22 сiчня 2018
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Регіональна служба зайнятості

Діяльність ОЦЗ

ЗНАЙТИ РОБОТУ СВОЄЇ МРІЇ ДОПОМАГАЮТЬ МУЛЬТИКИ

У центрах зайнятості для безробітних демонструють розважально-освітній мультсеріал "Пошук роботи", який у доступній та кумедній формі висвітлює найбільш поширені проблеми шукачів роботи »

ПОЛОЖЕННЯ ПРО БАЗОВІ ЦЕНТРИ ЗАЙНЯТОСТІ

Центри зайнятості області забезпечують реалізацію завдань, пов'язаних із соціальним захистом населення від безробіття, сприянням громадянам у підборі підходящої роботи, наданням матеріального забезпечення та соціальних послуг, професійної орієнтації, наданням послуг роботодавцям щодо добору працівників та інформаційно-консультаційних послуг, а також реалізацією інших завдань, визначених законодавством у сфері зайнятості населення та загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття »

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ВІДКРИТА ДЛЯ ГРОМАДЯН

Шановні громадяни!
Ви маєте право на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні державної служби зайнятості »

ВАША ДУМКА Є ДЛЯ НАС ВАЖЛИВОЮ

Ви можете впливати на реалізацію повноважень обласного центру зайнятості »

У 2017 РОЦІ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ ОБЛАСТІ ПРАЦЕВЛАШТОВАНО 25,4 ТИСЯЧ ГРОМАДЯН
17.01.2018

Протягом 2017 року кількість громадян, працевлаштованих за направленням служби зайнятості області, зросла на 1,8 тис. або 7,6% та становила 25,4 тис. осіб. При цьому, кожен другий був працевлаштований до надання статусу безробітного »

ПРОФІКВЕСТ ВІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ
11.12.2017

"Пізнай світ професій" - під такою назвою в центрах зайнятості області проходить профіквест для учнів 7-10 класів загальноосвітніх шкіл »

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ - СЕРВІСНА УСТАНОВА, ЯКА ДОПОМАГАЄ ЗНАЙТИ РОБОТУ
02.11.2017

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято по праву належить і співробітникам служби зайнятості - найпершої інстанції, до якої звертається людина, котра втратила роботу. Отже, напередодні свята наша розмова з директором Чернігівського обласного центру зайнятості Лідією Падалкою про ситуацію на регіональному ринку праці та діяльність очолюваної нею структури »

ЗА СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ЧЕРНІГІВЩИНИ ПРАЦЕВЛАШТОВАНО 9,4 ТИСЯЧІ БЕЗРОБІТНИХ
23.10.2017

Протягом січня-вересня 2017 року за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості області звернулося 18,3 тис. безробітних. Всього перебувало на обліку та отримувало соціальні послуги майже 30,7 тис. осіб, що на 10,2% менше в порівнянні з минулорічним показником. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка »

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ НА ОДНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ ПРЕТЕНДУЮТЬ 6 БЕЗРОБІТНИХ
22.09.2017

Протягом січня-серпня 2017 року на Чернігівщині за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості звернулося 16,7 тис. громадян. Всього перебувало на обліку та отримувало соціальні послуги 29,1 тис. осіб - на 10% менше в порівнянні з минулорічним показником. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка »

НА РИНКУ ПРАЦІ В ТРЕНДІ - РОБІТНИЧІ ПРОФЕСІЇ
17.08.2017

Протягом січня-липня поточного року послугами державної служби зайнятості в області скористалися 27,6 тисяч шукачів роботи. Із них 7,7 тисяч отримали роботу »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »