29 травня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр

Новини

"ВІДЧУЙ СЕБЕ ВПЕВНЕНО"
25.05.2017

Тренінги під такою назвою пропонують безробітним учасникам АТО служба зайнятості та громадська організація "Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій". 24 травня такий захід відбувся в Чернігівському МЦЗ »

НА РОБОТУ В ВИШИВАНКАХ
19.05.2017

Працівники центрів зайнятості області 18 квітня долучилися до Всеукраїнського свята Вишиванки. Отож на роботу цього дня йшли всі, як на свято, у національному одязі, у піднесеному настрої, який намагалися передати відвідувачам »

ПОНАД ТИСЯЧА ЧЕРНІГІВСЬКИХ ДІТЛАХІВ "ПРАЦЮВАЛИ" У "МІСТІ ПРОФЕСІЙ"
15.05.2017

У робочу суботу, 13 травня, в Чернігові працювали не лише дорослі, а й... діти. "На роботу" в Центральний парк культури та відпочинку вони йшли із задоволенням, адже саме там розташувалося "Місто професій". Цей профорієнтаційний інтерактивний дитячий захід, організований міжнародним діловим журналом "Сommunity", проводиться на Чернігівщині вже втретє »

"ОЧІКУВАНОГО ЗРОСТАННЯ БЕЗРОБІТТЯ НЕ ВІДБУЛОСЯ"
27.04.2017

Підсумки діяльності Чернігівської обласної служби зайнятості протягом І кварталу 2017 року та пріоритетні напрями роботи на сучасному етапі стали темою розмови на нараді, що відбулася 27 квітня в обласному центрі зайнятості, з керівниками базових центрів зайнятості »

"КВИТОК ДО УСПІХУ" ПРОПОНУВАЛИ ЧЕРНІГІВЦЯМ ТА ГОСТЯМ МІСТА НА АВТОВОКЗАЛІ
21.04.2017

20 квітня на чернігівському автовокзалі всім бажаючим безкоштовно давали "квитки". Таку незвичну акцію організували фахівці Чернігівського міського центру зайнятості для містян та гостей обласного центру. Щоправда, пропонували людям не подорож, а… роботу, адже виїзна акція служби зайнятості називалася "Квиток до успіху" »

ЯРМАРКУВАЛИ СТУДЕНТИ ПЕДУНІВЕРСИТЕТУ
20.04.2017

19 квітня 2017 року в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка для студентів, які навчаються там, відбувся ярмарок вакансій. Разом із роботодавцями міста участь у заході взяли фахівці Чернігівського міського центру зайнятості »

РОБОТОДАВЦІ НАВЕСНІ ШУКАЮТЬ ТРАКТОРИСТІВ ТА РОБІТНИКІВ
14.04.2017

Протягом січня-березня 2017 року понад 2,6 тис. роботодавців звернулися до центрів зайнятості області за допомогою в підборі кадрів, з них 74,5% завдяки професійному відбору отримали бажаних працівників »

СПРОГНОЗОВАНО ПОПИТ НА РИНКУ ПРАЦІ
07.04.2017

7 квітня в облдержадміністрації, під головуванням заступника голови-керівника апарату Наталії Романової, відбулося спільне засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення та тимчасової робочої групи з організації прогнозування попиту на ринку праці та удосконалення напрямів профорієнтаційної роботи »

НА ЯРМАРОК ПО ПРОФЕСІЮ ЗАВІТАЛО ПОНАД 2 ТИСЯЧІ ШКОЛЯРІВ ЧЕРНІГОВА
07.04.2017

Яку професію обрати? Відповідь на це запитання шукала молодь Чернігова на ярмарку професій, який відбувся 6 квітня 2017 року в обласному палаці дітей та юнацтва. Організатор заходу - міський центр зайнятості »

В ГОСТЯХ У "БЕРЕГИНІ" - ШКОЛЯРІ
30.03.2017

Як і хто виготовляє зручні дитячі капці, яскраві черевички та модні чобітки дізналися учні 3-х класів чернігівської загальноосвітньої школи №2 під час відвідування підприємства, що є одним із лідерів взуттєвої галузі України. 29 березня професіографічну екскурсію для них на ПрАТ "Чернігівська взуттєва фабрика "Берегиня" організували фахівці служби зайнятості »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »