25 вересня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр

Новини

ПРО МАЙБУТНЮ РОБОТУ ГОВОРИЛИ ІЗ ЗАСУДЖЕНИМИ
25.09.2017

Фахівцями Чернігівського міського центру зайнятості проведено профінформаційний семінар у жіночій виправній колонії №44. Мета такого заходу - соціальна адаптація та професійна орієнтація осіб, які звільняються з місць позбавлення волі »

У НІЖИНІ ПОТРІБНІ РОБОЧІ РУКИ
21.09.2017

На ярмарку вакансій у Ніжинському МРЦЗ безробітним пропонували роботу в ДП НВК "Прогрес" та КП "Ніжинська пересувна шляхобудівельна механізована колона" »

"АТБ-МАРКЕТ" ЗАПРОШУЄ НА РОБОТУ
19.09.2017

Для роботи в київських супермаркетах мережі магазинів ТОВ "АТБ-Маркет" потрібні продавці-консультанти, охоронники, молодші приймальники товарів (вантажники), помічники продавця-консультанта (прибиральниці). Про це йшлося 18 вересня 2017 року на ярмарку вакансій у Носівському РЦЗ »

Є РОБОТА В ТІНТОРЕТТО
19.09.2017

18 вересня в Козелецькому РЦЗ безробітним презентували ТОВ Tintoretto, якому належить завод по виробництву металопластикових та алюмінієвих конструкцій у місті Остер »

В ГОСТЯХ У НІЖИНСЬКОГО МРЦЗ ПОБУВАЛИ СТУДЕНТИ
14.09.2017

13 вересня в Ніжинському МРЦЗ відбувся День відкритих дверей для студентів 4-го курсу НДУ ім. М.Гоголя, факультету психології та соціальної роботи »

ПРО НЕЛЕГАЛЬНУ ТРУДОВУ МІГРАЦІЮ ГОВОРИЛИ НА СЕМІНАРАХ В ЦЕНТРАХ ЗАЙНЯТОСТІ
06.09.2017

5 вересня в Семенівському та Носівському РЦЗ відбулися інформаційні семінари на тему "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці" »

БІЗНЕС-ФЕСТОМ ЧЕРНІГІВЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ
04.09.2017

На вихідних у Чернігові відбувся масштабний фестиваль "Разом до успіху", приурочений до Дня підприємця. Учасники та відвідувачі заходу мали змогу отримати консультацію фахівців служби зайнятості »

ДІТЕЙ З ДНЕМ ЗНАНЬ ПРИВІТАЛА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
01.09.2017

Щирими посмішками і букетами осінніх квітів наповнилися 1 вересня шкільні подвір'я. Активну участь в урочистих лінійках з нагоди Дня знань взяли фахівці служби зайнятості області. Щоб привітати учнів, вчителів та батьків з початком нового навчального року вони відвідали шкільні свята »

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ РАЗОМ З ОСВІТЯНАМИ ГОТУЄТЬСЯ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
31.08.2017

Наприкінці літа в області відбулися традиційні серпневі наради педагогічних працівників. Участь у заходах взяли і представники служби зайнятості »

В ГОСТЯХ У ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ - ТАЛАНОВИТА МАЙСТРИНЯ ГОЛКИ Й НИТКИ
23.08.2017

23 серпня 2017 до Чернігівського обласного центру зайнятості завітала відома майстриня Людмила Заровська, щоб поділитися з фахівцями служби зайнятості своїм захопленням. Зустріч відбулася в рамках культурно - просвітницького проекту обласної служби зайнятості "Збережемо традиції предків" та з нагоди Дня Незалежності України »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »