15 грудня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

НА "ЯСЕН" ПОТРІБНІ ПРАЦІВНИКИ
 
19.05.2017  |  Чернігівський МЦЗ версія для друку
НА "ЯСЕН" ПОТРІБНІ ПРАЦІВНИКИ

Нещодавно  відбулась робоча зустріч керівництва Чернігівського міського центру зайнятості та ПАТ «Продовольча компанія «Ясен». Йшлося про співпрацю щодо укомплектування вакансій.

ПАТ «Продовольча компанія «Ясен»- відома в Україні продукцією під торговими марками «Ясен» (бакалійні вироби: майонез, гірчиця, хрін), «Kondissima» (кондитерські вироби) та «Остреч» (питна вода та безалкогольні напої). Асортимент лише кондитерських виробів  налічує більш ніж 150 видів цукерок, пряників, печива, вафель, мармеладу, зефіру, драже, в тому числі діабетичну групу продукції, яка не містить цукру. Для їх виробництва використовується лише натуральна сировина, плодово-ягідні концентрати власного виробництва, фруктоза.

Середньооблікова чисельність працюючих складає 340 осіб. Основний кваліфікаційний склад робітників: глазурувальник, готувач харчової сировини та матеріалів, укладальник-пакувальник, вальцювальник сировини та напівфабрикатів, налагоджувальник устаткування у виробництві харчової продукції, представник торговельний, технік-технолог з виробництва борошняних, кондитерських виробів та харчових концентратів, оператор (кочегар) виробничих печей.

Наразі, за словами голови Правління ПАТ «Продовольча компанія «Ясен» Анатолія Яська, підприємство потребує укладальників-пакувальників, у перспективі будуть потрібні налагоджувальники технологічного обладнання. 

Директор міського центру зайнятості Світлана Серб запропонувала з метою оперативного підбору кадрів провести презентації підприємства, організувати роботи тимчасового характеру, а також навчання безробітних за професією налагоджувальник технологічного обладнання безпосередньо на виробничій базі підприємства.