15 грудня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню

Вибір професії

"ЖИВИ І ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ"

Під таким гаслом у загальноосвітніх школах діють профорієнтаційні термінали »

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ДОПОМОЖЕ ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

Зробити усвідомлений вибір майбутньої професії, форми та напряму профнавчання або працевлаштування допоможуть профконсультанти державної служби зайнятості »

"ОБЕРИ ПРОФЕСІЮ СВОЄЇ МРІЇ - ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ!"
14.11.2017

Закликає служба зайнятості сучасну молодь. А також радить завчасно, ще зі шкільної лави, замислитися про професійне майбутнє, обрати затребувану на ринку праці професію, і стати справжнім професіоналом своєї справи »

У РІПКАХ БЕЗРОБІТНИМ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ГОНЧАРСТВО
29.09.2017

У Ріпкинському районному центрі зайнятості відбувся черговий профінформаційний захід у рамках культурно-просвітницького проекту "Збережемо традиції предків". Цього разу безробітним презентували гончарство. Досвідом виготовлення глиняних виробів ділився народний умілець з Олешні Михайло Кобзар »

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНЕ ЛІТО ТРИВАЄ
23.06.2017

Днями фахівці Варвинського районного центру зайнятості провели виїзну профорієнтаційну акцію в дитячому таборі оздоровлення та відпочинку "Веселка" »

ОБИРАЄМО ПРОФЕСІЮ НА ВІДПОЧИНКУ!
20.06.2017

Літні канікули - не привід для припинення профорієнтаційної роботи. Так вважають у службі зайнятості, і тому влітку місцем зустрічі з дітьми стають дитячі табори та санаторії області »

ПРОФЕСІЙ БАГАТО - ОБЕРИ СВОЮ
25.05.2017

В рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії з професійної орієнтації працівники служби зайнятості спільно з фахівцями районних бібліотек проводять заходи для учнівської молоді та сьогоднішніх абітурієнтів »

ЩЕ НЕ ПІЗНО ПРОЙТИ ПРОФТЕСТ
24.05.2017

"Світ професій - мій вибір, мій успіх",- під такою назвою державна служба зайнятості реалізує профорієнтаційний проект для молоді. Напередодні здачі ЗНО всі бажаючі, аби не помилитися з вибором професії, мали змогу пройти профорієнтаційне тестування у центрах зайнятості, а також переглянути відеоролики про затребувані на ринку праці професії »

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ
15.05.2017

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією »

ФОРМУВАННЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ ПОВИННО ПОЧИНАТИСЯ ЗІ ШКОЛИ
29.03.2017

Про сприяння формуванню в учнів усвідомленого підходу до вибору професії та майбутнього місця працевлаштування йшлося на семінарі, який проведено 28 березня в рамках реалізації Програми професійної орієнтації молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей в Чернігівській загальноосвітній школі № 20 для вчителів трудового навчання. Участь у заході взяли і представники обласної служби зайнятості »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »