковій бібліотеці ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка »

ЛІС САДЖАЮТЬ БЕЗРОБІТНІ
21.04.2017

Наразі в лісгоспах області активно триває весняна посадка лісових культур. Власних робочих рук у цей період підприємствам не вистачає, тому традиційно до примноження смарагдового багатства Чернігівщини залучаються безробітні »

ФОРМУВАННЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ ПОВИННО ПОЧИНАТИСЯ ЗІ ШКОЛИ
21.04.2017

Про сприяння формуванню в учнів усвідомленого підходу до вибору професії та майбутнього місця працевлаштування йшлося на семінарі, який проведено 28 березня в рамках реалізації Програми професійної орієнтації молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей в Чернігівській загальноосвітній школі № 20 для вчителів трудового навчання. Участь у заході взяли і представники обласної служби зайнятості »

В ГОСТЯХ У "БЕРЕГИНІ" - ШКОЛЯРІ
21.04.2017

Як і хто виготовляє зручні дитячі капці, яскраві черевички та модні чобітки дізналися учні 3-х класів чернігівської загальноосвітньої школи №2 під час відвідування підприємства, що є одним із лідерів взуттєвої галузі України. 29 березня професіографічну екскурсію для них на ПрАТ "Чернігівська взуттєва фабрика "Берегиня" організували фахівці служби зайнятості »

ВЕЛИКОДНЯ ПОСИЛКА В ЗОНУ АТО ВІД ПРАЦІВНИКІВ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ
21.04.2017

Працівники Прилуцького міськрайонного центру зайнятості долучилися до доброчинної акції "Великодня посилка воїнам Збройних Сил України в зону АТО", організованої районною державною адміністрацією »

ДОБРА СПРАВА: НА РІПКИНЩИНІ САДЖАЛИ ЛІС БЕЗРОБІТНІ
21.04.2017

Завдання яке поставило цьогоріч перед собою керівництво ДП "Добрянське лісове господарство" - це посадка листвених та хвойних насаджень на загальній площі 240 га. На посадці були задіяні, окрім адміністрації підприємства, працівники лісництв Ріпкинського району, а також незайняті громадяни, в тому числі безробітні, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятост »

ЯРМАРКУВАЛИ СТУДЕНТИ ПЕДУНІВЕРСИТЕТУ
20.04.2017

19 квітня 2017 року в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка для студентів, які навчаються там, відбувся ярмарок вакансій. Разом із роботодавцями міста участь у заході взяли фахівці Чернігівського міського центру зайнятості »