24 сiчня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ: питання та відповіді
Інформаційна кампанія "Демобілізація 2016" - кампанія, присвячена інформуванню демобілізованих військовослужбовців та їхніх родин про основні соціальні пільги та права, гарантовані державою. На сайті www.demobilization.info/ є інформація про всі види статусів військовослужбовців, описано процедури їх отримання, надано відповіді на питання щодо пільг та механізму їх отримання, а також розміщено актуальні контакти державних служб »
ДОРОЖНЯ КАРТА для громадян України, що виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України
На Черкащині триває прийом документів від бажаючих вступити на контрактну службу. Контрактники отримуватимуть достойну заробітну плату - від 7 тис. грн. »
Фахівці Монастирищенського районного центру зайнятості допомагають віднайти себе у мирному житті
24.01.2017
"Завдання служби зайнятості - рекомендувати пошукачу роботи той вид діяльності, який надасть в майбутньому можливість реально працювати і отримувати достойний заробіток", - повідомив директор Монастирищенського районного центру зайнятості Володимир Левадський »
З 16 січня в центрах зайнятості запрацював новий сервіс "електронна черга" для безробітних
24.01.2017
Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України, зробивши декілька кліків он-лайн. Це не окрема додаткова черга, а інтегрована до вже існуючого графіку прийому можливість віддалено зарезервувати час для свого відвідування центру зайнятості »
ТОВ "Кищенці" створює робочі місця на Маньківщині
23.01.2017
"На цей час на підприємстві працює майже 400 працівників та стільки ж під час сезонних робіт, для виробничого процесу застосовуються найсучасніше агротехнічне обладнання. Тому вже сьогодні ми готові укомплектувати вільну вакансію підсобного робітника з виконання робіт по фасуванню та пакуванню овочевої продукції", - наголосив фінансовий директор підприємства Іван Іжко »
На Черкащині обговорили питання щодо реформування служби зайнятості
20.01.2017
"Результатом реформи служби зайнятості має стати формування абсолютно нових відносин на ринку праці. Не люди повинні йти до служби зайнятості за роботою, а служба зайнятості йти до людей", - відзначив директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко під час зустрічі з помічником-консультантом народного депутата України, представниками обласного об'єднання роботодавців України, Черкаської Торгово-промислової палати, обласної федерації профспілок, навчальних закладів, громадських організацій, керівниками ринкоутворюючих підприємств Черкащини та журналістами провідних регіональних засобів масової інформації »
Вибір професії
Як обрати професію?
20.01.2017
Для багатьох старшокласників, в житті настає важливий момент - вибір професії. Вибір майбутньої професії є дуже складним завданням. Щоб прийняти правильне рішення, необхідно враховувати ряд факторів: власні побажання, інтереси; психологічні особливості та можливості, здібності, стан здоров'я; потреби ринку праці »
Огляд ЗМІ
Стартував перший етап спільного проекту ПРООН та Держслужби зайнятості із запуску Краудфандингової платформи
24.01.2017
Державна служба зайнятості спільно із Програмою розвитку ООН розпочала пілотний етап реалізації проекту "Краудфандінгова платформа для підтримки малого і середнього підприємництва". Пілотними регіонами для реалізації першого етапу визначено Донецьку, Луганську і Харківську області »
Іноземців в Україні працевлаштовуватимуть по-новому
23.01.2017
Згідно з повідомленням, Кабінет міністрів України дозволив роботодавцям застосовувати працю іноземців на декількох керівних посадах і зобов'язав укладати контракт з працівником-іноземцем протягом 90 днів після отримання ним дозволу на роботу в Україні. Так, уряд збільшив із 7 робочих до 10 календарних днів строк подачі копії укладеного між роботодавцем та іноземцем трудового договору (контракту), а також зобов'язав роботодавця укладати трудовий договір із іноземцем не пізніше, ніж через 90 календарних днів після початку дії дозволу »
Профнавчання
Відбір навчальних закладів
Черкаський обласний центр зайнятості оголошує відбір навчальних закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які надають платні освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання зареєстрованих безробітних під час навчання у 2017 році »
Корисно шукачам роботи
Як не стати жертвою провокації на співбесіді
24.01.2017
Отже, ви - у повній бойовій готовності. Склали ідеальне резюме, озброїлися інформацією про роботодавця, освіжили подих і необхідні навички, підготували виграшні відповіді на типові запитання, виспалися і правильно вдяглися... »
Мультсеріал "Пошук роботи"
Серія 8. Як скласти резюме. Частина 3 – «Коригуємо резюме»
24.01.2017
Анонси подій
24.01.2017
23.01.2017
20.01.2017
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
23.01.2017
23.01.2017
23.01.2017
23.01.2017
23.01.2017
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Опитування
Чи вважаєте Ви ефективним пошук роботи через онлайн-співбесіду з роботодавцем?
Так, адже це безпосереднє спілкування
Ні, краще відвідати підприємство
Я не знаю як це зробити
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати