23 сiчня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукНовини
ДЕМОБІЛІЗАЦІЯ: питання та відповіді
Інформаційна кампанія "Демобілізація 2016" - кампанія, присвячена інформуванню демобілізованих військовослужбовців та їхніх родин про основні соціальні пільги та права, гарантовані державою. На сайті www.demobilization.info/ є інформація про всі види статусів військовослужбовців, описано процедури їх отримання, надано відповіді на питання щодо пільг та механізму їх отримання, а також розміщено актуальні контакти державних служб »
ДОРОЖНЯ КАРТА для громадян України, що виявили бажання проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України
На Черкащині триває прийом документів від бажаючих вступити на контрактну службу. Контрактники отримуватимуть достойну заробітну плату - від 7 тис. грн. »
ТОВ "Кищенці" створює робочі місця на Маньківщині
23.01.2017
"На цей час на підприємстві працює майже 400 працівників та стільки ж під час сезонних робіт, для виробничого процесу застосовуються найсучасніше агротехнічне обладнання. Тому вже сьогодні ми готові укомплектувати вільну вакансію підсобного робітника з виконання робіт по фасуванню та пакуванню овочевої продукції", - наголосив фінансовий директор підприємства Іван Іжко »
На Черкащині обговорили питання щодо реформування служби зайнятості
20.01.2017
"Результатом реформи служби зайнятості має стати формування абсолютно нових відносин на ринку праці. Не люди повинні йти до служби зайнятості за роботою, а служба зайнятості йти до людей", - відзначив директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко під час зустрічі з помічником-консультантом народного депутата України, представниками обласного об'єднання роботодавців України, Черкаської Торгово-промислової палати, обласної федерації профспілок, навчальних закладів, громадських організацій, керівниками ринкоутворюючих підприємств Черкащини та журналістами провідних регіональних засобів масової інформації »
Служба зайнятості Черкащини укомплектовує фінансову установу кваліфікованими кадрами
19.01.2017
"Тільки протягом 2016 року роботодавцем заявлено 67 вакансій, з яких 53 укомплектовано за сприянням служби зайнятості. Тобто на 80% ми забезпечили підприємство кваліфікованими кадрами за різними професіями", - повідомив директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко »
18 січня відбудеться робоча нарада щодо обговорення актуальних напрямків покращення взаємної співпраці служби зайнятості із роботодавцями та соціальними партнерами
18.01.2017
18 січня о 14.30 в приміщенні Черкаського міського центру зайнятості за адресою: м. Черкаси, вул. Гоголя, 330, третій поверх каб. 303 відбудеться робоча нарада щодо обговорення актуальних напрямків покращення взаємної співпраці служби зайнятості із роботодавцями та соціальними партнерами, а також напрацювання пропозицій спрямованих на реформування діяльності служби »
Вибір професії
Як обрати професію?
20.01.2017
Для багатьох старшокласників, в житті настає важливий момент - вибір професії. Вибір майбутньої професії є дуже складним завданням. Щоб прийняти правильне рішення, необхідно враховувати ряд факторів: власні побажання, інтереси; психологічні особливості та можливості, здібності, стан здоров'я; потреби ринку праці »
Огляд ЗМІ
Іноземців в Україні працевлаштовуватимуть по-новому
23.01.2017
Згідно з повідомленням, Кабінет міністрів України дозволив роботодавцям застосовувати працю іноземців на декількох керівних посадах і зобов'язав укладати контракт з працівником-іноземцем протягом 90 днів після отримання ним дозволу на роботу в Україні. Так, уряд збільшив із 7 робочих до 10 календарних днів строк подачі копії укладеного між роботодавцем та іноземцем трудового договору (контракту), а також зобов'язав роботодавця укладати трудовий договір із іноземцем не пізніше, ніж через 90 календарних днів після початку дії дозволу »
Служба зайнятості запустила "електронну чергу" для реєстрації безробітних
20.01.2017
З січня 2017 року Державна Служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України »
Профнавчання
Відбір навчальних закладів
Черкаський обласний центр зайнятості оголошує відбір навчальних закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, які надають платні освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання зареєстрованих безробітних під час навчання у 2017 році »
Корисно шукачам роботи
Які якості допомагають працевлаштуватися?
20.01.2017
Кожному шукачеві роботи необхідно знати, наявність яких саме якостей характеру сприятиме успішному працевлаштуванню »
Мультсеріал "Пошук роботи"
Серія 7. Як скласти резюме. Частина 2 - «Основні помилки».
18.01.2017
Анонси подій
20.01.2017
Для учасників АТО
Для демобілізованих бійців із зони АТО, членів їх родин  »
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Скористайтеся консультаціями фахівців обласного центру зайнятості  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону терміново потрібні
23.01.2017
23.01.2017
23.01.2017
23.01.2017
23.01.2017
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"
Інтерактивний Інтернет-портал - "Труд"  »
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ НАДАЄ ТАКІ ВИДИ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності надає такі види матеріального забезпечення та соціальних послуг  »
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Корисні посилання
Територіальні органи Міндоходів у Черкаській області
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Опитування
Чи вважаєте Ви ефективним пошук роботи через онлайн-співбесіду з роботодавцем?
Так, адже це безпосереднє спілкування
Ні, краще відвідати підприємство
Я не знаю як це зробити
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати