22 сiчня 2018
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

БЕЗРОБІТНИМ ПРЕЗЕНТУВАЛИ "ЕЛІТ ДЕКОР"
 
21.09.2017  |  Прилуцький МРЦЗ версія для друку
БЕЗРОБІТНИМ ПРЕЗЕНТУВАЛИ "ЕЛІТ ДЕКОР"

20 вересня в Прилуцькому МРЦЗ відбулася презентація роботодавця: ПРаТ «Еліт Декор» - столичного підприємства, що спеціалізується на виробництві предметів інтер’єру. Підприємство шукає працівників для укомплектування вакансій за 20 професіями, серед них бухгалтер, маляр, обліковець, укладальник-пакувальник, шліфувальник виробів, електрогазозварник, електрик виробничої дільниці тощо. Працювати треба в м. Боярка (Київська область).

Під час презентації безробітних ознайомили з діяльністю підприємства, вимогами до претендентів, умовами праці та рівнем заробітної плати. Зокрема, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Прилуцького МРЦЗ Ірина Ботанова наголосила, що своїм працівникам «Еліт Декор» гарантує офіційне працевлаштування, медичне страхування, відшкодування транспортних витрат, часткову оплату оренди житла в разі самостійного найму та безкоштовне проживання в гуртожитку підприємства.

Йшлося також про ситуацію на ринку праці району та актуальні вакансії.

У результаті заходу троє безробітних, які зацікавилися запропонованими вакансіями, отримали направлення на співбесіду до роботодавця задля подальшого працевлаштування.