18 грудня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Профнавчання

РАЗОМ ЗАДОВОЛЬНЯЄМО ПОТРЕБИ РОБОТОДАВЦІВ У КАДРАХ
 
31.05.2017  |  Валентина Федусь, відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ версія для друку
РАЗОМ ЗАДОВОЛЬНЯЄМО ПОТРЕБИ РОБОТОДАВЦІВ У КАДРАХ

КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» упродовж багатьох років – майже з дня заснування служби зайнятості - плідно співпрацює з Чернігівською обласною службою зайнятості щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних.

«Навчання на базі комбінату дає змогу шукачам роботи набути актуальні робітничі професії і завдяки цьому знайти своє місце на ринку праці, тобто працевлаштуватись, - каже директора КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» Євгеній Жарницький. - Адже в наш час роботодавцям не потрібні просто працівники. Вони шукають професіоналів. Ми ж завжди готові забезпечити підприємства висококваліфікованими кадрами».

Нині у «Чернігівському обласному навчально-курсовому комбінаті» навчають за 15 ліцензованими робітничими професіями різних галузей, які є перспективними на ринку праці, та на курсах цільового призначення, а ще - проводять щорічну перевірку знань з питань охорони праці для операторів котелень.

Навчання безробітних фінансується за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. На замовлення служби зайнятості там готують водіїв тролейбусів, водіїв навантажувачів, операторів та машиністів (кочегарів) котелень, операторів заправних станцій, пічників. Також традиційно напередодні опалювального сезону проводиться щорічна перевірка знань з питань охорони праці для операторів котелень. Теоретичне навчання слухачів проходить в обладнаних навчальних класах НКК, а виробнича практика - на базі підприємств, установ і організацій, які є партнерами або замовниками послуг комбінату.

За направленням служби зайнятості щорічно на базі КП «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» навчається понад 700 безробітних.

«Я переконаний, тісна співпраця між нами триває вже стільки років, бо і навчально-курсовий комбінат, і служба зайнятості зацікавлені в цьому, - каже Євгеній Жарницький. - Кожен з нас добре виконує свою роботу: навчально-курсовий комбінат дає людині робітничу професію, яка затребувана на ринку праці, служба зайнятості – сприяє працевлаштуванню безробітного».