12 грудня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

ДОПОМАГАЄМО ОБРАТИ ПРОФЕСІЮ
 
22.11.2017  |  Валентина Федусь, відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ версія для друку
ДОПОМАГАЄМО ОБРАТИ ПРОФЕСІЮ

У рамках реалізації профорієнтаційного проекту для учнівської молоді «Обери професію – обери майбутнє», фахівці відділу сприяння зайнятості в Бобровицькому районі Носівського районного центру зайнятості провели профорієнтаційний урок для учнів десятого класу Бобровицької школи № 1.

Під час заходу школярів поінформували про стан ринку праці, послуги служби зайнятості і професії, які користуються попитом у роботодавців. Фахівці служби зайнятості зауважили: професійну діяльність не слід обирати, враховуючи лише її престижність або своє «хочу». Помилковим є й вибір не за покликом душі, а за бажанням та фінансовою спроможністю батьків чи «за компанію» з друзями. Щоб вибір був свідомим і правильним, потрібно врахувати ситуацію на ринку праці та свої уміння, здібності і бажання. Випускників ознайомили з професіями, що мають сталий попит на ринку праці, і тими, які дають змогу відкрити власний бізнес, з навчальними закладами, де можна освоїти обраний фах.

Загалом цього тижня для учнівської молоді області службою зайнятості буде проведено близько 35 профорієнтаційних заходів.