25 листопада 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

CЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ РЕКОМЕНДУЄ ОНЛАЙН-КУРСИ PROMETHEUS: НОВІ ЗНАННЯ - НОВІ МОЖЛИВОСТІ
 
19.06.2017  |  Світлана Шеремет версія для друку
CЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ РЕКОМЕНДУЄ ОНЛАЙН-КУРСИ PROMETHEUS: НОВІ ЗНАННЯ - НОВІ МОЖЛИВОСТІ

 

Державна служба зайнятості рекомендує шукачам роботи долучитися до українського громадського проекту масових безкоштовних онлайн-курсів «Prometheus».

На сьогоднішній день Prometheus пропонує 35 безкоштовних онлайн-курсів для аудиторії 230 тис. слухачів. В списку рекомендованих службою зайнятості -  «Підприємництво», «Аналіз даних», «Як знайти роботу своєї мрії», «Основи програмування» тощо.

Формат онлайн навчання представляє собою комбінацію заздалегідь записаних відеолекцій, інтерактивних завдань і форуму, на якому слухачі можуть обговорювати питання, які їх цікавлять,  з іншими студентами та  найкращими викладачами провідних університетів країни.

Проходити курси можна, не виходячи з дому, чи в дорозі. Все, що для цього знадобиться – це доступ до Інтернету. Для навчання підійде як комп’ютер, планшет, так і телефон. По закінченню курсу та успішного складення завдань слухачі отримують відповідні сертифікати.

Серед тих, хто відчув на собі переваги такого навчання, є й безробітні нашої області, які проходили курси за напрямком «Підприємництво». Вони відзначають високий кваліфікаційний рівень викладачів, зручність навчання – відеолекції, тести та форум доступні цілодобово. Важливий аргумент на користь онлайн-навчання - його безкоштовність, завдяки чому захмарні ціни більше не стануть на заваді отримання нових знань. 

Ці та багато інших переваг є вагомим пріоритетом для проходження курсів на платформі Prometheus. Тож не упустіть свій шанс і Ви! Адже нові знання – це нові можливості!

З більш детальною інформацією про навчання можна ознайомитись за посиланням – https://prometheus.org.ua.