23 травня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Регіональна служба зайнятості

Діяльність ОЦЗ

ПОЛОЖЕННЯ ПРО БАЗОВІ ЦЕНТРИ ЗАЙНЯТОСТІ

Центри зайнятості області забезпечують реалізацію завдань, пов'язаних із соціальним захистом населення від безробіття, сприянням громадянам у підборі підходящої роботи, наданням матеріального забезпечення та соціальних послуг, професійної орієнтації, наданням послуг роботодавцям щодо добору працівників та інформаційно-консультаційних послуг, а також реалізацією інших завдань, визначених законодавством у сфері зайнятості населення та загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття »

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ВІДКРИТА ДЛЯ ГРОМАДЯН

Шановні громадяни!
Ви маєте право на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні державної служби зайнятості »

ВАША ДУМКА Є ДЛЯ НАС ВАЖЛИВОЮ

Ви можете впливати на реалізацію повноважень обласного центру зайнятості »

ЗА ДОСВІДОМ ДО ЧЕРНІГОВА
28.04.2017

Днями Чернігів відвідали представники служби зайнятості з інших областей України. В обласному центрі зайнятості їм презентували результати роботи з прогнозування попиту на ринку праці та удосконалення напрямів профорієнтаційної роботи. Адже Чернігівщина стала однією з перших областей, яка зробила такий прогноз »

ВЕЛИКОДНЯ ПОСИЛКА В ЗОНУ АТО ВІД ПРАЦІВНИКІВ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ
21.04.2017

Працівники Прилуцького міськрайонного центру зайнятості долучилися до доброчинної акції "Великодня посилка воїнам Збройних Сил України в зону АТО", організованої районною державною адміністрацією »

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ НА ОДНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ ПРЕТЕНДУЮТЬ 8 БЕЗРОБІТНИХ
14.04.2017

Протягом І кварталу 2017 року на Чернігівщині за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості звернулося 7,7 тис. громадян. Всього перебувало на обліку та отримувало соціальні послуги 20 тис. осіб - на 10% менше в порівнянні з минулорічним показником »

ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ОТРИМАЛИ МАЙЖЕ 800 УЧАСНИКІВ АТО
12.04.2017

Протягом січня-березня 2017 року в області на обліку в службі зайнятості перебували та отримували соціальні послуги 786 демобілізованих учасників антитерористичної операції на сході країни. Про це повідомила директор обласного центру зайнятості Лідія Падалка »

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ОСВІТЯНАМ
28.03.2017

Школа дає учням не лише знання, а й формує певні навики, життєві орієнтири, в тому числі і щодо майбутньої професії. Тому, на думку директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, освітянам важливо володіти інформацією про тенденції на ринку праці, конкурентоспроможні в регіоні професії, аби допомогти випускникам зробити правильний професійний вибір »

ЯРМАРКУВАЛИ НА АВТОВОКЗАЛІ У ЧЕРНІГОВІ
21.03.2017

Нещодавно фахівці міського центру зайнятості підготували приємний сюрприз для чернігівців та гостей міста - ярмарок вакансій на центральному автовокзалі.
Чернігівський міський центр зайнятості планує проводити такі виїзні акції кожного третього четверга місяця »

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ - НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
20.03.2017

Сучасні реалії розвитку країни, які полягають в розпочатому процесі децентралізації, а саме активному проведенні адміністративно-територіальної реформи, ставлять перед службою зайнятості нові завдання - налагодження плідної взаємодії з об'єднаними територіальними громадами »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »