30 травня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
ЕЛЕТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України, зробивши декілька кліків он-лайн (www.dcz.gov.ua/EReception/#/about). Це не окрема додаткова черга, а інтегрована до вже існуючого графіку прийому можливість віддалено зарезервувати час для свого відвідування центру зайнятості »
Перший Національний кар'єрний Форум
6 червня 2017 року у Києві за участю Віце-прем'єр Міністра України Павла Розенка відбудеться Перший Національний кар’єрний Форум, на якому вперше буде піднято питання системного розвитку людського капіталу в Україні, що є наразі одним із стратегічних питань для провідних держав у світі, зокрема для: країн ЄС, США, Канади, Сингапуру, тощо. Завдяки своїй актуальності, Форум збере ключових гравців у цій сфері: представників п'яти Міністерств України, на яких покладено функції розвитку людського капіталу в нашій державі, та керівників провідних бізнес-асоціацій та найбільших роботодавців України »
Всіх бажаючих, а також тих, хто обирає майбутній фах, шукає роботу, цікавиться актуальними вакансіями служба зайнятості запрошує відвідати заходи
30.05.2017
Для ознайомлення з перевагами раціонального ведення особистого селянського господарства, як засобу отримання прибутку, 30 травня о 09.00 в приміщенні Шполянського районного центру зайнятості відбудеться "Навчальний семінар "Ефективне ведення сільського господарства" »
Бажаєш бути успішним - перенавчайся за допомогою служби зайнятості!
30.05.2017
За направленням Черкаського міського центру зайнятості 9 зареєстрованих безробітних підвищили кваліфікацію за навчальною програмою "Інформаційні системи та технології в обліку". Навчання було організоване на базі Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Черкаського державного технологічного університету »
Більше 100 студентів взяли участь у ярмарку вакансій
30.05.2017
Нещодавно за сприяння Уманського міського центру зайнятості відбувся студентський ярмарок вакансій, в якому взяли участь 104 студенти, що навчаються в Уманському національному університеті садівництва. До участі у заході були запрошені роботодавці, які мають потребу в працівниках та проводять економічну діяльність, за напрямком за яким здійснюється фахова підготовка студентів вищезазначеного навчального закладу: бухгалтера, агрономи, менеджери, економісти. На заході були представлені такі роботодавці: ПОСП "Уманський тепличний комбінат", ПП "Агро-Адмірал", ТОВ"Стандарт Будівельний" »
Всіх бажаючих, а також тих, хто обирає майбутній фах, шукає роботу, цікавиться актуальними вакансіями служба зайнятості запрошує відвідати заходи
29.05.2017
З метою підбору необхідних кадрів для місцевих роботодавців та сприяння зайнятості населення 29 травня о 12.00 в приміщенні Тальнівського районного центру зайнятості (м. Тальне, вул. Майданецька, 13/1) відбудеться Міні-ярмарок вакансій на ФГ "Джерело-Г" »
Вибір професії
Професія: " Агролісомеліоратор"
22.05.2017
Агролісомеліоратор проектує й створює різні типи захисних лісонасаджень: полезахисних, протиерозійних (на крутосхилах, ярах і балках), водоохоронних, залізничних, шосейних доріг та шляхів водного сполучення, керує вирощуванням різноманітного садивного матеріалу у великих розсадниках, може займатися й озелененням об'єктів населених пунктів тощо. Таким чином, цей професіонал організовує і керує роботами з вирощування захисних лісонасаджень і ведення господарських робіт »
Огляд ЗМІ
Уряд піднімає пенсії для 5,6 млн пенсіонерів
30.05.2017
У середу, 17 травня, прем'єр Володимир Гройсман презентував на Кабміні проект урядової пенсійної реформи. Основна ідея запропонованої реформи - відновити соціальну справедливість, як по відношенню до тих, хто вже перебуває на заслуженому відпочинку, так і для майбутніх пенсіонерів. Якщо людина чесно працювала все життя, вона має гарантовано отримувати гідну пенсію. Уряд віднайшов механізми вирішити проблему Пенсійного фонду без підвищення пенсійного віку і вже зараз суттєво підвищити пенсії нинішнім пенсіонерам »
Все більше черкаських школярів хочуть навчатися закордоном
29.05.2017
Польща, Чехія та Канада залишаються найпопулярнішими і найдоступнішими країнами для навчання серед школярів.Дедалі більше випускників черкаських шкіл вирушають навчатися за кордон, повідомляє rosmedia.com.ua. Існує система програм та грантів для талановитих та розумних. Решта має розраховувати на фінансову підтримку батьків »
Профнавчання
Перелік професій та спеціальностей, за якими комплектуються групи у ІІ кварталі 2017 року
Професійне навчання безробітних здійснюється на замовлення роботодавців з обов’язковим укладанням договорів на працевлаштування до початку навчання. Дата початку навчання визначатиметься по мірі комплектування груп »
Корисно шукачам роботи
Стандартний набір питань, до яких треба бути готовим на співбесіді
30.05.2017
Готуючись до співбесіди потрібно пам'ятати, що запитання ставить, в першу чергу, роботодавець. Ось орієнтовний список очікуваних питань »
Мультсеріал "Пошук роботи"
Серія 19. Як пройти співбесіду. Частина 2. Готуємо самопрезентацію
17.05.2017
Анонси подій
29.05.2017
03.05.2017
30.03.2017
20.02.2017
20.02.2017
ЕЛЕКТРОННА ЧЕРГА РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ
Бронювання послуг в он-лайн режимі  »
Канал Черкаського обласного центру зайнятості
Електронний інтернет-ресурс  »
Сторінка Черкаського обласного центру зайнятості
Соціальна мережа  »
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
29.05.2017
29.05.2017
29.05.2017
29.05.2017
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
Опитування
Чи вважаєте Ви ефективним пошук роботи через онлайн-співбесіду з роботодавцем?
Так, адже це безпосереднє спілкування
Ні, краще відвідати підприємство
Я не знаю як це зробити
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати