26 липня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ: питання та відповіді
Інформаційна кампанія "Демобілізація 2016" - кампанія, присвячена інформуванню демобілізованих військовослужбовців та їхніх родин про основні соціальні пільги та права, гарантовані державою. На сайті www.demobilization.info/ є інформація про всі види статусів військовослужбовців, описано процедури їх отримання, надано відповіді на питання щодо пільг та механізму їх отримання, а також розміщено актуальні контакти державних служб »
ДОРОЖНЯ КАРТА для громадян України, що виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України
На Черкащині триває прийом документів від бажаючих вступити на контрактну службу. Контрактники отримуватимуть достойну заробітну плату - від 7 тис. грн, що втричі перевищує середню по області »
У дитячому таборі "Джерельце" школярі креативно обирали майбутній фах
26.07.2016
Фахівці Жашківського районного центру зайнятості традиційно щоліта відвідують дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, аби провести з дітьми цікаві та корисні заходи. Нещодавно вони відвідали дитячий табір "Джерельце" у с. Сорокотяга Жашківського району, де під час мотиваційно-ігрового заходу "Професія моєї мрії" ознайомили понад 60 дітей зі світом професій »
"Найсолодше" підприємство регіону запрошує на роботу
25.07.2016
Метою організації "Дня відкритих дверей" для 20 безробітних на ТОВ "Світ ласощів" було об'єднання зусиль зацікавлених сторін: роботодавців та шукачів роботи. Під час заходу, директором Черкаського міського центру зайнятості Оксаною Щербак, проінформовано учасників заходу про стан ринку праці міста, наявність вільних робочих місць, соціальні послуги, які надає служба зайнятості »
Рішучий крок на зустріч мрії змінив життя колишнього безробітного
22.07.2016
Колишній безробітний за освітою юрист Валерій Каплун, житель м. Сміли, давно мріяв розпочати власний бізнес, але не наважувався зробити цей важливий крок. Вже після участі у семінарах "Від бізнес-ідеї до власної справи", "Техніка пошуку роботи" та "Використання джерел про вакансії", організованих фахівцями Смілянського міськрайонного центру зайнятості, чоловік зацікавився можливістю одержання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності »
Вибір професії
Які професії будуть затребувані в майбутньому
22.07.2016
Згідно з інформацією порталу Futurism, був складений список з десяти найбільш затребуваних професій найближчого майбутнього. На думку експертів, до 2025 року деякі популярні нині професії зникнуть, так як людей замінять машини і комп'ютери. На зміну прийдуть нові спеціальності »
Огляд ЗМІ
На роботу, як на свято: черкащани розказують про незвичні професії
26.07.2016
Я Не бухгалтер, не продавець, не юрист і навіть не маркетолог... Троє черкащан розповідають, як це - мати незвичну професію і йти на роботу, як на свято. Як не крути, а на роботі ми проводимо більшу частину життя. Тому дуже важливо, щоб справа, якою ми займаємося, була улюбленою. Нашим героям у цьому питанні пощастило: вони знайшли себе в нестандартних видах діяльності, які приносять їм задоволення і непоганий дохід »
Черкащанам пропонують заробити на полях у Європі
25.07.2016
Для черкаських працівників є безліч пропозицій щодо роботи як в Україні, так і за кордном. Сезонна робота триває не довше 6 місяців, яку можна умовно поділити на туристичний бізнес, вуличну торгівлю та аграрний сектор »
Профнавчання
Перелік навчальних закладів, які мають право здійснювати діяльність у сфері вищої освіти за переліком спеціальностей для навчання за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці (І квартал 2016 року)
Корисно шукачам роботи
Онлайн-співбесіда як сучасний спосіб співпраці роботодавця та претендента на роботу
22.07.2016
При наймі співробітників роботодавець може використовувати абсолютно різні форми співбесіди, вони залежать і від реалій сьогодення, і від завдань, які ставить перед собою роботодавець, і навіть від винахідливості і прогресивності людини, яка займається підбором кадрів. Однією з сучасних форм співбесіди є онлайн-співбесіда »
Анонси подій
22.07.2016
01.07.2016
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
25.07.2016
25.07.2016
25.07.2016
25.07.2016
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Опитування
Чи задоволені Ви своєю роботою?
Так, адже це краще, ніж сидіти вдома
Ні, але у мене просто немає вибору
Ні, хочу працювати в іншій сфері
Ні, мої заслуги недооцінюють
Так, у нас згуртований, дружний колектив
Ні, мені мало платять
Так, я займаюся улюбленою справою
Так, у мене хороша зарплата
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати