28 березня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
ЕЛЕТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України, зробивши декілька кліків он-лайн (www.dcz.gov.ua/EReception/#/about). Це не окрема додаткова черга, а інтегрована до вже існуючого графіку прийому можливість віддалено зарезервувати час для свого відвідування центру зайнятості »
Співпраця служби зайнятості та об'єднаної територіальної громади на користь людям
27.03.2017
Про послуги служби зайнятості, інноваційні підходи в її роботі, створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, а також ряд інших, не менш важливих питань з соціально-економічного життя громади, йшлося під час робочої зустрічі директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка з головою Білозірської об'єднаної територіальної громади Володимиром Міцуком. До обговорення спільних питань долучився і директор районного центру зайнятості Олександр Гриценко »
Під час профорієнтаційного КВЕСТу майже 200 старшокласників мали змогу поспілкуватися із фахівцями різних професій
24.03.2017
Нещодавно фахівцями з профорієнтації Кам'янського, Катеринопільського, Маньківського та Христинівського районних центрів зайнятості проведено другий етап профорієнтаційного КВЕСТу на тему "Ресурс", в ході якого школярі отримали інформацію про навчальні заклади і спеціальності, які в них можна здобути, та поспілкувалися з представниками різних професій. Участь у заходах взяли майже 200 учнів 8-11 класів загальноосвітніх шкіл відповідних районів »
Задля захисту державного кордону та національних інтересів служба зайнятості Черкащини завжди відкрита до співпраці
23.03.2017
З метою налагодження співпраці з Окремими регіональними центрами комплектування Державної прикордонної служби України щодо організації добору кандидатів для проходження військової служби за контрактом серед зареєстрованих безробітних або осіб, які перебувають на обліку, як шукачі роботи, відбулася робоча зустріч заступника директора Черкаського обласного центру зайнятості Марини Сорокіної з начальником групи з добору в Черкаській області Окремого регіонального центру комплектування (м. Київ) Держприкордонслужби України, майором Дмитром Орєшиним »
Черкащанка опановує "чоловічу" професію
23.03.2017
Багато років черкащанка Дубова Людмила пропрацювала робітником обслуговування установок з перероблення лісу та охоронником. Після звільнення з останнього місця роботи, довго не роздумуючи над свої подальшим майбутнім, вирішила змінити професію і звернулася за допомогою до Черкаського районного центру зайнятості »
В Смілянському міськрайонному центрі зайнятості діє відкритий майданчик "Он-лайн-центр працевлаштування"
22.03.2017
Нові форми роботи в режимі он-лайн впроваджено в Смілянському міськрайонному центрі зайнятості. Для потреб клієнтів, що шукають роботу створено та облаштовано відкритий майданчик "Он-лайн-центр працевлаштування", в якому відвідувачі отримують інформацію та відпрацьовують онлайн-методи пошуку роботи і навички самопрезентації »
Вибір професії
Агроном - професія минулого та майбутнього
23.03.2017
Агроном - це найважливіший спеціаліст сільського господарства. Саме у його завдання входить розробка нових методів підвищення врожайності, освоєння нових, раніше не властивих цій місцевості сільськогосподарських рослин. Він повинен володіти всебічними знаннями у галузі агрономії, вміти створювати нові сорти польових, садових, городніх культур, планувати проведення сільськогосподарських робіт з урахуванням особливостей місцевості »
Огляд ЗМІ
Сезонних працівників шукають для черкаських пляжів
27.03.2017
На баланс КП "Дирекція парків" передані кілька міських пляжів. Для обслуговування цих територій підприємство потребуватиме більше робочих рук. – Нам потрібні робітники з благоустрою та слюсарі з аварійно-відновлювальних робіт. Шукаємо сумлінних та відповідальних фахівців на сезон із 1 квітня по 30 вересня, – розповів заступник директора підприємства із господарських питань Андрій Куча »
Екобізнес активно розвивається на Черкащині
24.03.2017
У селі Шевченкове, що на Звенигородщині, пара зі столиці відкрила власну справу практично з нуля. 5 років мешканці Києва переїхали до села і започаткували екобізнес на Черкащині. Дауншифтери Ілля Третников та Оксана Тимченко почали свою справу практично з нуля. Вона – хореограф, він – редактор. Стартували молоді люди з придбання і земельної ділянки »
Профнавчання
Нова професія - крок до кращого життя
22.03.2017
Учасник АТО Павло Голованець, звернувшись до Жашківського районного центру зайнятості у пошуку роботи, вирішив у мирному житті здобути професію токаря. Фахівці центру зайнятості запропонували пройти таке навчання на базі Державного навчального закладу "Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" »
Корисно шукачам роботи
Дрібниці, які можуть посприяти або зашкодити пошуку роботи
24.03.2017
В умовах високої конкуренції на ринку праці претенденти повинні бути дуже обережні, щоб не знизити свої шанси працевлаштуватися. Коли у роботодавця є великий вибір кандидатів, будь-яка дрібниця може звести ваші шанси нанівець »
Мультсеріал "Пошук роботи"
Серія 15. Як працювати з рекрутинговими агенціями
22.03.2017
Анонси подій
24.03.2017
20.03.2017
20.02.2017
20.02.2017
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Бронювання послуг в он-лайн режимі  »
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
27.03.2017
27.03.2017
27.03.2017
27.03.2017
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
Опитування
Чи вважаєте Ви ефективним пошук роботи через онлайн-співбесіду з роботодавцем?
Так, адже це безпосереднє спілкування
Ні, краще відвідати підприємство
Я не знаю як це зробити
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати