21 сiчня 2018
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

СЕМІНАР ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ ПРОЙШОВ У МУЗЕЇ
 
12.01.2018  |  Тетяна Кримська, Сновський РЦЗ версія для друку
СЕМІНАР ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ ПРОЙШОВ У МУЗЕЇ

Днями для безробітних жінок в місцевому музеї Сновський районний центр зайнятості провів груповий профінформаційний захід «Жінка на ринку праці».

Спочатку директор Сновського історичного музею Валентина Москаленко зробила гостям екскурс в історію українського рукоділля, показавши рушники, посуд, одяг кінця XIX початку XX століття.

Фахівці служби зайнятості ознайомили присутніх з ситуацією на ринку праці, послугами служби зайнятості, наголосивши, що період безробіття – це не привід сидіти без діла, а можливість спробувати себе у якості підприємця. Серед популярних наразі видів підприємницької діяльності є рукоділля. Наприклад, так званий хенд мейд може приносити людині не тільки задоволення, а й прибуток. А от щодо талановитих людей, то вони були і в давнину, й нині. Саме з такою людиною безробітним і пощастило зустрітися того дня. Місцева майстриня, адміністратор Інтернет-групи «Майстри Сновщини» Ольга Довбиш розповіла безробітним жінкам про свій шлях майстра «Hand made» виробів і поділилася секретами, як хобі перетворити на заробіток.

Наприкінці заходу всі присутні мали змогу ознайомитися з вироби сучасних майстринь, що є в експозиції музею.