30 червня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ: питання та відповіді
Інформаційна кампанія "Демобілізація 2016" - кампанія, присвячена інформуванню демобілізованих військовослужбовців та їхніх родин про основні соціальні пільги та права, гарантовані державою. На сайті www.demobilization.info/ є інформація про всі види статусів військовослужбовців, описано процедури їх отримання, надано відповіді на питання щодо пільг та механізму їх отримання, а також розміщено актуальні контакти державних служб »
ДОРОЖНЯ КАРТА для громадян України, що виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України
На Черкащині триває прийом документів від бажаючих вступити на контрактну службу. Контрактники отримуватимуть достойну заробітну плату - від 7 тис. грн, що втричі перевищує середню по області »
Креатив у виборі спеціальності сьогодні - запорука вдалого професійного старту завтра
30.06.2016
Під час літніх канікул фахівці служби зайнятості організовують виїзні профорієнтаційні заходи в шкільних таборах. Один із таких заходів відбувся днями для 25 вихованців Чигиринського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ст. № 2 »
Після повернення додому колишній учасник АТО вирішив допомагати людям
29.06.2016
Жашківчанин Олег Кравченко - демобілізований учасник антитерористичної операції, дізнавшись від фахівців Жашківського районного центру зайнятості про можливість отримати другу вищу освіту за допомогою ваучера, виявив бажання навчатися за спеціальністю "Психолог" »
На Тальнівщині заохочують до проходження військової служби за контрактом
24.06.2016
З метою популяризації військової служби за контрактом в Збройних Силах України, Тальнівсьським районним центром зайнятості спільно з районним військовим комісаріатом з початку року організовано 9 інформаційно-просвітницьких заходів для 123 безробітних осіб »
Вибір професії
Вибір професії
22.06.2016
Словосполучення "вибір професії" як би указує на прийняте одного разу рішення, що насправді не зовсім точно. Вибір професії - це, перш за все, процес, ланцюжок взаємозв'язаних кроків, здійснюваних з урахуванням різних обставин. Чинники, які впливають на вибір професії можна розділити на чотири групи »
Огляд ЗМІ
Роботодавцям області пропонують долучатися до підготовки фахівців для виробництва
30.06.2016
Представників підприємств запрошують здійснювати нагляд за підготовкою молодших спеціалістів. Це дає змогу не лише зробити практику більш ефективною, але й забезпечити подальше працевлаштування »
Українці стали більш вимогливими при пошуку роботи
29.06.2016
"Кожні 7 секунд на Work.ua з'являється нова вакансія, і за ті ж 7 секунд претенденти відправляють 9 резюме, в день виходить понад 50 тисяч. Таку позитивну динаміку ми не спостерігали жодного разу за останні 10 років" »
Профнавчання
Перелік навчальних закладів, які мають право здійснювати діяльність у сфері вищої освіти за переліком спеціальностей для навчання за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці (І квартал 2016 року)
Корисно шукачам роботи
Пошук роботи - це…
17.06.2016
Відомий афоризм "Хто шукає, той завжди знайде", якнайкраще підходить до пошуку роботи на сучасному ринку праці. Схематично пошук роботи можна відобразити так »
Анонси подій
29.06.2016
01.06.2016
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
21.06.2016
21.06.2016
21.06.2016
21.06.2016
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Опитування
Чи задоволені Ви своєю роботою?
Ні, але у мене просто немає вибору
Так, адже це краще, ніж сидіти вдома
Так, у нас згуртований, дружний колектив
Ні, мої заслуги недооцінюють
Ні, мені мало платять
Так, я займаюся улюбленою справою
Ні, хочу працювати в іншій сфері
Так, у мене хороша зарплата
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати