26 вересня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ: питання та відповіді
Інформаційна кампанія "Демобілізація 2016" - кампанія, присвячена інформуванню демобілізованих військовослужбовців та їхніх родин про основні соціальні пільги та права, гарантовані державою. На сайті www.demobilization.info/ є інформація про всі види статусів військовослужбовців, описано процедури їх отримання, надано відповіді на питання щодо пільг та механізму їх отримання, а також розміщено актуальні контакти державних служб »
ДОРОЖНЯ КАРТА для громадян України, що виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України
На Черкащині триває прийом документів від бажаючих вступити на контрактну службу. Контрактники отримуватимуть достойну заробітну плату - від 7 тис. грн, що втричі перевищує середню по області »
Що я хочу? Що я можу? Що потрібно?
26.09.2016
"Лише кожен п'ятий українець працює за обраною спеціальністю. Нерідко "мода" та "престиж" керують абітурієнтами. В ідеалі, працювати ж потрібно за фахом, який свідомо обираєте. Тому зважаючи на те, що в наш час популярності набувають робітничі професії, найпопулярнішими і найзатребуванішими спеціалістами серед роботодавців є - слюсарі, токарі, теслярі, зварювальники, муляри, кранівники, кухарі, водії", - зазначила фахівець відділу профорієнтації Канівського міськрайонного центру зайнятості Лариса Тулумбасова »
Кафе "Мрія" потребує працівників
23.09.2016
Смілянський міськрайонний центр зайнятості днями провів ярмарок вакансій закладу харчування "Мрія", в якому взяли участь 13 шукачів роботи. Під час заходу керівник закладу Надія Мороз розповіла присутнім про історію створення кафе, його діяльність та плани на майбутнє »
Профорієнтаційними заходами охоплено понад 300 юних черкащан
22.09.2016
На початку нового навчального року для того щоб допомогти школярам зорієнтуватися з майбутнім професійним вибором, представниками Черкаського міського центру зайнятості організовано 11 профорієнтаційних заходів. Понад 300 учнів 9-11-х класів загальноосвітніх шкіл міста, студенти вищих навчальних закладів, вчителі, та педагоги мали змогу поринути у різноманітний світ спеціальностей, виявити певні професійні риси свого характеру та проаналізувати власні уподобання »
Майже 70 тисяч жителів Черкащини отримали послуги служби зайнятості
21.09.2016
З початку року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися 69,9 тис. осіб, що на 9,8 тис. осіб менше, ніж у січні-серпні минулого року. Роботодавці регіону поінформували центри зайнятості області про наявність понад 25,1 тис. вакансій (на 1,9% менше, порівняно з січнем-серпнем минулого року). Протягом січня-серпня 2016 року на одне вільне робоче місце претендувало 2 безробітних »
Вибір професії
Професії, які потрібні завжди
16.09.2016
Обираючи майбутню професію, завжди слід звертати увагу на її затребуваність. Можна отримати "модну і сучасну", яка зникне через декілька років з ринку праці, а можна здобути таку, яка існуватиме десятки чи сотні років »
Огляд ЗМІ
Цьогоріч в області створили 27 сільськогосподарських кооперативів
26.09.2016
На цей час створені кооперативи об’єднують майже 1,8 тисяч членів, що забезпечує понад 200 жителів села робочими місцями. У першому півріччі вони надали послуг на 11,3 мільйонів гривень, - зазначають у Черкаській ОДА »
Служба зайнятості України підписала Меморандум з Міністерством національної економіки Угорщини
23.09.2016
21 вересня у Будапешті Державна служба зайнятості України та Міністерство національної економіки Угорщини підписали Меморандум про взаєморозуміння. Від України документ підписав заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Сергій Кравченко »
Профнавчання
Мрії втілюються в життя!
20.09.2016
Протягом квітня - вересня 2016 року безробітна Маньківського районного центру зайнятості Грабова Тетяна В'ячеславівна пройшла курс навчання в Державному навчальному закладі "Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості" за професією "перукар (перукар-модельєр)" »
Корисно шукачам роботи
Помилки шукаючих роботу
16.09.2016
Відомо, що хоча б кілька разів у житті ми зіштовхуємося із проблемою пошуку роботи. Але, як з'ясовується, навіть ті, хто робить це не вперше, допускають безліч помилок. От як, на думку фахівців, виглядають деякі помилки бажаючих знайти роботу (саме ті, які стосуються резюме та співбесіди з роботодавцем) »
Анонси подій
01.09.2016
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
19.09.2016
19.09.2016
19.09.2016
19.09.2016
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Опитування
Чи задоволені Ви своєю роботою?
Так, я займаюся улюбленою справою
Ні, хочу працювати в іншій сфері
Ні, мої заслуги недооцінюють
Ні, але у мене просто немає вибору
Так, у нас згуртований, дружний колектив
Так, у мене хороша зарплата
Так, адже це краще, ніж сидіти вдома
Ні, мені мало платять
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати