23 сiчня 2018
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

"ГРАНД ФЛОРА": КВІТКОВИЙ ТАНДЕМ МАТЕРІ Й СИНА
 
06.07.2017  |  Чернігівський МЦЗ версія для друку
"ГРАНД ФЛОРА": КВІТКОВИЙ ТАНДЕМ МАТЕРІ Й СИНА

Всі батьки мріють, щоб їхні діти були здоровими, щасливими та успішними. Адже діти – найдорожчий скарб родини, радість, надія та гордість. Для відомої чернігівської підприємниці Зої Федорчук її син Віталій – це й опора, і справжній друг, а ще – надійний бізнес-партнер. Мати й син разом керують мережею квіткових магазинів «Гранд Флора».

Від музики - до квітів. Саме таким був трудовий шлях Зої Федорчук. Вона закінчила Чернігівське державне музичне училище. Працювала викладачем у Гончарівській дитячій музичній школі. А залишившись без роботи, вирішила започаткувати власну справу. Бажання впевнено дивитися в майбутнє, не просто міцно стояти на ногах, а постійно йти вперед, любов до квітів та жага до праці стали фундаментом успішного бізнесу.

«У Чернігові торгова марка «Гранд Флора» була заснована в 2000 році, - розповідає підприємниця. - Квіти — наш родинний бізнес». Наразі в квіткових магазинах «Гранд Флори» навіть найвибагливіші покупці знайдуть товар до вподоби. Там можна придбати або замовити букети з живих квітів, квіткові композиції, будь-які кімнатні рослини, навіть екзотичні, засоби догляду за рослинами, різноманітні горщики, вазони, вази, садові фігури, керамічні статуетки та іншу сувенірну продукцію. А ще флористи «Гранд Флори» здатні втілити у квіткову композицію будь-яку фантазію замовника щодо прикрашення квітами весіль, ювілеїв та інших свят. Зробити замовлення можуть як містяни, так і жителі області.

Віталій спочатку підтримав неньку, а потім зацікавився її захопленням. І от уже понад шість років вони працюють разом. У кожного свої обов’язки і відповідальність. Зоя Іванівна організовує вирощування та збереження рослин у теплицях, координує роботу продавців і флористів у магазинах. На Віталії Валентиновичу - оптова закупівля рослинної продукції.

Їх родинний тандем добре знають у Чернігівському міському центрі занятості. Туди підприємці час від часу звертаються за допомогою в підборі кадрів, адже їх бізнес успішно розвивається – збільшується різноманітність пропонованих послуг, розширюється асортимент товару.

Приклад родини Федорчуків доводить в бізнесі головне - надійна команда, відповідальний партнер і наполеглива праця.