27 квiтня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр

Новини

"КВИТОК ДО УСПІХУ" ПРОПОНУВАЛИ ЧЕРНІГІВЦЯМ ТА ГОСТЯМ МІСТА НА АВТОВОКЗАЛІ
21.04.2017

20 квітня на чернігівському автовокзалі всім бажаючим безкоштовно давали "квитки". Таку незвичну акцію організували фахівці Чернігівського міського центру зайнятості для містян та гостей обласного центру. Щоправда, пропонували людям не подорож, а… роботу, адже виїзна акція служби зайнятості називалася "Квиток до успіху" »

ЯРМАРКУВАЛИ СТУДЕНТИ ПЕДУНІВЕРСИТЕТУ
20.04.2017

19 квітня 2017 року в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка для студентів, які навчаються там, відбувся ярмарок вакансій. Разом із роботодавцями міста участь у заході взяли фахівці Чернігівського міського центру зайнятості »

РОБОТОДАВЦІ НАВЕСНІ ШУКАЮТЬ ТРАКТОРИСТІВ ТА РОБІТНИКІВ
14.04.2017

Протягом січня-березня 2017 року понад 2,6 тис. роботодавців звернулися до центрів зайнятості області за допомогою в підборі кадрів, з них 74,5% завдяки професійному відбору отримали бажаних працівників »

СПРОГНОЗОВАНО ПОПИТ НА РИНКУ ПРАЦІ
07.04.2017

7 квітня в облдержадміністрації, під головуванням заступника голови-керівника апарату Наталії Романової, відбулося спільне засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення та тимчасової робочої групи з організації прогнозування попиту на ринку праці та удосконалення напрямів профорієнтаційної роботи »

НА ЯРМАРОК ПО ПРОФЕСІЮ ЗАВІТАЛО ПОНАД 2 ТИСЯЧІ ШКОЛЯРІВ ЧЕРНІГОВА
07.04.2017

Яку професію обрати? Відповідь на це запитання шукала молодь Чернігова на ярмарку професій, який відбувся 6 квітня 2017 року в обласному палаці дітей та юнацтва. Організатор заходу - міський центр зайнятості »

В ГОСТЯХ У "БЕРЕГИНІ" - ШКОЛЯРІ
30.03.2017

Як і хто виготовляє зручні дитячі капці, яскраві черевички та модні чобітки дізналися учні 3-х класів чернігівської загальноосвітньої школи №2 під час відвідування підприємства, що є одним із лідерів взуттєвої галузі України. 29 березня професіографічну екскурсію для них на ПрАТ "Чернігівська взуттєва фабрика "Берегиня" організували фахівці служби зайнятості »

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ВІДВІДАЛА ПРЕДСТАВНИЦЯ СВІТОВОГО БАНКУ
29.03.2017

28 березня в рамках місії Світового банку щодо надання технічної допомоги з питань ринку праці та навичок Чернігівський МЦЗ відвідали міжнародний консультант Анжела Тейлор та представники ДСЗ (Центрального апарату) Валентина Плачинда та Ігор Подльотін »

ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ НОСІВЩИИ ПРОВЕЛИ СЕМІНАР
27.03.2017

24 березня в Носівському РЦЗ відбувся семінар для роботодавців. Лейтмотивом обговорення стали законодавчі новації: зміни в звітності №3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" та відповідальність роботодавців за порушення законодавства про працю »

"КВИТОК ДО УСПІХУ" ВІД ПРИЛУЦЬКОГО МРЦЗ
24.03.2017

23 березня 2017 року в рамках реалізації проекту "Квиток до успіху" фахівці Прилуцького МРЦЗ провели ярмарок вакансій. Щоб поінформувати про актуальні вакансії якомога більшу кількість людей захід було проведено на Андріївському ринку - в найбільш людному місці Прилук »

ЗА АКТУАЛЬНОЮ ПРОФЕСІЄЮ - НА НАВЧАННЯ ДО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІСТА
22.03.2017

Де здобути затребувану на ринку праці професію, щоб з дипломом на руках не поповнити лави безробітних, 21 березня дізналися випускники п'яти чернігівських шкіл. Обласна служба зайнятості спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Чернігівській області та управлінням освіти Чернігівської міської ради організували для них екскурсії до професійно-технічних навчальних закладів міста »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »