19 сiчня 2018
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр » Новини

ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ - ЗАПОРУКА СОЦІАЛЬНОЇ ЗАХИЩЕНОСТІ ПРАЦІВНИКА
 
11.01.2018  |  Варвинський РЦЗ версія для друку
ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ - ЗАПОРУКА СОЦІАЛЬНОЇ ЗАХИЩЕНОСТІ ПРАЦІВНИКА

З метою підвищення рівня правової обізнаності безробітних у сфері трудових відносин 10 січня у Варвинському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар «Легальна зайнятість» за участю представника Варвинського бюро правової допомоги.

Під час заходу фахівець служби зайнятості Ольга Сєчка ознайомила присутніх з тенденціями сучасного ринку праці, актуальними вакансіями, вимогами роботодавців до працівників, наголошуючи на перевагах легального працевлаштування.

Від начальника Варвинського бюро правової допомоги Юлії Коваленко учасники семінару дізналися про основні переваги офіційного працевлаштування, ризики тіньової зайнятості, поняття трудового договору та порядок його укладення. На семінарі йшлося також і про основні відмінності між трудовими та цивільно-правовими договорами, які досить часто укладаються з працівниками для виконання певної роботи разового характеру чи надання послуги. Учасників семінару було поінформовано про основні функції та завдання Варвинського бюро правової допомоги, зміст права на безоплатну правову допомогу, алгоритм реалізації цього права та основні законодавчі новації щодо розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Після заходу всі охочі мали змогу отримати індивідуальні юридичні консультації з правових питань.