21 жовтня 2017
Державна служба зайнятості На головну Що нового? Робота в Україні Відгук про роботу центру зайнятості (анкета)
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошук


Головна » Регіональна служба зайнятості

Діяльність ОЦЗ

ЗНАЙТИ РОБОТУ СВОЄЇ МРІЇ ДОПОМАГАЮТЬ МУЛЬТИКИ

У центрах зайнятості для безробітних демонструють розважально-освітній мультсеріал "Пошук роботи", який у доступній та кумедній формі висвітлює найбільш поширені проблеми шукачів роботи »

ПОЛОЖЕННЯ ПРО БАЗОВІ ЦЕНТРИ ЗАЙНЯТОСТІ

Центри зайнятості області забезпечують реалізацію завдань, пов'язаних із соціальним захистом населення від безробіття, сприянням громадянам у підборі підходящої роботи, наданням матеріального забезпечення та соціальних послуг, професійної орієнтації, наданням послуг роботодавцям щодо добору працівників та інформаційно-консультаційних послуг, а також реалізацією інших завдань, визначених законодавством у сфері зайнятості населення та загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття »

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ВІДКРИТА ДЛЯ ГРОМАДЯН

Шановні громадяни!
Ви маєте право на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні державної служби зайнятості »

ВАША ДУМКА Є ДЛЯ НАС ВАЖЛИВОЮ

Ви можете впливати на реалізацію повноважень обласного центру зайнятості »

НА ЧЕРНІГІВЩИНІ НА ОДНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ ПРЕТЕНДУЮТЬ 6 БЕЗРОБІТНИХ
22.09.2017

Протягом січня-серпня 2017 року на Чернігівщині за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості звернулося 16,7 тис. громадян. Всього перебувало на обліку та отримувало соціальні послуги 29,1 тис. осіб - на 10% менше в порівнянні з минулорічним показником. Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка »

НА РИНКУ ПРАЦІ В ТРЕНДІ - РОБІТНИЧІ ПРОФЕСІЇ
17.08.2017

Протягом січня-липня поточного року послугами державної служби зайнятості в області скористалися 27,6 тисяч шукачів роботи. Із них 7,7 тисяч отримали роботу »

ЛІДІЯ ПАДАЛКА: РУКОДІЛЛЯ МОЖЕ СТАТИ УЛЮБЛЕНОЮ СПРАВОЮ, ЯКА ПРИНОСИТЬ ДОХІД
10.08.2017
НА ЧЕРНІГІВЩИНІ СТАЛО МЕНШЕ БЕЗРОБІТНИХ
10.07.2017

Протягом І півріччя 2017 року на Чернігівщині за допомогою в пошуках роботи до служби зайнятості звернулося 13,7 тис. громадян. Всього перебувало на обліку та отримувало соціальні послуги 26 тис. осіб - на 10% менше в порівнянні з минулорічним показником »

ПЕРЕМОГА ЗАВДЯКИ СПІВПРАЦІ
03.07.2017

Семенівська міська рада стала фіналістом Всеукраїнського конкурсу "Кращі практики місцевого самоврядування 2016 року". Здобути перемогу їй допомогла співпраця з Семенівським районним центром зайнятості та комунальним підприємством "Ревна" »

ЗА СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ПРАЦЕВЛАШТОВАНО ПОНАД СОТНЮ УЧАСНИКІВ АТО
23.06.2017

За сприяння служби зайнятості протягом січня-травня 2017 року працевлаштовано 109 колишніх воїнів. Крім того, 87 чоловік залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 37 - направлено на професійне навчання »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »