21 серпня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню

Власна справа

ЗАПОЧАТКУВАТИ ВЛАСНУ СПРАВУ ДОПОМОЖЕ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

Безробітним, яким виповнилося 18 років та які не можуть бути працевлаштовані за сприяння служби зайнятості протягом одного місяця у зв'язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи, за їх бажанням допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації підприємницької діяльності »

ПОВІР У ВЛАСНІ СИЛИ - СТАНЬ ПІДПРИЄМЦЕМ!

Відвідайте тематичні семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність »

ЯК СКЛАСТИ БІЗНЕС-ПЛАН

У центрах зайнятості Вам допоможуть у підготовці бізнес-плану »

ВІД БЕЗРОБІТТЯ СХОВАЛИСЯ В "ОАЗИСІ"
09.08.2017

Родина Стрілецьких, яка мешкає у Прилуках, вже чотири роки поспіль успішно веде власний бізнес, започаткувати який допомогла служба зайнятості.
Напередодні дня підприємця хочеться привітати цю працьовиту родину та побажати їм успіхів та усіляких гараздів »

СІМ'Я - ЦЕ МОЇ КРИЛА
07.08.2017

Свого часу безробіття спіткало жительку Козелецьця Наталію Вертай. Втрата роботи в 53 роки не обіцяла райдужних перспектив. Тому, ставши на облік в районний центр зайнятості, вирішила започаткувати власну справу »

КОРЮКІВСЬКИЙ ПІЦАЙОЛО - КОЛИШНІЙ БЕЗРОБІТНИЙ
04.08.2017

Вважається, що слово pizza походить від слів piatto (по-італійськи тарілка) та piazza (площа). Заклади, котрі спеціалізуються на приготуванні піци, називають піцеріями, а кухаря, який її готує, - піцайоло.
Віднедавна піцайоло з'явився і в Корюківці. Це 28-річний Андрій Барабаш »

КОЛИШНЯ БЕЗРОБІТНА - ГОСПОДИНЯ "ЗЕЛЕНОЇ СВІТЛИЦІ"
18.07.2017

Гармонійне поєднання основних сфер життя - родини та роботи, приносить нам неабияку насолоду та щастя. Яскравим цьому підтвердженням є родина Біликів з Ічнянщини, якій вдалося поєднати сімейне життя, кар'єру та хобі. Сталося це завдяки родинному бізнесу - хутору "Зелена світлиця" »

ТЕПЛІ СЛОВА ПІДТРИМКИ ЗДАТНІ ЗРОБИТИ ДИВО
11.07.2017

"Розпочинати власну справу було страшнувато, проте я давно мріяла працювати на себе. Всім, хто на роздоріжжі раджу не боятися труднощів і рухатись вперед. А ще хочу подякувати своїй сім'ї, яка мене підтримала словами і вчинками. Моє особисте відкриття в цьому сімейному проекті - два-три теплі слова підтримки здатні зробити диво і дати просто неймовірний поштовх вгору", - говорить вчорашня безробітна »

БЕЗ ПРАЦЮЮЧОЇ РОДИНИ НЕМА УКРАЇНИ
07.07.2017

Подружжя Михайло і Валентина Співаки - ветеринари за освітою, вже кілька років мають родинний бізнес, послугами якого користується жителі Талалаївки і району »

УСПІШНИЙ СІМЕЙНИЙ БІЗНЕС: ПРИКЛАД ВАРВИНСЬКОЇ РОДИНИ
26.06.2017

Є чимало родин, які своїм прикладом доводять, що сімейний бізнес дорівнює успіху. Одна з таких - варвинська родина Дирявко, чоловік і дружина в якій завжди разом: як в житті, так і на роботі »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »