19 жовтня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
В області проходить акція "Випускник-2018"
З метою формування у молоді установки на активність самопізнання як основу вибору професії; ознайомлення зі світом професій та особливостями ринку праці, розширення кругозору щодо змісту і вимог професії до людини; ознайомлення з правилами вибору професії Черкаська обласна служба зайнятості проводить акцію "Випускник - 2018", яка старутвала 2 жовтня і триватиме до 30 листопада 2017 року »
Фотоконкурс "Я і моя професія". До уваги учнів!
Черкаською обласною службою зайнятості в рамках акції "Випускник-2018", що проходить по області в період з 2 жовтня по 30 листопада 2017 року, проводиться профорієнтаційний фотоконкурс "Я і МОЯ ПРОФЕСІЯ" »
Якщо ви мрієте зробити життя людей безпечнішим - вступайте до лав патрульної поліції - пропонується 170 вакантних посад!
Починаючи з 17 липня у Черкасах та Умані стартує набір в патрульну поліцію. Заяви на участь у конкурсі приймаються на офіційному сайті патрульної поліції https://patrol.police.gov.ua »
ЕЛЕТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України, зробивши декілька кліків он-лайн (www.dcz.gov.ua/EReception/#/about). Це не окрема додаткова черга, а інтегрована до вже існуючого графіку прийому можливість віддалено зарезервувати час для свого відвідування центру зайнятості »
На Черкащині стартував пілотний проект МОП з подолання незадекларованої праці
Міжнародна організація (МОП), Європейський союз привертають увагу до проблеми неформальної економіки і незадекларованої праці, що на сьогоднішній день є однією з найпотужніших перешкод для країн у забезпеченні гідної праці і більш високих темпів економічного зростання. Боротьба за істотне скорочення й обмеження нелегальної зайнятості - один з пріоритетних напрямів державної політики, адже функціонування "тіньової" зайнятості чинить істотний вплив на всі аспекти соціально-економічної діяльності країни. У рамках проекту МОП "зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу" у Черкаській області пілотувала інспекційна кампанія з виявлення незадекларованої праці. Кампанія має проводитися у 4 областях України: Черкаська, Львівська, Одеська, Херсонська »
Постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432 "Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції"
Постанова КМУ про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції »
Всіх бажаючих, а також тих, хто обирає майбутній фах, шукає роботу, цікавиться актуальними вакансіями служба зайнятості запрошує відвідати заходи 20 жовтня 2017 року
19.10.2017
З метою інформування роботодавців про правові та організаційні засади Закону України "Про зайнятість населення", 20 жовтня (п'ятниця) о 09.00 в приміщенні Чорнобаївського районного центру зайнятості (смт Чорнобай, вул. Центральна, 79) відбудеться "Семінар для роботодавців" »
На Городищині сприяють розвитку підприємництва
19.10.2017
Фахівці Городищенського районного центру зайнятості значну увагу приділяють розвитку малого та середнього бізнесу в районі, залучаючи до цього безробітних »
Всіх бажаючих, а також тих, хто обирає майбутній фах, шукає роботу, цікавиться актуальними вакансіями служба зайнятості запрошує відвідати заходи 19 жовтня 2017 року
18.10.2017
З метою ознайомлення з ситуацією на регіональному ринку праці 19 жовтня (четвер) о 10.00 для старшокласників Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбудеться "День відкритих дверей центру зайнятості »
Чорнобаївщина потребує робітників молочного цеху, обліковців, операторів котелень, кочегарів, вагарів та підсобних робітників
18.10.2017
Одним із прикладів тісної співпраці Чорнобаївського районного центру зайнятості з місцевими роботодавцями є співпраця з сільськогосподарським підприємством "Нива", яке займається вирощуваням зернових культур та тваринництвом, а саме розведенням великої рогатої худоби »
Вибір професії
Майбутнє - за креативними та ініціативними
06.10.2017
Сучасне суспільство розвивається стрімкими темпами, і це не може не стосуватися ринку праці. Деякі фахівці вважають, що з часом зникнуть професії, пов'язані з ручною працею, в яких немає творчої, інтелектуальної, креативної складової, а головне - необхідність чисто людського співпереживання. Тобто, ті, які можна повністю автоматизувати, а людський потенціал, як і раніше, буде необхідним в тих сферах, де машина просто не зможе замінити людське тепло і турботу. Тому і надалі буде затребуваний, наприклад, психолог - як професія, пов'язана з емоціями і безпосереднім контактом людини з людиною. І, звичайно ж, в технологічному столітті незамінними будуть IT-фахівці »
Огляд ЗМІ
15 черкаських компаній - у сотні найбільш інвестиційно привабливих
19.10.2017
Минулоріч його команда працювала над списком досвідчених компаній, які можна показати світовим інвесторам. Тоді до нього увійшла сотня найкращих »
На Черкащині працює горіховий центр
18.10.2017
Унікальний інвестиційний проект втілюють на Черкащині. У селі Вергуни Черкаського району вже працює горіховий центр. Це один із перших таких проектів в Україні. У нього інвестують майже 10 мільйонів гривень »
Профнавчання
Перелік професій та спеціальностей, за якими комплектуються групи у ІV кварталі 2017 року
Професійне навчання безробітних здійснюється на замовлення роботодавців з обов’язковим укладанням договорів на працевлаштування до початку навчання. Дата початку навчання визначатиметься по мірі комплектування груп »
Корисно шукачам роботи
Телефонний дзвінок до роботодавця - на що звернути увагу
17.10.2017
Телефонний дзвінок - це найбільш ефективний спосіб пошуку роботи. За наявності навиків ведення ділових телефонних переговорів, упевненості в собі і позитивному настрої розмова з працедавцем може завершитися запрошенням на співбесіду »
Мультсеріал "Пошук роботи"
Серія 22. Як говорити про зарплату на співбесіді
14.06.2017
Анонси подій
13.10.2017
02.10.2017
22.09.2017
22.09.2017
20.02.2017
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Бронювання послуг в он-лайн режимі  »
Канал Черкаського обласного центру зайнятості
Електронний інтернет-ресурс  »
Сторінка Черкаського обласного центру зайнятості
Соціальна мережа  »
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
17.10.2017
17.10.2017
17.10.2017
17.10.2017
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
Опитування
На Вашу думку, які дії можуть прискорити отримання бажаної роботи?
Розміщення в інтернет-мережі особистого відеорезюме
Отримання додаткових знань шляхом перенавчання або підвищення кваліфікації
Знайомі
Участь у спеціалізованих семінарах з техніки пошуку роботи
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати