15 грудня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Власна справа

ВІД БЕЗРОБІТТЯ СХОВАЛИСЯ В "ОАЗИСІ"
 
09.08.2017  |  Прилуцький МРЦЗ версія для друку
ВІД БЕЗРОБІТТЯ СХОВАЛИСЯ В "ОАЗИСІ"

Праця завжди годувала людину. Працьовиті люди в усі часи користувалася повагою інших. Це можна без перебільшення сказати й про родину Стрілецьких, яка мешкає у Прилуках та вже чотири роки поспіль успішно веде власний бізнес, започаткувати який допомогла служба зайнятості.

 Голова сімейства Станіслав Стрілецький, опинившись без роботи після звільнення з підприємства „Маяк - ООК”, звернувся до міськрайонного центру зайнятості. Там запропонували скористатися виплатою допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи. Саме тоді і народилася ідея „ресторанного бізнесу”.

Підтримала його в цьому дружина Леся -  „кухар-кондитер” за професією, яка тривалий час працювала в кафе та ресторанах міста. Так і розпочався їх родинний бізнес, а у місті зявилося кафе з красивою назвою „Оазис”. Зробили  ремонт, облаштували літній майданчик, окрему ставку господарі зробили на обслуговування ювілеїв та весіль. Смачна кухня та  ввічливість персоналу зробили цей заклад улюбленим місцем прилучан.

-       В народі кажуть: «Разом і батька легше бити», - з посмішкою говорить Станіслав Петрович, поглядаючи на дружину. - Руки та голова на плечах є, та головне – бажання та мета, над досягненням якої потрібно працювати.  

Напередодні дня підприємця хочеться привітати цю працьовиту родину та побажати їм успіхів та усіляких гараздів.