21 жовтня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню

Власна справа

ЗАПОЧАТКУВАТИ ВЛАСНУ СПРАВУ ДОПОМОЖЕ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ

Безробітним, яким виповнилося 18 років та які не можуть бути працевлаштовані за сприяння служби зайнятості протягом одного місяця у зв'язку з відсутністю на ринку праці підходящої роботи, за їх бажанням допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації підприємницької діяльності »

ПОВІР У ВЛАСНІ СИЛИ - СТАНЬ ПІДПРИЄМЦЕМ!

Відвідайте тематичні семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність »

ЯК СКЛАСТИ БІЗНЕС-ПЛАН

У центрах зайнятості Вам допоможуть у підготовці бізнес-плану »

ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОЮ СІЛЬГОСППРОДУКЦІЄЮ ПРИЛУЧЧИНУ ЗАБЕЗПЕЧУЄ КОЛИШНІЙ БЕЗРОБІТНИЙ
15.09.2017

Віднедавна в прилучан з'явилась можливість купувати місцеві томати, кабачки, цукрову кукурудзу, які є не лише дешевшими за привозну продукцію, а й екологічно чистими. Вирощує городину колишній безробітний, а нині приватний підприємець Андрій Деркач, який відкрив власну справу за сприяння служби зайнятості »

ПІДПРИЄМНИЦТВО - ШЛЯХ ДО УСПІХУ
14.09.2017

За останні п'ять років та січень-серпень 2017 року на Чернігівщині за сприяння служби зайнятості області понад 2800 безробітних стали підприємцями. Чимало з них поступово розширили свій бізнес і мають найманих працівників »

ТОРГІВЛЯ ЗАПЧАСТИНАМИ - ВИГІДНИЙ БІЗНЕС
07.09.2017

У невеликому селищі Талалаївка працює декілька підприємців, які реалізують деталі до автомобілів, мотоциклів та сільськогосподарської техніки. Чотири роки тому подався в цей бізнес і колишній безробітний Сергій Чикиш »

РИЗИК - СПРАВА БЛАГОРОДНА
06.09.2017

За сприяння служби зайнятості Оксана Прудяк з Варви 12 років тому стала підприємницею »

ПОВІРИТИ У ВЛАСНІ СИЛИ ДОПОМОГЛА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
05.09.2017

Вже понад два роки дарує людям красу та гарний настрій Вікторія Корнієнко з Чернігова. Дивлячись на цю успішну, працьовиту жінку, ніколи не подумаєш, що колись вона була безробітна. Відкрити власну справу й таким чином заробляти на життя їй допомогла служба зайнятості »

З БЕЗРОБІТНИХ У РУКОДІЛЬНИЦІ….
22.08.2017

Людей, які вміють робити речі своїми руками, в народі називають "рукодільниками". Такою є чернігівка Тетяна Стадниченко - знана в області, та й далеко за її межами, майстриня. Рукоділля для неї стало альтернативою безробіттю, справою всього життя »

ВІД БЕЗРОБІТТЯ СХОВАЛИСЯ В "ОАЗИСІ"
09.08.2017

Родина Стрілецьких, яка мешкає у Прилуках, вже чотири роки поспіль успішно веде власний бізнес, започаткувати який допомогла служба зайнятості.
Напередодні дня підприємця хочеться привітати цю працьовиту родину та побажати їм успіхів та усіляких гараздів »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »