27 липня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ: питання та відповіді
Інформаційна кампанія "Демобілізація 2016" - кампанія, присвячена інформуванню демобілізованих військовослужбовців та їхніх родин про основні соціальні пільги та права, гарантовані державою. На сайті www.demobilization.info/ є інформація про всі види статусів військовослужбовців, описано процедури їх отримання, надано відповіді на питання щодо пільг та механізму їх отримання, а також розміщено актуальні контакти державних служб »
ДОРОЖНЯ КАРТА для громадян України, що виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України
На Черкащині триває прийом документів від бажаючих вступити на контрактну службу. Контрактники отримуватимуть достойну заробітну плату - від 7 тис. грн, що втричі перевищує середню по області »
Громадські організації та державні інституції спільно шукали шляхи вирішення проблеми з протидії торгівлі людьми
27.07.2016
Днями в прес-центрі газети "Нова доба" під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Віталія Коваля відбулася прес-конференція присвячена Всесвітньому дню боротьби з торгівлею людьми, на якій була присутня заступник директора обласного центру зайнятості Марина Сорокіна »
На Шполянщині створюються нові робочі місця
27.07.2016
З початку цього року 6 підприємців Шполянщини скористалися економічно привабливою послугою служби зайнятості, такою як компенсація єдиного внеску, завдяки чому були працевлаштовані 9 безробітних »
У дитячому таборі "Джерельце" школярі креативно обирали майбутній фах
26.07.2016
Фахівці Жашківського районного центру зайнятості традиційно щоліта відвідують дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, аби провести з дітьми цікаві та корисні заходи. Нещодавно вони відвідали дитячий табір "Джерельце" у с. Сорокотяга Жашківського району, де під час мотиваційно-ігрового заходу "Професія моєї мрії" ознайомили понад 60 дітей зі світом професій »
Вибір професії
Які професії будуть затребувані в майбутньому
22.07.2016
Згідно з інформацією порталу Futurism, був складений список з десяти найбільш затребуваних професій найближчого майбутнього. На думку експертів, до 2025 року деякі популярні нині професії зникнуть, так як людей замінять машини і комп'ютери. На зміну прийдуть нові спеціальності »
Огляд ЗМІ
Студенти ЧНУ стажуються за кордоном, а викладачі долучаються до міжнародних проектів
27.07.2016
Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького проходять практику та здобувають освіту за кордоном, беруть участь у міжнародних програмах »
На роботу, як на свято: черкащани розказують про незвичні професії
26.07.2016
Я Не бухгалтер, не продавець, не юрист і навіть не маркетолог... Троє черкащан розповідають, як це - мати незвичну професію і йти на роботу, як на свято. Як не крути, а на роботі ми проводимо більшу частину життя. Тому дуже важливо, щоб справа, якою ми займаємося, була улюбленою. Нашим героям у цьому питанні пощастило: вони знайшли себе в нестандартних видах діяльності, які приносять їм задоволення і непоганий дохід »
Профнавчання
Перелік навчальних закладів, які мають право здійснювати діяльність у сфері вищої освіти за переліком спеціальностей для навчання за якими може бути виданий ваучер для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці (І квартал 2016 року)
Корисно шукачам роботи
Онлайн-співбесіда як сучасний спосіб співпраці роботодавця та претендента на роботу
22.07.2016
При наймі співробітників роботодавець може використовувати абсолютно різні форми співбесіди, вони залежать і від реалій сьогодення, і від завдань, які ставить перед собою роботодавець, і навіть від винахідливості і прогресивності людини, яка займається підбором кадрів. Однією з сучасних форм співбесіди є онлайн-співбесіда »
Анонси подій
22.07.2016
01.07.2016
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
25.07.2016
25.07.2016
25.07.2016
25.07.2016
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Опитування
Чи задоволені Ви своєю роботою?
Так, адже це краще, ніж сидіти вдома
Ні, але у мене просто немає вибору
Ні, хочу працювати в іншій сфері
Ні, мої заслуги недооцінюють
Так, у нас згуртований, дружний колектив
Ні, мені мало платять
Так, я займаюся улюбленою справою
Так, у мене хороша зарплата
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати