26 липня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

ЯРМАРКУВАЛИ СТУДЕНТИ ПЕДУНІВЕРСИТЕТУ
 
20.04.2017  |  Валентина Федусь, відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ версія для друку
ЯРМАРКУВАЛИ СТУДЕНТИ ПЕДУНІВЕРСИТЕТУ

19 квітня 2017 року в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка для студентів, які навчаються там, відбувся ярмарок вакансій. Разом із роботодавцями міста участь у заході взяли фахівці Чернігівського міського центру зайнятості. Організатори ярмарку - Молодіжний центр праці при Департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА та студентський парламент університету.

Під час заходу півтора десятка роботодавців презентували свої підприємства в холі університету. Вони ознайомили студентів з актуальними вакансіями, умовами праці, рівнем заробітної платні, соціальними гарантіями та вимогами до працівників.

Наприклад представники ПАТ «Сан ІнБев Україна» запрошували молодь підзаробити влітку. Пропонували роботу пакувальника. Ресторанно-розважальний комплекс «RiverSide» та Парк-готель «Чернігів» також зацікавлені в студентах, які хочуть працювати на канікулах. Там потрібні офіціанти, кухарі, робітники басейну, а на постійну роботу – адміністратор готелю.

Навчальні центри «Успіх» та «Розумка» пропонували учасникам заходу роботу по спеціальності, а саме: працювати викладачем.

Представники чернігівської ІТ компанії «SendPulse» запрошували на постійну роботу тих, хто знає англійську мову. Зацікавити спеціалістів в ІТ-сфері своїми вакансіями намагалися й представники «Soft-Industry Alliance». А от знання рідної мови знадобляться для роботи в контакт-центрі «Ecall» та ПАТ «Альфа-Банк».

Натомість ТОВ «ПЕТ Технолоджіс Україна» та ДП «ТК Стиль 2013» шукали працівників на виробництво. Комунікабельних та відповідальних молодих людей запрошували на роботу агенція нерухомості «НоваЛад», юридична компанії «Verdict» та компанія з виробництва та продажу зоотоварів «Collar».

За словами студентів, подібні заходи – зручні й корисні, не потрібно бігати з установи в установу, пропонуючи свої послуги і витрачаючи час, можна «на місці» зорієнтуватися, які вакансії підходять, і одразу поспілкуватися з роботодавцями.

На ярмарку вакансій фахівці Чернігівського МЦЗ поінформували молодь про ринок праці, пропозиції роботи та послуги служби зайнятості. Акцент було зроблено на застосуванні сучасних технологій пошуку роботи, а саме: відеорезюме, відеопрезентація вакансій, комунікація через соціальні мережі. Студентам розповіли про формування службою зайнятості Всеукраїнського кадрового резерву і запропонували розмістити свої відеорезюме в базі даних. Адже це дасть змогу роботодавцям регіону завчасно ознайомитися з потенційними працівниками та згодом запропонувати випускникам перше робоче місце. Цікавими та корисними для молоді стали інформаційні матеріали з описами професій. Адже здобуті в університеті знання можуть знадобитися не лише на педагогічній ниві, а й в інших професіях. Учасники заходи також отримали поради щодо пошуку роботи, складання резюме і запису відеорезюме, вдалого проходження співбесіди з роботодавцем.