12 грудня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню » Власна справа

РЕЦЕПТ ВІД БЕЗРОБІТТЯ: ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ
 
24.11.2017  |  Прилуцька МРФ ЧОЦЗ версія для друку
РЕЦЕПТ ВІД БЕЗРОБІТТЯ: ЗЕЛЕНИЙ ТУРИЗМ

Днями на Прилуччині відбувся навчальний семінар для підприємців та осіб, які бажають розпочати власну справу, зокрема безробітних, за участю представника державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Заступник генерального директора ДО «РФПП по Чернігівській області» Анна Дудчина ознайомила присутніх з пріоритетними видами підприємницької діяльності, формами державної підтримки малого і середнього бізнесу. Увагу присутніх було акцентовано на можливостях зеленого туризму та перспективах його розвитку в регіоні. Не вимагаючи значних інвестицій, зелений туризм сприяє соціально-економічному розвитку села, відродженню та поширенню українських народних традицій та культури. Його суть – відпочинок у приватних садибах сільської місцевості переважно жителів великих міст. Туристів приваблює недоторкана природа, пам’ятки історії, місцеві традиції та можливість насолодитися спокоєм і тишею.

Фахівець Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського ОЦЗ Тетяна Столітня ознайомила учасників семінару з ситуацією на ринку праці області, послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями.