26 липня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр

Новини

З ПОЧАТКУ РОКУ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАЛА ПОНАД 13 ТИСЯЧ ГРОМАДЯН
21.07.2017

Про підсумки роботи обласної служби зайнятості протягом І півріччя 2017 року та основні завдання щодо реформування державної служби зайнятості йшлося на нараді з директорами базових центрів зайнятості та їх заступниками, яка відбулася 20 липня »

НАЙБІЛЬШЕ ВАКАНСІЙ У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ ЧЕРНІГОВА, ПРИЛУЦЬКОГО, НІЖИНСЬКОГО ТА БАХМАЦЬКОГО РАЙОНІВ
19.07.2017

Кількість вакансій стабільно зростає. Так, протягом І півріччя 2017 року в базі даних обласної служби зайнятості їх налічувалося 15,5 тис., а це на 9% більше, ніж за відповідний період минулого року »

БЕЗ ПРАЦЮЮЧОЇ РОДИНИ НЕМА УКРАЇНИ
12.07.2017

Здавна існують певні традиції родинного виховання, однією з яких є виховання дітей працею. Так виховували батьки Віктора Литвина зі Сновська, так виховує й він свою доньку. А ще - вчить її на власному прикладі вірити в себе, не боятися труднощів, цілеспрямовано рухатись вперед до поставленої мети »

"ГРАНД ФЛОРА": КВІТКОВИЙ ТАНДЕМ МАТЕРІ Й СИНА
06.07.2017

Всі батьки мріють, щоб їхні діти були здоровими, щасливими та успішними. Адже діти - найдорожчий скарб родини, радість, надія та гордість. Для відомої чернігівської підприємниці Зої Федорчук її син Віталій - це й опора, і справжній друг, а ще - надійний бізнес-партнер. Мати й син разом керують мережею квіткових магазинів "Гранд Флора" »

ВІД БІСЕРИНКИ ДО ШЕДЕВРУ
29.06.2017

У рамках культурно-просвітницького проекту Чернігівської обласної служби зайнятості "Збережемо традиції предків" у Варвинському районному центрі зайнятості відбувся семінар "Україна вишивана" за участю місцевої майстрині Інни Матухно, яка захоплюється бісероплетінням »

"УКРПОШТА" ПРОПОНУЄ РОБОТУ
27.06.2017

Стати частиною великого колективу, який лише на Чернігівщині налічує понад 3 тисячі працівників, та отримувати гідну заробітну плату шукачам роботи пропонує Чернігівська філія ПАТ "Укрпошта". Про це йшлося 27 червня на ярмарках вакансій у Чернігові, що були проведені для безробітних міста та Чернігівського району »

У БІБЛІОТЕКАХ ЧЕРНІГІВЩИНИ МОЖНА НЕ ТІЛЬКИ ЧИТАТИ
23.06.2017

Чернігівська обласна служба зайнятості продовжує розширювати обрії співпраці. Цього разу з методистами бібліотечних фондів районних та міських об'єднаних територіальних громад та методкабінетів відділів освіти »

ЯК ДОСЯГТИ УСПІХУ, БЕЗРОБІТНИМ ЖІНКАМ РАДИЛА КОЗЕЛЕЦЬКА МАЙСТРИНЯ - В МИНУЛОМУ ТЕЖ БЕЗРОБІТНА
23.06.2017

У рамках культурно-просвітницького проекту обласної служби зайнятості "Збережемо традиції предків" 21 червня в Козелецькому РЦЗ відбувся семінар "Україна вишивана" для безробітних. Секретами творчої майстерності та знаннями ділилася місцева майстриня Світлана Дідовець »

"БЕРЕГИНІ" ЗНОВУ ПОТРІБНІ КАДРИ
22.06.2017

Цього разу представники Чернігівської взуттєвої фабрики "Берегиня" на ярмарку вакансій у районному центрі зайнятості шукали дублювальників »

БЕЗ ПРАЦЮЮЧОЇ РОДИНИ НЕМА УКРАЇНИ
16.06.2017

Акцію під такою назвою оголосила в області служба зайнятості до Дня родини, який відзначається в Україні на початку липня. Адже міцна та щаслива, а отже працююча родина є основою соціального благополуччя суспільства, запорукою успішного розвитку країни »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »