23 листопада 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ
 
21.05.2013  |  Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ версія для друку
ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ

З 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України «Про зайнятість населення» в новій редакції. Ним передбачено стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць шляхом компенсації єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Шановні роботодавці!

·     Вам гарантована компенсація єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за умови працевлаштування за направленням державної служби зайнятості на нові робочі місця не менше ніж на два роки громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці. Компенсація виплачується протягом одного року за кожну працевлаштовану особу.

·     Суб’єктам малого підприємництва розмір єдиного внеску компенсується у разі працевлаштування безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності не менше ніж на два роки за направленням державної служби зайнятості.

У разі звільнення такого працівника з ініціативи роботодавця або за угодою сторін до закінчення визначеного законом строку на це робоче місце в межах дворічного терміну працевлаштовується за направленням державної служби зайнятості інший безробітний або сума виплачених коштів повертається в повному обсязі.

Компенсація не виплачується, якщо роботодавець:

- має заборгованість зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та/або страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування;

- визнаний банкрутом або стосовно нього порушено справу про банкрутство.

·     Роботодавцям, які протягом року створювали нові робочі місця, працевлаштовували на них працівників та виплачували їм заробітну плату щомісячно у розмірі не менше ніж три мінімальні, протягом наступних 12 місяців передбачена компенсація у розмірі 50% місячного єдиного внеску за відповідну особу.

Роботодавець втрачає право на компенсацію у разі зменшення штатної чисельності працівників та фонду оплати праці.

За більш детальною інформацією звертайтеся до центрів зайнятості області.