22 сiчня 2018
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги роботодавцям

Результати співпраці

НА КРУГЛОМУ СТОЛІ ДУМАЛИ, ЯК ПРАЦЕВЛАШТУВАТИ ЗАСУДЖЕНИХ
16.01.2018

Днями за ініціативою Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського ОЦЗ у приміщенні державної установи "Прилуцька виховна колонія" відбулося засідання "круглого столу" "Взаємодія та співпраця між державними установами, які надають юридичні, психологічні консультації та допомагають у працевлаштуванні особам, які відбувають покарання або особам, які звільнились з місць позбавлення волі" »

ГРОМАДСЬКІ РОБОТИ - КОРИСТЬ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ І ДЛЯ ГРОМАД
15.11.2017

Про порядок організації громадських робіт у 2018 році йшлося на семінарі Прилуцького МРЦЗ з головами сільських, селищних рад та соціальними партнерами »

ТАМ, ДЕ НАРОДЖУЮТЬСЯ СМАКОЛИКИ, ПРАЦЮЮТЬ КОЛИШНІ БЕЗРОБІТНІ
15.09.2017

Нещодавно на полицях продуктових магазинів Ніжина з'явилися нові смаколики - запашне печиво за досить помірними цінами. Виготовляє його місцевий виробник - ФОП Цюрток Володимир Миколайович. Знайти потрібних працівників молодому підприємцю допомагав Ніжинський МРЦЗ »

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ - ОБ'ЄДНАНІ ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ… ОСНОВИ СПІЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
29.06.2017

Створення об'єднаних територіальних громад внесло корективи у відносини служби зайнятості та органів місцевого самоврядування. З метою налагодження подальшої співпраці 26 червня відбулася робоча зустріч директора Менського РЦЗ Тамари Кот з головою Менської об'єднаної територіальної громади Геннадієм Примаковим »

ДОБРА СПРАВА: НА РІПКИНЩИНІ САДЖАЛИ ЛІС БЕЗРОБІТНІ
21.04.2017

Завдання яке поставило цьогоріч перед собою керівництво ДП "Добрянське лісове господарство" - це посадка листвених та хвойних насаджень на загальній площі 240 га. На посадці були задіяні, окрім адміністрації підприємства, працівники лісництв Ріпкинського району, а також незайняті громадяни, в тому числі безробітні, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятост »

ТОРІК 59, ЦЬОГО РОКУ ВЖЕ 12 ВАКАНСІЙ УКОМПЛЕКТУВАЛА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ НА ПСП "ПІСКІВСЬКЕ"
03.04.2017

Приватне сільськогосподарське підприємство "Пісківське", що на Бахмаччині, співпрацює зі службою зайнятості з початку своєї діяльності, а це вже 17 років. Результат налагодженої роками взаємодії - оперативне задоволення потреб роботодавця в робочій силі та забезпечення безробітних району гідною роботою »

ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ТА БІБЛІОТЕКА
30.03.2017

Меморандум про співпрацю та партнерство підписали 29 березня обласний центр зайнятості та обласна універсальна наукова бібліотека ім. В.Г.Короленка з метою об'єднання зусиль задля зниження рівня молодіжного безробіття шляхом професійної орієнтації учнівської молоді, спрямування її на здобуття актуальних на ринку праці професій, підвищення престижу робітничих професій та мотивації до легальної зайнятості в Україні »

ПРЕЗЕНТУЄМО РОБОТОДАВЦЯ: ФІЛІЯ ПАТ "ДЕРЖАВНА ПРОДОВОЛЬЧО-ЗЕРНОВА КОРПОРАЦІЯ УКРАЇНИ "МЕНСЬКЕ ХЛІБОПРИЙМАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО" (КЕРІВНИК ІВАН ЛАШКО)
21.02.2017

На підприємстві працює 50 чоловік, серед яких чимало й тих, хто знайшов роботу за сприяння служби зайнятості. Лише торік за її направленням працевлаштовано 6 безробітних. За словами керівника, підприємство відчуває нестачу висококваліфікованих робітничих кадрів, зокрема токарів, слюсарів-ремонтників, оскільки старше покоління завершує трудову діяльність, а молодих кадрів вкрай не вистачає »

ПРЕЗЕНТУЄМО РОБОТОДАВЦЯ
16.02.2017

Серед партнерів служби зайнятості - приватне підприємство "Пісківське" (керівник Колоша В.П.), яке функціонує на ринку праці Бахмацького району з 2000 року. Основний вид діяльності - розведення великої рогатої худоби молочних порід »

ХОЧ ТИМЧАСОВО, АЛЕ ПРИ РОБОТІ
05.01.2017

У минулому році в області майже 8 тисяч безробітних залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »