18 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
"Романтична" і суто чоловіча професія електрогазозварника
18.12.2017
Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, мають можливість здобути професію електрогазозварника як в навчальних закладах Черкаської області, так і на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Так, за сприянням Уманського районного центру зайнятості на замовлення роботодавців ТОВ "Прометей" та ТОВ "Енерго" безробітні Уманського району Олексій Монашеров та Богдан Колесник були направлені на професійне навчання до ДНЗ "Одеський центр ПТО ДСЗ" за професією "електрогазозварник" »
Всіх бажаючих, а також тих, хто обирає майбутній фах, шукає роботу, цікавиться актуальними вакансіями служба зайнятості запрошує відвідати заходи 18 грудня 2017 року
18.12.2017
З метою ознайомлення з навчальними закладами державної служби зайнятості 18 грудня (понеділок) о 09.00 в приміщенні Чигиринського районного центру зайнятості (м. Чигирин вул. Б.Хмельницького, 28-а) відбудеться захід "Презентація навчальних закладів державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)" »
Всіх бажаючих, а також тих, хто обирає майбутній фах, шукає роботу, цікавиться актуальними вакансіями служба зайнятості запрошує відвідати заходи 15 грудня 2017 року
15.12.2017
З метою сприяння зайнятості населення 15 грудня (п’ятниця) о 10.00 в приміщенні Канівського міськрайонного центру зайнятості (м. Канів, вул. Шевченка, 49/1) відбудеться "Міні-ярмарок вакансій в ТОВ «Канів-Солод» »
Найбільш запитувані та високооплачувані професії на Черкащині
15.12.2017
Протягом січня-листопада 2017 року до центрів зайнятості Черкаської області надійшло 36,1 тис. вакансій від роботодавців регіону. Трійку лідерів очолили робітничі професії - 60%, друге місце посіли службовці - 22% і 18% - це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації »
У Службі зайнятості запрацювала "гаряча лінія" 0 800 50 99 66
14.12.2017
Сьогодні, 14 грудня, по всій Україні розпочала роботу "гаряча лінія" державної служби зайнятості »
Понад 100 старшокласників Катеринопільщини взяли участь в акції "Випускник - 2018"
14.12.2017
Для того, щоб допомогти школярам зробити вірний вибір майбутнього фаху, максимально враховуючи їх здібності, уподобання та реальні потреби на ринку праці, фахівцями Катеринопільського районного центру зайнятості в рамках акції "Випускник - 2018" проводяться профорієнтаційні заходи »
Запрошуємо на "Дні відкритих дверей"
14.12.2017
14.12.2017 філіями та базовими центрами зайнятості Черкаської області будуть проведені безкоштовні заходи у роботодавців "Дні відкритих дверей" »
Всіх бажаючих, а також тих, хто обирає майбутній фах, шукає роботу, цікавиться актуальними вакансіями служба зайнятості запрошує відвідати заходи 14 грудня 2017 року
14.12.2017
З метою інформування про актуальні вакансії на підприємстві 14 грудня (четвер) о 10.00 на ТОВ «Світ ласощів» (м. Черкаси, вул. Чигиринська, 11) за участю Черкаського міського центру зайнятості відбудеться «День відкритих дверей на виробництві» »
Роз'яснення представників служби зайнятості щодо актуальних питань про зайнятість населення
13.12.2017
"Відповідно до Закону України "Про зайнятість населення" право на компенсацію мають роботодавці, які працевлаштовують на нові робочі місця, строком не менше ніж два роки за направленням центру зайнятості, зареєстрованих безробітних з категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Також таке право мають роботодавці, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності", - пояснила заступник директора Черкаського обласного центру зайнятості Марина Сорокіна »
Фахівці базових центрів зайнятості навчалися веденню електронного документообігу
13.12.2017
З метою опрацювання актуальних питань ведення діловодства та архіву у центрах зайнятості Черкащини та філіях обласного центру зайнятості на базі Черкаської обласної служби зайнятості відбувся семінар-навчання. Захід було проведено за сприяння відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи під головуванням директора обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка. Участь у семінарі взяли фахівці, які займаються питаннями діловодства та архіву у базових центрах та філіях »
Вибір професії
"Психолог"
08.12.2017
В Україні професія психолога набуває все більшого попиту. На жаль, в більшій мірі це пов'язано з соціально-політичною ситуацією в країні. Психолог підтримує людей в складних життєвих ситуаціях, допомагає впоратися зі стресом, подолати наслідки посттравматичного стресового розладу, подолати страхи і невпевненість у собі, підготувати дитину до дитячого садка, до навчання у школі. Здатний врегулювати конфлікт у колективі, провести тренінг творчого зростання і професійної самореалізації, тренінг по створенню у колективі психологічно сприятливої атмосфери »
Огляд ЗМІ
В Україні безробітних поменшало на більш ніж 20 тисяч осіб
28.11.2017
Рівень безробіття в Україні в жовтні 2017 року зменшився порівняно з вереснем на 7,5%, в абсолютних цифрах - на 21,1 тис. осіб, до 281,9 тис., повідомилаДержавна служба статистики. Кількість зареєстрованих безробітних становить 1,1% населення працездатного віку. Також повідомляється, що в жовтні кількість безробітних, які отримуютьдопомогу, скоротилася майже на 20,8 тис. осіб - до 217 тис. При цьому середній розмір допомоги в жовтні 2017 року становив 2137 грн проти 2 033 грн у вересніцього року »
У Черкасах презентували діяльність навчально-практичного центру з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»
24.11.2017
У ДНЗ «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» відбулася всеукраїнська нарада Міністерства освіти і науки України для директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких створено навчально-практичні центри з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування» »
Профнавчання
Відбір навчальних закладів
Черкаський обласний центр зайнятості оголошує відбір навчальних закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання (далі - навчальні заклади), які надають платні освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання зареєстрованих безробітних під час навчання у 2018 році »
Корисно шукачам роботи
Про що варто запитати у роботодавця
08.12.2017
Крім розуміння того, що хоче роботодавець, корисно визначити, що потрібно для успішного працевлаштування саме вам. Адже придивитися один до одного повинні обидві сторони. Це позбавить від зайвих витрат часу у випадку, якщо вибір зроблено помилково по причині неповної інформації »
Мультсеріал "Пошук роботи"
Серія 22. Як говорити про зарплату на співбесіді
14.06.2017
Анонси подій
11.12.2017
11.12.2017
02.10.2017
22.09.2017
Канал Черкаського обласного центру зайнятості
Електронний інтернет-ресурс  »
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Бронювання послуг в он-лайн режимі  »
Сторінка Черкаського обласного центру зайнятості
Соціальна мережа  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
ОГОЛОШЕННЯ! Конкурс на заміщення вакантних посад дільничних офіцерів поліції області
Військова служба за контрактом
Державна прикордонна служба України запрошує усіх бажаючих на військову службу за контрактом  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
11.12.2017
11.12.2017
11.12.2017
11.12.2017
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
Опитування
На Вашу думку, які дії можуть прискорити отримання бажаної роботи?
Розміщення в інтернет-мережі особистого відеорезюме
Отримання додаткових знань шляхом перенавчання або підвищення кваліфікації
Знайомі
Участь у спеціалізованих семінарах з техніки пошуку роботи
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати