30 серпня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ: питання та відповіді
Інформаційна кампанія "Демобілізація 2016" - кампанія, присвячена інформуванню демобілізованих військовослужбовців та їхніх родин про основні соціальні пільги та права, гарантовані державою. На сайті www.demobilization.info/ є інформація про всі види статусів військовослужбовців, описано процедури їх отримання, надано відповіді на питання щодо пільг та механізму їх отримання, а також розміщено актуальні контакти державних служб »
ДОРОЖНЯ КАРТА для громадян України, що виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України
На Черкащині триває прийом документів від бажаючих вступити на контрактну службу. Контрактники отримуватимуть достойну заробітну плату - від 7 тис. грн, що втричі перевищує середню по області »
"Місто професій" мандрує Черкащиною
29.08.2016
Днями у мальовничому селі Лебедин Шполянського району розгорнулося імпровізоване "Місто професій", організоване в рамках святкування 170-річчя Лебединського насіннєвого заводу, одного із найбільш потужних підприємств не лише району, але й усієї галузі. Саме ця частина дійства була спрямована на те, щоб надати можливість кожній дитині, яка відвідає захід, спробувати себе в найрізноманітніших представлених професіях, що допоможе в майбутньому здійснити правильний професійний вибір »
Уманчан кличуть на військову службу за контрактом
26.08.2016
В Уманському міському центрі зайнятості, в рамках співпраці з військовим комісаріатом, відбувся семінар з орієнтації на військову службу в Збройних Силах України за контрактом для безробітних чоловіків, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. У заході взяло участь 17 осіб »
На роботу до "Фокстроту"!
25.08.2016
"Торгова мережа "Фокстрот" є найбільшою роздрібною мережею за кількістю магазинів та обсягами продажів електроніки і побутової техніки в Україні. Тому ми гарантуємо своїм працівникам заохочення та цінні нагороди за успішну роботу, обов'язковий соціальний пакет, а в подальшому кар'єрний ріст в компанії", - зазначила провідний фахівець з управління персоналом компанії Наталія Коробова »
Вітання з Днем Державного Прапора та 25-ої річниці Незалежності України директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка
23.08.2016
Шановні колеги, дорогі друзі! Прийміть щирі вітання з нагоди національних свят »
Вибір професії
Загадкова професія - астроном
26.08.2016
Багато хто уявляє роботу астронома, як постійне спостереження за зірками. Це не зовсім так: левова частка робочого часу йде на зіставлення і аналіз отриманих даних. За декількома днями спостережень слідують місяці теоретичної роботи »
Огляд ЗМІ
Запрошення на роботу в Польщу більше не діятиме: нові правила видачі робочих віз
29.08.2016
У Польщі з 1 жовтня 2016 року вводять нові правила працевлаштування для іноземців. Це ініціатива Міністерства сім'ї, праці та соціальної політики Республіки Польща. Таке рішення спричинене директивою ЄС щодо підвищення рівня безпеки в межах союзу та врегулювання кількості трудових мігрантів і прозорості їхнього працевлаштування, а також зменшення рівня безробіття серед громадян ЄС »
Вперше в Україні Всеукраїнський профорієнтаційний захід "Місто професій" пройшов у сільському населеному пункті
26.08.2016
Проведення заходу співпало із святкуванням 170-ої річниці з дня початку функціонування "Лебединського насіннєвого заводу", одного із найбільш потужних підприємств не лише Шполянського району а й усієї галузі. Під час святкового заходу кожна дитина, яка цього дня завітала до "Міста професій" виконуючи за допомогою професіоналів прості завдання змогла спробувати себе в різних професіях, відчути себе дорослим »
Профнавчання
Навчаємо за перспективним замовленям роботодавців
19.08.2016
Перед початком опалювального сезону актуальною є професія "оператор котельні", яка передбачає обслуговування робітником автоматизованих котелень. Це вимагає від працівника знань щодо принципів дії і порядку обслуговування сучасного обладнання »
Корисно шукачам роботи
Пошук роботи - з чого почати?
26.08.2016
На сьогоднішній день існує багато джерел, які допоможуть вам знайти роботу: це і періодичні видання з відповідними оголошеннями та пропозиціями; і інтернет-портали, де ви зможете знайти актуальні вакансії та розмістити своє резюме; і Державна служба зайнятості, яка надасть вам допомогу у пошуку роботи; і приватні кадрові чи рекрутингові агенції »
Анонси подій
26.08.2016
29.07.2016
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
29.08.2016
29.08.2016
29.08.2016
29.08.2016
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Опитування
Чи задоволені Ви своєю роботою?
Так, я займаюся улюбленою справою
Ні, хочу працювати в іншій сфері
Ні, мої заслуги недооцінюють
Ні, але у мене просто немає вибору
Так, у нас згуртований, дружний колектив
Так, у мене хороша зарплата
Так, адже це краще, ніж сидіти вдома
Ні, мені мало платять
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати