25 листопада 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Профнавчання

КАДРИ НА ЗАМОВЛЕННЯ ГОТУЄ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ… ЦЬОГО РАЗУ - ТРАКТОРИСТІВ-МАШИНІСТІВ
 
15.06.2017  |  Світлана Шеремет версія для друку
КАДРИ НА ЗАМОВЛЕННЯ ГОТУЄ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ… ЦЬОГО РАЗУ - ТРАКТОРИСТІВ-МАШИНІСТІВ

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому сьогодні мають змогу два ніжинські підприємства, а саме: ДП «Ніжинський лісгосп» та ТОВ «Ніжин-Агро», яким потрібні трактористи-машиністи сільськогосподарського виробництва.

Бажаючі працювати за цією професією знайшлися серед безробітних, які перебувають на обліку у Ніжинському міськрайонному центрі зайнятості. І днями Павло Улянченко та Микола Приходько розпочали навчання у Ніжинському професійному аграрному ліцеї. Менше місяця їм знадобиться, аби підвищити свою кваліфікацію та приступити до гарантованої роботи.

Навчання здійснюється за індивідуальними планами, які передбачають як теоретичну підготовку, так і практику на виробництві під керівництвом інструктора. До речі, більше навчального часу займе саме професійно-практична підготовка.

Загалом  протягом січня-травня поточного року в області набували нових професій та підвищували кваліфікацію 2,3 тис. безробітних. Зокрема, для оперативного задоволення потреб роботодавців за індивідуальними планами і програмами навчалися 64 особи.