25 жовтня 2016
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


banertrud.gif


Анонси подій
ЗАХОДИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ
21.10.2016
Запрошуємо відвідати заходи, які відбудуться з 24 по 28 жовтня в центрах зайнятості області »
Новини
НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ГОЛОВНОЮ ПРОБЛЕМОЮ РИНКУ ПРАЦІ Є НЕСТАЧА ЯКІСНИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ
25.10.2016
25 жовтня в Чернігівському обласному центрі зайнятості відбулася нарада з директорами базових центрів зайнятості за підсумками роботи протягом 9 місяців 2016 року »
ПРО ПРОБЛЕМИ ЗА "КРУГЛИМ СТОЛОМ"
19.10.2016
17 жовтня Менський районний центр зайнятості ініціював проведення "круглого столу" з соціальними партнерами в рамках заходів, приурочених до Всесвітнього дня за гідну працю та Міжнародного дня боротьби за ліквідацію злиднів »
КОРЮКІВЧАНАМ - МАКСИМУМ КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ В ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ
19.10.2016
З нагоди Міжнародного дня боротьби з бідністю та Всесвітнього дня дій за гідну працю, що відзначаються в жовтні, Корюківський РЦЗ провів День відкритих дверей центру зайнятості »
Діяльність ОЦЗ
НА ЧЕРНІГІВЩИНІ БІЛЬШЕ ТИСЯЧІ УЧАСНИКІВ АТО ОТРИМАЛИ ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ
21.10.2016
Протягом січня-вересня поточного року 1149 безробітних з числа демобілізованих із зони проведення атитерористичної операції військовослужбовців отримали послуги служби зайнятості. Про це повідомила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка. "До цієї категорії клієнтів у службі зайнятості посилена увага та індивідуальний підхід, спрямований на їх трудову та психологічну реабілітацію", - наголосила вона »
РИНОК ПРАЦІ ПОТРЕБУЄ РОБОЧИХ РУК
13.10.2016
Протягом січня-вересня 2016 року послугами державної служби зайнятості в області скористалися понад 34 тисячі шукачів роботи. Із них майже 10 тисяч отримали роботу »
Профнавчання
ДО ВІДОМА РОБОТОДАВЦІВ ТА НАСЕЛЕННЯ
Державна служба зайнятості відповідно до чинного законодавства запроваджує новий напрям роботи - підтвердження результатів неформального навчання осіб за робітничими професіями. На даний час така можливість існує для підтвердження професії "Кухар 3-6 розрядів" »
Результати співпраці
ГІДНА ПРАЦЯ - ОСНОВА ДОБРОБУТУ ЛЮДИНИ
20.10.2016
З нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю Куликівський РЦЗ днями провів "круглий стіл" "Гідна праця як фактор розбудови соціально орієнтованої економіки", за участю представників влади, соціальних партнерів та роботодавців »
Корисно шукачам роботи
ДО УВАГИ БЕЗРОБІТНИХ!
Вам доведеться повернути незаконно отримані кошти, якщо Ви перебуваєте на обліку в центрі зайнятості, отримуєте допомогу по безробіттю і одночасно нелегально працюєте, в тому числі виконуєте роботу, надаєте послуги за цивільно-правовими угодами, або продовжуєте займатись підприємницькою діяльністю, або ж подали до центру зайнятості недостовірні дані щодо останнього місця роботи чи неправдиві довідки про середню заробітну плату »
ОВОЛОДІЙ НОВОЮ ПРОФЕСІЄЮ…
12.10.2016
Семінари під такою назвою пропонують відвідати безробітним фахівці центрів зайнятості. Зокрема, днями такі заходи для шукачів роботи відбулися у Прилуцькому та Ніжинському міськрайонних центрах зайнятості. Якщо свого часу здобута професія не користується попитом у роботодавців, у службі зайнятості радять не впадати у відчай, а змінити фах або підвищити кваліфікацію за кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття »
Огляд ЗМІ
"МИ ПЕРЕДЗВОНИМО" - ЯК УНИКНУТИ ТАКОЇ ВІДПОВІДІ ПІСЛЯ СПІВБЕСІДИ
20.10.2016
Відповідь роботодавця наприкінці співбесіди: «Ми вам передзвонимо» бентежить людину, адже кілька днів, а то й тижнів доведеться провести у невідомості. Аби очікування було під контролем шукача роботи, варто дотримуватись деяких рекомендацій »
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
23.09.2016
МИ В МЕРЕЖІ ФЕЙСБУК
Наш канал на YouTube
ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО
03.12.2015
ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ! ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ
Підприємствам регіону потрібні
25.10.2016
24.10.2016
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Інтернет-портал "Труд"
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
ВИДИ ПОСЛУГ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ
Опитування
Що потрібно Вам, щоб обрати професію?
інформація про заробітну плату
перелік професій, які користуються попитом на ринку праці
аби професія була "модною"
поради батьків та родичів
поради друзів та знайомих
реклама у засобах масової інформації про навчальні заклади
враховуєте свої здібності та нахили
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати