15 грудня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Послуги населенню

Людям з інвалідністю

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ - ЛЮДЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Службою зайнятості приділяється особлива увага проблемам зайнятості людей з інвалідністю »

У ПОЛІ УВАГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ - ЛЮДИ З ІНВАЛІДНІСТЮ
01.12.2017

3 грудня вся світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів. Ця дата є доброю нагодою оцінити та за потреби переосмислити ставлення до найменш захищених та найбільш вразливих категорії громадян, адже саме турбота про таких людей визначає рівень цивілізованості держави та суспільства »

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ З ПОЧАТКУ РОКУ СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАЛА ПОНАД 200 ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ
07.09.2017

Чернігівська обласна служба зайнятості активно займається працевлаштуванням людей з інвалідністю та адаптацією їх на ринку праці. Так, у січні-серпні 2017 року її послугами скористалися 1025 безробітних цієї категорії. За сприяння служби зайнятості області працевлаштовано 216 осіб »

ВИРОБИ З ДЕРЕВИНИ - БІЗНЕС-ІДЕЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
28.08.2017

У рамках культурно-просвітницького проекту обласної служби зайнятості "Збережемо традиції предків" у Ніжинському МРЦЗ відбувся семінар для осіб з інвалідністю. За словами організаторів, його мета - не тільки популяризувати народні промисли, а й додати впевненості у власних силах людям з інвалідністю »

НА "СІВЕРТЕКСІ" Є РОБОТА
19.05.2017

Днями відбулася робоча зустріч керівництва Чернігівського міського центру зайнятості та ТОВ "Сівертекс" з метою покращення співпраці щодо укомплектування вакансій для осіб з інвалідністю »

ЛЮДИ З ІНВАЛІДНІСТЮ МОЖУТЬ ЗНАЙТИ РОБОТУ!
27.01.2017

Знайти роботу людині з інвалідністю нелегко, але можливо, а суспільний стереотип щодо нездатності таких громадян повноцінно працювати, не відповідає дійсності, - переконують у службі зайнятості. За словами директора Чернігівського ОЦЗ Лідії Падалки, протягом 2016 року на обліку в службі зайнятості області перебувало 1269 людей з інвалідністю, з них понад третині, а це 373 особам, знайдено роботу »

ЧАС ЗМІНЮВАТИ СТЕРЕОТИПИ ЩОДО ГРОМАДЯН З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ
02.12.2016

Інвалід - не означає непрацездатний, - переконують у службі зайнятості, прагнучи поламати суспільні стереотипи щодо громадян цієї категорії. За словами директора обласного центру зайнятості Лідії Падалки, існує ряд проблем при працевлаштуванні громадян з особливими потребами »

ЗАПРОШУЄМО НА СЕМІНАРИ ГРОМАДЯН З ІНВАЛІДНІСТЮ
01.12.2016

У центрах зайнятості області проводяться семінари для осіб з інвалідністю, під час яких вони отримують інформацію про послуги служби зайнятості, опановують техніку пошуку роботи. Фахівці прагнуть підвищити їх самооцінку, сформувати у них мотивацію до праці, навички впевненої поведінки під час пошуку роботи »

ПОСЛУГАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ОБЛАСТІ СКОРИСТАЛИСЯ БІЛЬШЕ ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
29.11.2016

Протягом січня-жовтня 2016 року на обліку в службі зайнятості області перебували та отримували послуги 1133 безробітних осіб з інвалідністю, майже половина з яких була охоплена активними формами сприяння зайнятості »

ВАКАНСІЇ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
28.11.2016

Підприємства регіону пропонують роботу »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »