23 квiтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
ЕЛЕТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України, зробивши декілька кліків он-лайн (www.dcz.gov.ua/EReception/#/about). Це не окрема додаткова черга, а інтегрована до вже існуючого графіку прийому можливість віддалено зарезервувати час для свого відвідування центру зайнятості »
У розмаїття світу професій поринули 300 школярів під час професіографічних екскурсій
21.04.2017
З метою сприяння розширенню знань школярів про світ професійної праці, інформування про розмаїття професій і основні правила вибору спеціальностей фахівцями Уманського міського, Драбівського, Катеринопільського, Черкаського та Чорнобаївського районних центрів зайнятості протягом квітня проведено ряд професіографічних екскурсій у місцевого підприємця Нікітіна, який займається зварювальними роботами, на Пожежно-рятувальній частині, ТОВ "Сиророб", у Червонослобідській сільській бібліотеці та підприємстві "Імперіал плюс" »
Першочергова увага клієнтам з особливими потребами
20.04.2017
З початку 2017 року до служби зайнятості області звернулись понад 1 100 безробітних осіб з інвалідністю, з них забезпеченні роботою майже 120 осіб, проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості 73 особи з особливими потребами, закінчили навчання 48 осіб, з них 35 осіб працевлаштовані за набутими професіями »
В Черкаському державному бізнес-коледжі відбувся другий випуск підприємців з числа учасників АТО
19.04.2017
Днями в Черкаському державному бізнес-коледжі закінчили навчання за напрямом "Підприємництво та бізнес - планування" 6 учасників АТО і 1 слухачка із числа внутрішньо-переміщених осіб. Захист слухачами бізнес-планів проводився за участю представників Черкаського обласного центру зайнятості - заступника директора Марини Сорокіної, начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Наталії Мінько, начальника відділу організації профнавчання Віктора Стрільця »
Найбільш запитувані та високооплачувані професії на Черкащині
18.04.2017
Протягом січня-березня 2017 року до центрів зайнятості Черкаської області надійшло 11,0 тис. вакансій від роботодавців регіону. Трійку лідерів очолили робітничі професії - 64%, друге місце посіли службовці - 20% і 16% - це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації »
Вітання директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка з Великоднем!
14.04.2017
Щиросердно вітаю Вас зі світлим Христовим Воскресінням! Бажаю, щоб це величне свято, яке стало уособленням миру, злагоди та єднання, наповнило Ваші серця світлими почуттями надії, щастя, любові та добра »
Вибір професії
Професія: "Машиніст дорожньо-будівельних машин"
19.04.2017
Пропонуємо вашій увазі опис професії, що є актуальною на сьогодні та користується попитом на регіональному ринку праці. Машиніст дорожньо-будівельних машин керує дорожньо-будівельною машиною під час будівництва та ремонту автомобільних доріг »
Огляд ЗМІ
В Україні спадає рівень безробіття
21.04.2017
Станом на 1 квітня 2017 року офіційна кількість безробітних, які перебували на обліку в Державній службі зайнятості знизилася до 406,8 тисяч осіб, що на 13% менше, ніж у відповідний період минулого року (467,5 тисяч осіб відповідно) »
Із січня по березень нинішнього року припинили підприємницьку діяльність 253 тисячі осіб
20.04.2017
Із січня по березень нинішнього року припинили підприємницьку діяльність 253 тисячі осіб. Очевидно, що вони не вели жодної діяльності і не перераховували в ЄСВ до бюджету, але приріст надходжень у січні пов’язаний у тому числі й з тим, що такі підприємці були змушені заплатити по 704 гривні. У лютому вони закрились і вже не будуть сплачувати внески »
Профнавчання
Перелік професій та спеціальностей, за якими комплектуються групи у ІІ кварталі 2017 року
Професійне навчання безробітних здійснюється на замовлення роботодавців з обов’язковим укладанням договорів на працевлаштування до початку навчання. Дата початку навчання визначатиметься по мірі комплектування груп »
Корисно шукачам роботи
10 порад для тих, хто працевлаштувався на нову роботу
18.04.2017
Насамперед, поводьтеся природно. Не треба грати роль неприступної бізнес-леді або ж веселуна, якщо вам відповідні риси не властиві. Будьте собою »
Мультсеріал "Пошук роботи"
Серія 17. Як налаштуватися перед співбесідою
19.04.2017
Анонси подій
21.04.2017
21.04.2017
30.03.2017
20.02.2017
20.02.2017
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Бронювання послуг в он-лайн режимі  »
Канал Черкаського обласного центру зайнятості
Електронний інтернет-ресурс  »
Сторінка Черкаського обласного центру зайнятості
Соціальна мережа  »
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
18.04.2017
18.04.2017
18.04.2017
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
Опитування
Чи вважаєте Ви ефективним пошук роботи через онлайн-співбесіду з роботодавцем?
Так, адже це безпосереднє спілкування
Ні, краще відвідати підприємство
Я не знаю як це зробити
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати