21 серпня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню

Людям з інвалідністю

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ - ЛЮДЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Службою зайнятості приділяється особлива увага проблемам зайнятості людей з інвалідністю »

НА "СІВЕРТЕКСІ" Є РОБОТА
19.05.2017

Днями відбулася робоча зустріч керівництва Чернігівського міського центру зайнятості та ТОВ "Сівертекс" з метою покращення співпраці щодо укомплектування вакансій для осіб з інвалідністю »

ЛЮДИ З ІНВАЛІДНІСТЮ МОЖУТЬ ЗНАЙТИ РОБОТУ!
27.01.2017

Знайти роботу людині з інвалідністю нелегко, але можливо, а суспільний стереотип щодо нездатності таких громадян повноцінно працювати, не відповідає дійсності, - переконують у службі зайнятості. За словами директора Чернігівського ОЦЗ Лідії Падалки, протягом 2016 року на обліку в службі зайнятості області перебувало 1269 людей з інвалідністю, з них понад третині, а це 373 особам, знайдено роботу »

ЧАС ЗМІНЮВАТИ СТЕРЕОТИПИ ЩОДО ГРОМАДЯН З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ
02.12.2016

Інвалід - не означає непрацездатний, - переконують у службі зайнятості, прагнучи поламати суспільні стереотипи щодо громадян цієї категорії. За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, існує ряд проблем при працевлаштуванні громадян з особливими потребами »

ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАРИ ГРОМАДЯН З ІНВАЛІДНІСТЮ
01.12.2016

У центрах зайнятості області проводяться семінари для осіб з інвалідністю, під час яких вони отримують інформацію про послуги служби зайнятості, опановують техніку пошуку роботи. Фахівці прагнуть підвищити їх самооцінку, сформувати у них мотивацію до праці, навички впевненої поведінки під час пошуку роботи »

ПОСЛУГАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ОБЛАСТІ СКОРИСТАЛИСЯ БІЛЬШЕ ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
29.11.2016

Протягом січня-жовтня 2016 року на обліку в службі зайнятості області перебували та отримували послуги 1133 безробітних осіб з інвалідністю, майже половина з яких була охоплена активними формами сприяння зайнятості »

ВАКАНСІЇ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
28.11.2016

Підприємства регіону пропонують роботу »

СЕРЕД БЕЗРОБІТНИХ З ІНВАЛІДНІСТЮ КОЖНОГО ТРЕТЬОГО ОХОПЛЕНО АКТИВНИМИ ФОРМАМИ СПРИЯННЯ ЗАЙНЯТОСТІ
05.07.2016

З початку року на обліку в службі зайнятості перебували та отримували послуги майже 900 безробітних з особливими потребами, третина з яких охоплена активними формами сприяння зайнятості »

ПОВІР У СЕБЕ І В ТЕБЕ ПОВІРЯТЬ ІНШІ
14.04.2016

За сприяння Козелецького РЦЗ Григорій Пузік, який має інвалідність, знайшов роботу. Нині він працює завідуючим виробництва на місцевому підприємстві ПП "Софія" »

ЛЮДЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ - ДЕРЖАВНІ ГАРАНТІЇ І НАЛЕЖНА ПІДТРИМКА
21.01.2016

З року в рік все більше людей з інвалідністю звертаються до служби зайнятості в пошуках роботи, що свідчить про підвищення рівня довіри до неї. Так, у 2015 року статус безробітного отримали 897 осіб з інвалідністю, а всього на обліку перебувало 1447 безробітних інвалідів, а це на 8,1% більше, ніж за 2014 рік. Торік за сприяння служби зайнятості роботу знайшли 424 громадяни цієї категорії »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »