26 червня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Прес-центр

Новини

У БІБЛІОТЕКАХ ЧЕРНІГІВЩИНИ МОЖНА НЕ ТІЛЬКИ ЧИТАТИ
23.06.2017

Чернігівська обласна служба зайнятості продовжує розширювати обрії співпраці. Цього разу з методистами бібліотечних фондів районних та міських об'єднаних територіальних громад та методкабінетів відділів освіти »

ЯК ДОСЯГТИ УСПІХУ, БЕЗРОБІТНИМ ЖІНКАМ РАДИЛА КОЗЕЛЕЦЬКА МАЙСТРИНЯ - В МИНУЛОМУ ТЕЖ БЕЗРОБІТНА
23.06.2017

У рамках культурно-просвітницького проекту обласної служби зайнятості "Збережемо традиції предків" 21 червня в Козелецькому РЦЗ відбувся семінар "Україна вишивана" для безробітних. Секретами творчої майстерності та знаннями ділилася місцева майстриня Світлана Дідовець »

"БЕРЕГИНІ" ЗНОВУ ПОТРІБНІ КАДРИ
22.06.2017

Цього разу представники Чернігівської взуттєвої фабрики "Берегиня" на ярмарку вакансій у районному центрі зайнятості шукали дублювальників »

БЕЗ ПРАЦЮЮЧОЇ РОДИНИ НЕМА УКРАЇНИ
16.06.2017

Акцію під такою назвою оголосила в області служба зайнятості до Дня родини, який відзначається в Україні на початку липня. Адже міцна та щаслива, а отже працююча родина є основою соціального благополуччя суспільства, запорукою успішного розвитку країни »

"УКРАЇНА ВИШИВАНА" В МІСЬКОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ
15.06.2017

До відродження, збереження та популяризації українських цінностей та традицій долучилася й Чернігівська обласна служба зайнятості, започаткувавши культурно-просвітницький проект "Збережемо традиції предків". У його рамках 14 червня Чернігівський МЦЗ провів засідання жіночого клубу "Україна вишивана. Символіка та техніки української вишивки" »

"УКРПОШТА" ЗАПРОШУЄ ДО СВОЄЇ КОМАНДИ!
13.06.2017

З метою зміцнення партнерських відносин з роботодавцями та надання їм інформаційно-консультаційних послуг 12 червня заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергій Роговець провів робочу зустріч з директором Чернігівського філіалу УДППЗ "Укрпошта" Оленою Дорошенко та її заступником Олександром Бородавком »

ПРО РЕАЛІЇ ТА ВЕКТОРИ РОЗВИТКУ ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ НА ФОРУМІ У ЧЕРНІГОВІ
09.06.2017

Напередодні професійного свята працівників легкої промисловості, що відзначається цієї неділі, 8 червня в Чернігові відбувся форум "Укрлегпром: Промисловий діалог з Урядом" за участю Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана. Захід став місцем зустрічі представників влади та галузевих підприємств із різних регіонів України. Участь у ньому взяли і фахівці державної служби зайнятості, зокрема її очільник Валерій Ярошенко та директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка »

ВАШ ВИБІР - ВАШ УСПІХ
07.06.2017

Протягом травня поточного року 760 старшокласників та випускників шкіл Чернігівщини отримали профконсультаційні послуги у службі зайнятості.
Про це повідомила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка. За її словами, це результат загальнонаціональної інформаційної кампанії з профорієнтації, яка мала на меті допомогти молоді визначитись із найбільш підходящою для них професією та зробити правильний вибір »

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ ЗІ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ
02.06.2017

Там, де діти, - завжди весело і позитивно, а де служба зайнятості - цікаво і пізнавально. В цьому переконатися мали змогу учасники свята, організованого Чернігівською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. В.Г.Короленка з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. До святкового дійства долучилися й фахівці Чернігівського міського центру зайнятості »

ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ НОСІВКИ ОТРИМАЛИ "КВИТКИ ДО УСПІХУ"
31.05.2017

У рамках соціального проекту Державної служби зайнятості "Квиток до успіху", спрямованого на працевлаштування шукачів роботи та ознайомлення їх з актуальними вакансіями, фахівці Носівського районного центру зайнятості вчора вийшли до жителів та гостей міста з пропозиціями роботи. На території залізничного вокзалу міста вони провели ярмарок вакансій »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »