26 жовтня 2016
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ: питання та відповіді
Інформаційна кампанія "Демобілізація 2016" - кампанія, присвячена інформуванню демобілізованих військовослужбовців та їхніх родин про основні соціальні пільги та права, гарантовані державою. На сайті www.demobilization.info/ є інформація про всі види статусів військовослужбовців, описано процедури їх отримання, надано відповіді на питання щодо пільг та механізму їх отримання, а також розміщено актуальні контакти державних служб »
ДОРОЖНЯ КАРТА для громадян України, що виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України
На Черкащині триває прийом документів від бажаючих вступити на контрактну службу. Контрактники отримуватимуть достойну заробітну плату - від 7 тис. грн. »
Успішне стажування безробітних як результат співпраці служби зайнятості з роботодавцем
26.10.2016
Багато людей у пошуках роботи мають проблему з недостатністю досвіду або втратою кваліфікації у зв'язку з перервою у трудовій діяльності. З такими труднощами звернувся до фахівців Чорнобаївського районного центру зайнятості житель Чорнобаївщини, колишній учасник АТО Григорій Кужим. Невдовзі фахівці запропонували чоловіку пройти стажування та вдосконалити свої професійні якості на СТОВ "Агроко", яке займається вирощуванням зернових та технічних культур »
Майже 80 тисяч жителів Черкащини отримали послуги служби зайнятості
25.10.2016
З початку року послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися 79,7 тис. осіб, що на 7,7 тис. осіб менше, ніж у січні-вересні минулого року. Роботодавці регіону поінформували центри зайнятості області про наявність понад 28,3 тис. вакансій (на 1,7% менше, порівняно з січнем-вереснем минулого року). Протягом січня-вересня 2016 року на одне вільне робоче місце претендувало 2 безробітних »
Безробітні жителі Чорнобаївщини допомагають владі інформувати населення про порядок отримання субсидій
24.10.2016
Чорнобаївський районний центр зайнятості спільно з районним управлінням з питань праці та соціального захисту населення залучає безробітних до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру. З початку 2016 року на Чорнобаївщині у громадських роботах взяли участь майже 100 осіб, з них 16 безробітних залучено до робіт з інформування населення про порядок отримання житлових субсидій на комунальні послуги »
Вчора - військовий, сьогодні - машиніст тепловоза: історія успіху колишнього учасника АТО
21.10.2016
Єльшан Шахляров, демобілізований учасник АТО, звернувся до Драбівського районного центру зайнятості у пошуку роботи. Оскільки чоловік за спеціальністю та покликанням "помічник машиніста електровоза", тому він шукав роботу за фахом. Відвідавши інформаційні семінари з техніки пошуку роботи "Використання джерел інформації про вакансії", "Підготовка резюме", "Співбесіда з роботодавцем" та отримавши консультації особисто у фахівців з профорієнтації і працевлаштування центру зайнятості, Єльшан твердо вирішив займатися улюбленою справою »
Вибір професії
Роби правильний вибір!
13.10.2016
Проблема вибору професії для багатьох молодих людей є доволі складною. Адже скільки можливостей, скільки варіантів пропонує життя! І потрібно зрозуміти, яка із безлічі професій саме твоя. Перш за все, потрібно розібратися в самому собі »
Огляд ЗМІ
Черкаський виш надаватиме безкоштовну репетиторську допомогу
26.10.2016
"На базі Освітньо-тренувального центру, створеного при ФІТІС, ми відкриваємо можливість для студентів та школярів міста отримати безкоштовну допомогу репетитора. Наш волонтерський проект об'єднав до 30 ІТ-спеціалістів: фахівців з виробництва, викладачів, студентів старших курсів та аспірантів", - переконана декан факультету інформаційних технологій та систем ЧДТУ Ірина Трегубенко »
Служба зайнятості зменшить кількість адміністративно-господарського персоналу на 40%
25.10.2016
У рамках реформування державної служби зайнятості заплановано передати ряд адміністративних функцій базових центрів зайнятості на регіональний рівень. Таким чином, кількість персоналу базових центрів зайнятості, яка займається адміністративно-господарською діяльністю, буде зменшена на 40%. Разом із тим, чисельність працівників базового рівня, які надають послуги клієнтам, буде збільшена на 6%. Про це заявив виконуючий обов'язки Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко під час робочої поїздки до Рівненської області »
Профнавчання
Професії, які дають людям тепло
24.10.2016
Щороку, напередодні опалювального сезону роботодавці звертаються до центрів зайнятості Черкаської області за допомогою в укомплектуванні вакансій операторів та машиністів (кочегарів) котелень. Перевагу надають працівникам, які нещодавно опанували ці професії, а отже володіють сучасними знаннями або тим, хто в міжсезоння підвищив кваліфікацію та отримав допуск до виконання робіт з підвищеною небезпекою »
Корисно шукачам роботи
Оголошення про вакансії - як аналізувати
13.10.2016
Шукачам роботи доводиться стикатися з великою кількістю оголошень про вакансії, які містяться в різних джерелах (преса, Інтернет). Як відсіяти сумнівні? Як відібрати найбільш підходящі? »
Анонси подій
21.10.2016
12.10.2016
11.10.2016
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
24.10.2016
24.10.2016
24.10.2016
24.10.2016
24.10.2016
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Опитування
Чи вважаєте Ви ефективним пошук роботи через онлайн-співбесіду з роботодавцем?
Так, адже це безпосереднє спілкування
Ні, краще відвідати підприємство
Я не знаю як це зробити
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати