12 грудня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

БЕЗРОБІТНІ ВИШИВАЮТЬ БІСЕРОМ
 
01.12.2017  |  Менський РЦЗ версія для друку
БЕЗРОБІТНІ ВИШИВАЮТЬ БІСЕРОМ

Вишивка бісером здається клопітким заняття, яке вимагає неабиякого терпіння, але насправді це приємна і заспокійлива праця. Навчитися вишивати може кожна людина. Для цього не потрібно особливих умінь. Головне – мати бажання і бути терплячим. Про це йшлося на семінарі «Жінка на ринку праці» для безробітних у Менському районному центрі зайнятості, що відбувся днями у рамках культурно-просвітницького проекту обласної служби зайнятості «Збережемо традиції предків».

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Ірина Анцигіна зауважила, що вишивка бісером з'явилася давно, проте сьогодні вона неабияк популярна. Вишивають все: ікони, картини, рушники, серветки, сорочки, сукні, сумки. Є готові схеми візерунків, набори бісеру - тільки бери і вишивай. Безробітні дізналися, які інструменти та матеріали потрібні для цього, ознайомилися з правилами роботи з бісером та технікою вишивання. Під час майстер-класу бажаючі мали змогу спробувати свої сили й отримати слушні поради фахівця.

«Рукоділля, зазвичай не приносить відразу великих заробітків. Але воно варте того, щоб не зупинятися і розвиватися», - сказала фахівець служби зайнятості.