23 травня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню

Вибір професії

"ЖИВИ І ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ"

Під таким гаслом у загальноосвітніх школах діють профорієнтаційні термінали »

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ДОПОМОЖЕ ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

Зробити усвідомлений вибір майбутньої професії, форми та напряму профнавчання або працевлаштування допоможуть профконсультанти державної служби зайнятості »

В УКРАЇНІ СТАРТУВАЛА ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНА КАМПАНІЯ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ
15.05.2017

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією »

ФОРМУВАННЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ ПОВИННО ПОЧИНАТИСЯ ЗІ ШКОЛИ
29.03.2017

Про сприяння формуванню в учнів усвідомленого підходу до вибору професії та майбутнього місця працевлаштування йшлося на семінарі, який проведено 28 березня в рамках реалізації Програми професійної орієнтації молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей в Чернігівській загальноосвітній школі № 20 для вчителів трудового навчання. Участь у заході взяли і представники обласної служби зайнятості »

ДЕ ЗДОБУТИ ПРОФЕСІЇ СФЕРИ ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ, ДЕРЕВООБРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ТА БУДІВЕЛЬНИХ ФАХ, ЗНАЮТЬ ЧЕРНІГІВСЬКІ ШКОЛЯРІ
23.03.2017

22 березня свої двері для учнів чернігівської школи № 33 відкрило вище професійне училище побутового обслуговування, для випускників вечірньої школи №1 - будівельний ліцей. Гостей зі шкіл №14 та №34 зустрічав професійний ліцей побуту, до речі, випускники школи №34 цього дня також відвідали професійний ліцей деревообробної промисловості »

ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ ШКІЛ - ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
20.03.2017

Знайшла підтримку чергова ініціатива обласної служби зайнятості. Йдеться про проведення Днів відкритих дверей професійно-технічних навчальних закладів для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл.
Так, з 20 березня по 12 квітня в гостях у професійно-технічних навчальних закладів побувають випускники чернігівських шкіл. Наразі для них планується провести 25 Днів відкритих дверей »

У СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ НОВІ ПАРТНЕРИ - БІБЛІОТЕКАРІ
03.03.2017

Об'єднання зусиль працівників служби зайнятості та бібліотек задля професійної орієнтації молоді, мотивації випускників до свідомого професійного вибору з урахуванням особистих здібностей, нахилів та потреб ринку праці - головний меседж науково-практичної конференції "Роль бібліотек у профорієнтаційній діяльності навчальних закладів. Завдання, місія, результат", що відбулася 1 березня 2017 року в Науковій бібліотеці ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка »

У СВІТ ПРОФЕСІЙ ЗІ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ
22.02.2017

Подорож у світ професій здійснили учні 9 класів Чернігівської загальноосвітньої школи №19 на профорієнтаційному уроці, який провели для них 21 лютого фахівці обласного центру зайнятості »

ОБИРАЄМО МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ: СПЕЦІАЛЬНОСТІ, ПОВ'ЯЗАНІ З ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ
29.12.2016

Більшість людей вважають, що іноземні мови обирають основною спеціальністю у виші ті, хто хоче стати перекладачем або викладачем іноземних мов. Однак є й інші професії, пов'язані з мовами »

РОБОТОДАВЦІ ЗАПРОШУЮТЬ МОЛОДЬ
20.12.2016

Нещодавно в Прилуцькому професійному ліцеї за участю міськрайонного центру зайнятості проведено профінформаційний масовий захід для молоді "День відкритих дверей навчального закладу" »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »