25 листопада 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

"УКРПОШТА" ЗАПРОШУЄ ДО СВОЄЇ КОМАНДИ!
 
13.06.2017  |  Валентина Федусь, відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ версія для друку
"УКРПОШТА" ЗАПРОШУЄ ДО СВОЄЇ КОМАНДИ!

З метою зміцнення партнерських відносин з роботодавцями та надання їм інформаційно-консультаційних послуг 12 червня заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергій Роговець провів робочу зустріч з директором Чернігівського філіалу УДППЗ «Укрпошта» Оленою Дорошенко та її заступником Олександром Бородавком.

Під час зустрічі йшлося насамперед про кадрові потреби роботодавця та шляхи подальшої взаємодії в цьому напрямі. Сергій Роговець поінформував керівництво підприємства про послуги служби зайнятості, зокрема розповів про нові технології підбору кадрів (відеорезюме та відеовакансії).

Олена Дорошенко зазначила, що «Укрпошта» також відзначається добрим умінням акумулювати славні традиції минулого і впроваджувати все нове, передове, сучасне. Це забезпечує їй славу надійного оператора, котрий завжди йде в ногу з життям. Нині Чернігівська дирекція УДППЗ «Укрпошта» надає мешканцям області до 50 видів, як традиційних, так і новітніх послуг. На підприємстві працюють майже 3200 людей, середній вік яких становить 42 роки. Але, за словами керівника, цього штату недостатньо. Потрібні співробітники відділень поштового зв’язку. Підприємство шукає листонош, операторів, начальників та заступників начальників відділень. Роботодавець обіцяє офіційне працевлаштування, сучасний рівень заробітної плати та стабільну роботу в дружньому колективі.

«Якщо ви завзяті та відповідальні, вмієте посміхатися, здатні навчатися та хочете працювати, - Вам до нас, у команду Чернігівської дирекції «Укрпошти»! - відзначила Олена Дорошенко. - Сьогодні Укрпошта змінюється і ми запрошуємо шукачів роботи долучитися до цих змін».

У результаті зустрічі було досягнуто домовленість про проведення спільних заходів з метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця. Отже, шукачів роботи чекають 27 червня 2017 року о 10.00 та 14.00 на ярмарках вакансій, що відбудуться за адресою: м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 40 (магазин «Кругозор»).