1 травня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна

Що нового
Реєстр рішень Черкаського обласного центру зайнятості від 28.04.2017 щодо видачі, продовження дії та анулювання дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства
28.04.2017
Спільна робота задля розвитку підприємництва регіону
28.04.2017

27 квітня, в місті, відбувся обласний форум підприємців "Що чекає малий і середній бізнес Черкащини в наступні 4 роки", який об'єднав представників обласної та місцевої влади, агенції регіонального розвитку, служби зайнятості, підприємців і всіх, хто лише мріє про започаткування власної справи. Від служби зайнятості участь у заході взяв директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко »

Запрошуємо на "Дні відкритих дверей" з 4 по 12 травня 2017 року
28.04.2017
День відкритих дверей у роботодавця
28.04.2017

Нещодавно за ініціативи Чигиринського районного центру зайнятості відбувся "День відкритих дверей у роботодавця" ТОВ "Рікон-Лайн", яке займається оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин. У заході взяли участь заступник директора підприємства Заїченко Світлана, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Бузько Михайло та одинадцять осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості  »

Поради жінкам щодо ведення ділових переговорів
28.04.2017

Перше й основне правило було сформульовано багато сторіч назад: "Сама головна людина на світі - той, хто перед вами". Ставтеся до співрозмовника з повагою, цінуйте по достоїнству його бажання повідомити Вам яку-небудь інформацію »

Школярам про вибір професії
28.04.2017

У житті кожної людини вибір професії - серйозний та відповідальний крок. Від цього рішення залежатиме багато - добробут людини та її сім"ї, можливості реалізації її інтересів, перспективи творчого зростання, нові дружні й ділові контакти. Тож його слід приймати правильно. Давайте визначимо наслідки вдалого або ж невдалого для вас вибору професії?  »

Поради шукаючому роботу
28.04.2017

Деякі прості поради допоможуть вам успішно працевлаштуватися. Перша - спілкуйтеся. Використовуйте особисті контакти, які є дуже важливими, не ігноруйте і соціальні мережі (Twitter, Facebook тощо). Процес пошуку роботи дуже змінився із появою соціальних медіа-платформ  »

База даних про безпеку та гігієну праці - інструмент для виявлення ризиків
28.04.2017

За рекомендаціями Міжнародної організації праці цьогорічний девіз, під яким визначається Всесвітній день охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Під таким гаслом 27 квітня відбулася прес-конференція в інформаційному агентстві «Укрінформ», на якій виступили Роман Чернега, Голова Державної служби України з питань праці, Петро Сливкін, заступник директора Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Юрій Андрієвський, керівник Правової та технічної інспекції праці апарату ФПУ та Софія Литвин, Національний координатор Проекту МОП «Зміцнення системи інспекції праці та механізмів соціального діалогу» »

До громадських робіт на Жашківщині з початку року залучено понад 100 безробітних
28.04.2017

Протягом 2016 року завдяки тісній співпраці, на умовах співфінансування Жашківського районного центру зайнятості з районною державною адмінстрацією та сільськими радами, 402 особи, з числа безробітних, прийняли участь в оплачуваних громадських роботах, на які використано 249 644 грн. Серед лідерів щодо виділених коштів та кількості залучених безробітних до оплачуваних громадських робіт є Управління соціального захисту населення Жашківської районної державної адміністрації та виконавчі комітети 32 сільських рад, з якими укладено 168 відповідних договорів »

Відкриття власної справи - шлях в майбутнє
28.04.2017

Покутній Олександр Петрович у свій час, опинившись без улюбленої справи, втрачаючи надію знайти гарно оплачувану роботу, звернувся по допомогу до Черкаського районного центру зайнятості. Фахівці центру зайнятості запропонували чоловіку пройти професійну перепідготовку на курсах "Підприємець початківець" для відкриття власної справи. Наданою можливістю Олександр залюбки скористався  »

Серія 18. Як пройти співбесіду. Частина 1 - «Структура співбесіди»
27.04.2017
Як захистити свій бізнес на міжнародних ринках, розповіли в Черкаській ТПП
27.04.2017

Європейський ринок для українського бізнесу не лише відкриває нові можливості, але й ставить перед необхідністю приймати виклики та йти на ризики. Як зробити ведення бізнесу на міжнародних ринках максимально безпечним та захищеним – про це йшлося на практикумі «Сучасні безпечні технології виходу українських компаній на світові ринки»  »

Черкащан запрошують на Національний податковий форум
27.04.2017

27 квітня 2017 року у Києві відбудеться Національний форум для платників податків на тему: «ПДВ. Прибуток. ЗЕД». Учасники зможуть отримати офіційні роз’яснення та консультації з перших уст. Всі, хто долучаться, зможуть приєднатись до відкритої дискусії між учасниками та спікерами форуму й отримати консультації з урахуванням специфіки діяльності конкретного підприємства  »

Черкаських підприємців збирають на форум
27.04.2017

27 квітня, у Черкасах проведуть обласний форум підприємців “Що чекає малий і середній бізнес Черкащини в наступні 4 роки”. На початку планують виступи спікерів, потім організують 6 дискусійних панелей »

Чисельність населення Черкаської області
27.04.2017

Упродовж січня–лютого 2017 року чисельність наявного населення Черкаської області зменшилась на 1743 особи і, за оцінкою, на 1 березня 2017р. становила 1229,5 тис. осіб, з них міського населення – 699,3 тис. осіб та сільського – 530,2 тис. осіб »

Вакансії Черкаського МЦЗ
27.04.2017
Вакансії для осіб з обмеженими можливостями
27.04.2017
Цикл програм "Майстерня професій" - "Водії"
Ситуація на ринку праці Черкащини протягом І кварталу 2017 року
27.04.2017

За сприяння обласної служби зайнятості протягом І кварталу 2017 року отримали роботу 8,8 тис. осіб, у тому числі 4,9 тис. безробітних, серед яких кожний п'ятий належав до соціально вразливих категорій населення (інваліди, внутрішньо переміщені особи, демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО тощо). До тимчасової зайнятості були залучені 2,9 тис. осіб шляхом їх участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру »

Протягом трьох останніх років у вищому професійному училищі пройшли перенавчання понад 100 безробітних
27.04.2017

Черкаська обласна служба зайнятості вже багато років тісно співпрацює з навчальними закладами регіону, які мають повноцінну освітню та виробничу базу. Серед таких закладів є ДНЗ "Черкаське вище професійне училище", яке створене у 1977 році і виховало за цей час не одне покоління робітників. За направленням центрів зайнятості області протягом трьох останніх років в учбовому закладі пройшли перенавчання понад 100 безробітних »