26 лютого 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
ЕЛЕТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України, зробивши декілька кліків он-лайн (www.dcz.gov.ua/EReception/#/about). Це не окрема додаткова черга, а інтегрована до вже існуючого графіку прийому можливість віддалено зарезервувати час для свого відвідування центру зайнятості »
Служба зайнятості та молодіжний ресурсний центр обговорили нові аспекти співпраці
24.02.2017
Нещодавно, представники Черкаського обласного та міського центрів зайнятості взяли участь у підсумковому засіданні обласного молодіжного ресурсного центру. На заході керівництво організації публічно прозвітувало про результати діяльності у 2016 році та презентувало план роботи з основних напрямків на 2017 рік »
Служба зайнятості Черкащини поглиблює співпрацю з одним з найбільших замовників "Укроборонпром" - Смілянським державним підприємством "Оризон-навігація"
24.02.2017
В рамках робочого візиту до Смілянського міськрайонного центру зайнятості та з метою поглиблення співпраці обласної служби зайнятості з підприємствами Черкащини, які входять до Державного концерну "Укроборонпром", нещодавно відбулася робоча зустріч заступника директора Черкаського обласного центру зайнятості Марини Сорокіної з заступником директора Смілянського державного підприємства "Оризон-навігація" Володимиром Мотирєвим »
Жителька Чигиринщини відкрила в собі приховані професійні таланти
23.02.2017
Людмила Перфілова, за освітою кухар-кондитер, протягом тривалого періоду не могла реалізувати свої професійні здібності на сучасному ринку праці. Тому за допомогою щодо працевлаштування звернулася до Чигиринського районного центру зайнятості »
Координація спільних зусиль обласної служби зайнятості та громадської організації для розвитку підприємництва на Черкащині
22.02.2017
Дням, з нагоди відзначення двох років створення громадської спілки "Агенція підтримки підприємництва та інвестицій", відбулася прес-конференція, в ході якої було підбито підсумки роботи організації та окреслено основні напрямки діяльності на перспективу. До участі у заході долучився і директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко »
На Жашківщині спільно вирішували питання щодо легалізації зайнятості
21.02.2017
Директор районного центру зайнятості Марія Штунь: "Наразі проведення подібних заходів, незалежно від їх масштабу або кількості учасників, відіграє велике значення на шляху до легалізації тіньового ринку зайнятості населення, і є маленьким кроком до соціальної справедливості" »
Вибір професії
"Всі професії потрібні, всі професії важливі..."
17.02.2017
У XXI сторіччі затребуваними є професії, пов'язані з інформаційними технологіями. Менеджер інформаційних систем, мережевий адміністратор, адміністратор баз даних, фахівець із телекомунікацій, системний аналітик - за цими спеціальностями і сьогодення, і майбутнє »
Огляд ЗМІ
З початку року в Україні зареєстровано більше 50 тис. нових підприємців, - Прем'єр-міністр
24.02.2017
"Ми бачимо сьогодні по першим двом місяцям достатньо позитивну динаміку щодо виплати мінімальної заробітної плати, зменшення на 16% безробіття, збільшення на 47% вакансій, які створюються в Україні. У тому числі ми фіксуємо сьогодні по січню 27 тис. нових економічно активних підприємців. Вже за 21 день лютого ми маємо зростання у тому числі на 27 тис. підприємців у лютому. Економіка розвивається, це означає, що ми маємо дуже гарні основи", - заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман »
У День відкритих дверей у ЧДТУ відбувся унікальний квест професій
23.02.2017
Днями Черкаський державний технологічний університет гостинно відчинив двері для потенційних абітурієнтів. День відкритих дверей – це не тільки урочистий захід, а й прийняття відповідального рішення, від якого залежатиме професійне майбутнє молоді »
Профнавчання
Токарне ремесло - робота для тих, хто має "технічну чутливість"
23.02.2017
Нещодавно 7 зареєстрованих безробітних Корсунь-Шевченківського районного центру зайнятості завершили професійне навчання за професією "Верстатник широкого профілю" на базі Державного професійно-технічного навчального закладу "Черкаський навчальний центр Міністерства аграрної політики та продовольства України" »
Корисно шукачам роботи
Одяг для успіху в працевлаштуванні
17.02.2017
Результати опитувань думки роботодавців показали, що при першій зустрічі з майбутнім співробітником 70% з них звертають увагу на одяг, а близько 80% підкреслили важливість дотримання загального стилю, а також стану взуття »
Мультсеріал "Пошук роботи"
Серія 12. Прихований ринок вакансій. Частина 2
22.02.2017
Анонси подій
20.02.2017
20.02.2017
17.02.2017
13.02.2017
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Бронювання послуг в он-лайн режимі  »
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
20.02.2017
20.02.2017
20.02.2017
20.02.2017
20.02.2017
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
Опитування
Чи вважаєте Ви ефективним пошук роботи через онлайн-співбесіду з роботодавцем?
Так, адже це безпосереднє спілкування
Ні, краще відвідати підприємство
Я не знаю як це зробити
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати