15 грудня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Власна справа

КОЛИШНЯ БЕЗРОБІТНА - ГОСПОДИНЯ "ЗЕЛЕНОЇ СВІТЛИЦІ"
 
18.07.2017  |  Юлія Скубан, Ічнянський РЦЗ версія для друку
КОЛИШНЯ БЕЗРОБІТНА - ГОСПОДИНЯ "ЗЕЛЕНОЇ СВІТЛИЦІ"

Гармонійне поєднання основних сфер життя — родини та роботи, приносить нам неабияку насолоду та щастя. Яскравим цьому підтвердженням є родина Біликів з Ічнянщини, якій вдалося поєднати сімейне життя, кар’єру та хобі. Сталося це завдяки родинному бізнесу – хутору «Зелена світлиця».

А починалося все не так вже й давно, у 2011 році, коли Ірина, залишившись без роботи, звернулася до районного центру зайнятості за допомогою в працевлаштуванні. Відвідавши семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність, вирішила і собі спробувати започаткувати власну справу. Вибір пав на зелений туризм, адже цей вид відпочинку набуває в Україні все більшої популярності, а Чернігівщині є що показати і запропонувати туристам. Адже, окрім неймовірної флори і фауни, регіон багатий історико-культурними пам'ятками. Задум Ірини підтримала родина. За направленням служби зайнятості безробітна пройшла навчання на курсах цільового призначення «Підприємець-початківець», отримала виплату допомоги по безробіттю одноразово і разом з чоловіком Миколою почала розбудовувати садибу «Зелена світлиця». Тепер вся родина працює пліч-о-пліч, маючи спільні захоплення, успіхи та турботи.

Розташований на півдні Чернігівської області, у селі Хаєнках, за 5 кілометрів від районного центру – містечка Ічні, родинний хутір «Зелена світлиця» пропонує туристам помилуватися мальовничими краєвидами, подихати свіжим повітрям, поласувати домашніми стравами та насолодитися сільськими радощами: риболовлею, збиранням грибів-ягід, справжньою вільховою лазнею. Там можна поплавати в басейні, покататися на велосипеді або човні, а взимку - на лижах та санях. До послуг гостей колоритна хата-мазанка та затишні двоповерхові будиночки-зруби, де предмети минувшини, гармонійно поєднуючись з благами цивілізації, забезпечують комфортний відпочинок. Поряд альтанки, зручні лавки, гамак, мангал, місця для вогнищ. На території хутору - сад з плодовими деревами та ягідник, маленька пасіка і невеличка копанка, дитячий майданчик, спортивне поле і навіть банкетна зала, а біля садиби - ліси, луки і річка. Відпочиваючи там, можна податися на екскурсію і ознайомитися з відомими туристичними родзинками Чернігівщини.

Привітні, моторні, завзяті господарі своєю енергією й оптимізмом заряджають всіх відпочивальників. На гостини у родинний хутір приїжджають туристи з усієї України. Є й постійні гості.

«Безпечно. Тихо. Красиво. Чисто. Зручно. Домашньо. Цікаво», - так характеризують відпочинок у своїй садибі її господарі Ірина і Микола Білики, і запрошують до себе всіх, хто втомився від повсякденних турбот та міської метушні.