26 липня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Регіональна служба зайнятості

Діяльність ОЦЗ

ЗНАЙТИ РОБОТУ СВОЄЇ МРІЇ ДОПОМАГАЮТЬ МУЛЬТИКИ

У центрах зайнятості для безробітних демонструють розважально-освітній мультсеріал "Пошук роботи", який у доступній та кумедній формі висвітлює найбільш поширені проблеми шукачів роботи »

ПОЛОЖЕННЯ ПРО БАЗОВІ ЦЕНТРИ ЗАЙНЯТОСТІ

Центри зайнятості області забезпечують реалізацію завдань, пов'язаних із соціальним захистом населення від безробіття, сприянням громадянам у підборі підходящої роботи, наданням матеріального забезпечення та соціальних послуг, професійної орієнтації, наданням послуг роботодавцям щодо добору працівників та інформаційно-консультаційних послуг, а також реалізацією інших завдань, визначених законодавством у сфері зайнятості населення та загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття »

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ВІДКРИТА ДЛЯ ГРОМАДЯН

Шановні громадяни!
Ви маєте право на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні державної служби зайнятості »

ВАША ДУМКА Є ДЛЯ НАС ВАЖЛИВОЮ

Ви можете впливати на реалізацію повноважень обласного центру зайнятості »

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ СТАЛО МЕНШЕ БЕЗРОБІТНИХ
10.07.2017

Протягом І півріччя 2017 року на Чернігівщині за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості звернулося 13,7 тис. громадян. Всього перебувало на обліку та отримувало соціальні послуги 26 тис. осіб - на 10% менше в порівнянні з минулорічним показником »

ПЕРЕМОГА ЗАВДЯКИ СПІВПРАЦІ
03.07.2017

Семенівська міська рада стала фіналістом Всеукраїнського конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування 2016 року". Здобути перемогу їй допомогла співпраця з Семенівським районним центром зайнятості та комунальним підприємством "Ревна" »

ЗА СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ПРАЦЕВЛАШТОВАНО ПОНАД СОТНЮ УЧАСНИКІВ АТО
23.06.2017

За сприяння служби зайнятості протягом січня-травня 2017 року працевлаштовано 109 колишніх воїнів. Крім того, 87 чоловік залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 37 - направлено на професійне навчання »

КОЖНОГО ДРУГОГО БЕЗРОБІТНОГО В ОБЛАСТІ ОХОПЛЕНО АКТИВНИМИ ЗАХОДАМИ СПРИЯННЯ ЗАЙНЯТОСТІ
14.06.2017

Протягом січня-травня 2017 року послугами державної служби зайнятості в області скористалося 24,5 тис. безробітних.
За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, кожного другого безробітного на обліку охоплено активними заходами сприяння зайнятості »

ПІЗНАВАЛИ СВІТ ПРОФЕСІЙ ЗІ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ
07.06.2017

36 профорієнтаційних заходів проведено центрами зайнятості області з 29 червня по 2 липня в рамках тижневої акції "Майбутнє дитини - майбутнє України", приуроченої до Дня захисту дітей. У ході їх проведення профорієнтаційними послугами охоплено майже 2,3 тис. дітей »

ЗА ДОСВІДОМ ДО ЧЕРНІГОВА
28.04.2017

Днями Чернігів відвідали представники служби зайнятості з інших областей України. В обласному центрі зайнятості їм презентували результати роботи з прогнозування попиту на ринку праці та удосконалення напрямів профорієнтаційної роботи. Адже Чернігівщина стала однією з перших областей, яка зробила такий прогноз »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »