27 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
Якщо ви мрієте зробити життя людей безпечнішим - вступайте до лав патрульної поліції - пропонується 170 вакантних посад!
Починаючи з 17 липня у Черкасах та Умані стартує набір в патрульну поліцію. Заяви на участь у конкурсі приймаються на офіційному сайті патрульної поліції https://patrol.police.gov.ua »
ЕЛЕТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України, зробивши декілька кліків он-лайн (www.dcz.gov.ua/EReception/#/about). Це не окрема додаткова черга, а інтегрована до вже існуючого графіку прийому можливість віддалено зарезервувати час для свого відвідування центру зайнятості »
На Черкащині стартував пілотний проект МОП з подолання незадекларованої праці
Міжнародна організація (МОП), Європейський союз привертають увагу до проблеми неформальної економіки і незадекларованої праці, що на сьогоднішній день є однією з найпотужніших перешкод для країн у забезпеченні гідної праці і більш високих темпів економічного зростання. Боротьба за істотне скорочення й обмеження нелегальної зайнятості - один з пріоритетних напрямів державної політики, адже функціонування "тіньової" зайнятості чинить істотний вплив на всі аспекти соціально-економічної діяльності країни. У рамках проекту МОП "зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу" у Черкаській області пілотувала інспекційна кампанія з виявлення незадекларованої праці. Кампанія має проводитися у 4 областях України: Черкаська, Львівська, Одеська, Херсонська »
Постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 "Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції"
Постанова КМУ про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції »
На засіданні Центру допомоги учасникам антитерористичної операції обгорювлись питання стану виконання Обласної програми забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом та надання у власність земельних ділянок
27.07.2017
За сприяння центрів зайнятості 461 особу працевлаштовано, в тому числі 13 осіб з наданням одноразово допомоги по безробіттю, 10 осіб з наданням компенсації роботодавцю ЄСВ. До тимчасової зайнятості залучено 181 безробітний, професійне навчання проходили 182 особи »
Всіх бажаючих, а також тих, хто обирає майбутній фах, шукає роботу, цікавиться актуальними вакансіями служба зайнятості запрошує відвідати заходи
27.07.2017
Для інформування про правові та організаційні засади ЗУ "Про зайнятість населення", у тому числі, щодо працевлаштування інвалідів, 27 липня (четвер) о 10.00 у приміщенні Кам'янського районного центру зайнятості (м. Кам'янка, вул. Пушкіна, 37 ) відбудеться семінар для роботодавців »
Запрошуємо на "Дні відкритих дверей"
27.07.2017
27.07.2017 базовим центром зайнятості Черкаської області буде проведено безкоштовний захід у роботодавця "День відкритих дверей" »
Запрошуємо на "Дні відкритих дверей"
26.07.2017
26.07.2017 базовими центрами зайнятості Черкаської області будуть проведені безкоштовні заходи у роботодавців "Дні відкритих дверей" »
Вибір професії
Професія "Вітражник"
21.07.2017
Вітражники виконують унікальні й неповторні композиції з листового скла для громадських та приватних будинків, створюють різноманітну сувенірну продукцію. Вітраж - це твір з різнобарвних шматочків скла, зібраних у композицію і скріплених металевою оправою. Сьогодні вітражі є невід'ємною складовою сучасного стильного інтер'єру »
Огляд ЗМІ
Молодий фахівець шукає робоче місце
27.07.2017
Спеціаліст експертно-аналітичного центру Міжнародного кадрового порталу "HeadHunter Україна" Катерина Криворученко розповіла, що фахівці порталу нещодавно провели опитування українських роботодавців. Воно виявило, що понад 40% з них вже 3-5 років мають програми стажування для молодих фахівців на своїх фірмах чи підприємствах. Ще 17% створили такі протягом І кварталу цього року. Керівники вважають доречним брати в такі програми не лише випускників, а й тих хлопців та дівчат, які ще навчаються, і готувати їх як майбутніх працівників для своїх компаній »
Як працівникам порозумітися з роботодавцями
26.07.2017
Нещодавно Світовий банк оприлюднив дослідження-звіт "Навички для сучасної України", де, напевно, стає на бік наших роботодавців, адже стверджує, що в країні недостатньо працівників володіють уміннями, які б відповідали потребам ринку, в результаті чого компанії втрачають клієнтів, доступ до нових ринків й інноваційні можливості »
Профнавчання
ПЕРЕЛІК професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер
Інформація про перелік професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер »
Корисно шукачам роботи
Методики проведення співбесіди
24.07.2017
В контексті національних особливостей історично склалися наступні методики проведення співбесіди:
1. Британська методика співбесіди передбачає застосування особистої бесіди членів кадрової комісії з кандидатом на посаду »
Мультсеріал "Пошук роботи"
Серія 22. Як говорити про зарплату на співбесіді
14.06.2017
Анонси подій
18.07.2017
18.07.2017
20.02.2017
20.02.2017
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Бронювання послуг в он-лайн режимі  »
Канал Черкаського обласного центру зайнятості
Електронний інтернет-ресурс  »
Сторінка Черкаського обласного центру зайнятості
Соціальна мережа  »
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
24.07.2017
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
Опитування
На Вашу думку, які дії можуть прискорити отримання бажаної роботи?
Розміщення в інтернет-мережі особистого відеорезюме
Отримання додаткових знань шляхом перенавчання або підвищення кваліфікації
Знайомі
Участь у спеціалізованих семінарах з техніки пошуку роботи
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати