19 сiчня 2018
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність ОЦЗ

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ - НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
 
20.03.2017  |  Валентина Федусь, відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ версія для друку
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ - НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Сучасні реалії розвитку країни, які полягають в розпочатому процесі децентралізації, а саме активному проведенні адміністративно-територіальної реформи, ставлять перед службою зайнятості нові завдання – налагодження плідної взаємодії з об’єднаними територіальними громадами. Це дозволить наблизити послуги служби зайнятості безпосередньо до людей, зокрема жителів сільської місцевості, які зазвичай є пасивнішими на ринку праці, ніж городяни, та повернути якомога більшу кількість безробітних до продуктивної зайнятості.

Наразі тривають зустрічі керівників базових центрів зайнятості з головами об’єднаних територіальних громад. Так, директор Бахмацького РЦЗ Тетяна Халимон вже побувала в Батурині, директор Ічнянського РЦЗ Іван Шевченко – у Парафіївці, директор Козелецького РЦЗ Галина Воробей – в Острі, Десні та Кіптях. Директор Коропського РЦЗ Станіслав Левкович зустрічався з головою Коропської об’єднаної територіальної громади, заступник директора Корюківського РЦЗ Олена Тихоновська – з головою Корюківської, директор Носівського РЦЗ Галина Красносільська – з головами Макіївської, Мринської, Носівської громад. Відбулася також зустріч директора Чернігівського РЦЗ Лариси Юрченко з головами Михайло-Коцюбинської та Гончарівської громад, директора Сновського РЦЗ Раїси Аникієнко – з головою Сновської громади, директора Ніжинського МРЦЗ Володимира Власенко – з головами Лосинівської та Вертіївської громад.

У центрі обговорень – ситуація на ринку праці, перспективи розвитку підприємництва та створення нових робочих місць, послуги служби зайнятості, зокрема, організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, професійне навчання безробітних тощо.

«Навесні традиційно розпочинається благоустрій населених пунктів. Отже, в результаті зустрічей було заплановано чимало громадських робіт, до яких залучатимуться безробітні, - сказала директор Чернігівського ОЦЗ Лідія Падалка. – Крім того, наразі спостерігається позитивна тенденція щодо зростання кількості вакансій. Ми співпрацюємо з об’єднаними територіальними громадами також і щодо виявлення потреб на місцевих ринках праці».