20 вересня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Власна справа

СІМ'Я - ЦЕ МОЇ КРИЛА
 
07.08.2017  |  Козелецький РЦЗ версія для друку
СІМ'Я - ЦЕ МОЇ КРИЛА

Кожного доля випробовує по-своєму. Втрата роботи – ситуація не з приємних. Люди по різному шукають вихід з неї. Комусь щастить і він без проблем знаходить нову роботу, комусь для цього доводиться міняти професію. Дехто, зневірившись у собі, опускає в безнадії руки, а дехто, навпаки, не упускає шанс розпочати нове життя, працюючи на себе та свою родину, стає прикладом для земляків.

Ця доля не оминула й жительку Козелецьця, що на Чернігівщині, Наталію Вертай. Втрата роботи в 53 роки не обіцяла райдужних перспектив. Тому, ставши на облік в районний центр зайнятості, погодилась започаткувати власну справу. Остаточне рішення прийняла на сімейній раді, яка й вирішила подальшу долю. Для старту скористалася одноразовою виплатою допомоги по безробіттю, за направленням служби зайнятості пройшла навчання на цільових курсах. 

Ідею відкрити весільний салон подала молодша донька Олеся, тому в її честь його так і назвали. Чоловік та зяті взяли на себе найтяжче – ремонт приміщення. А старша донька Ірина стала  надійною підтримкою матері у веденні бізнесу. Як виявилося, це справа не з легких, отож доводиться залучати й інших членів родини. «Я зрозуміла, що сім'я для мене - це головна цінність, це мої крила» - говорить підприємиця.

На сьогоднішній день салон «Олеся» - це вже відомий магазин весільного та національного вбрання. Його послугами користуються не тільки місцеві жителі, а й мешканці сусідніх районів та навіть областей. Земляки знають і поважають родину Вертай. Наталія Павлівна завжди пропагує сімейні цінності, проводить консультації, пише статті до районної газети; донька Ірина - відомий громадський діяч в районі, зять Олександр - учасник АТО, волонтер; дочка Олеся - голова Громадської ради при райдержадміністрації, людина з активною громадянською позицією, а її чоловік Юрій засновник волонтерського руху на Козелеччині, голова громадської організації «ГРІМ». Їхня сім'я є прикладом згуртованості та єдності, взаємоповаги та підтримки один одного. Саме такі вольові, енергійні, цілеспрямовані люди  досягають успіху у житті, будують щасливу родину та багату Україну.