23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Анонси подій

Всіх бажаючих, а також тих, хто обирає майбутній фах, шукає роботу, цікавиться актуальними вакансіями служба зайнятості запрошує відвідати заходи у січні 2018 року
 
03.01.2018  |  Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Черкаського ОЦЗ версія для друку
Всіх бажаючих, а також тих, хто обирає майбутній фах, шукає роботу, цікавиться актуальними вакансіями служба зайнятості запрошує відвідати заходи у січні 2018 року

З метою інформування про подання роботодавцями інформації про зайнятість громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, 3 січня (середа) о 14.00 в приміщенні Уманського міського центру зайнятості (м. Умань, вул. Горького, 35) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою стимулювання роботодавців до створення тимчасових робочих місць, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру,особливостей працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, 4 січня (четвер ) об 11.00 в приміщенні Чигиринського районного центру зайнятості (м. Чигирин вул. Б.Хмельницького, 28-а) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

Для інформування про правові та організаційні засади Закону «Про зайнятість населення», у тому числі, щодо працевлаштування інвалідів, за участю державного інспектора праці, 4 січня (четвер) об 11.00 в приміщенні Звенигородського районного центру зайнятості (м. Звенигородка , вул. Кримського, 46) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою ознайомлення молоді із станом сучасного ринку праці 5 січня о 14.00 (п’ятниця)  в приміщенні Золотоніського МРЦЗ (м. Золотоноша, вул. Обухова, 52) відбудеться семінар «Особливості зайнятості молоді».

 

З метою ознайомлення з умовами праці, рівнем заробітної плати та наявними вакансіями 9 січня (вівторок) о 14.00 в приміщенні  ТОВ «ІК «Агросоюз РП» (Городищенський район, с. Мліїв, вул. Данила Кушніра) за сприяння Городищенського районного центру зайнятості відбудеться «Міні-ярмарок вакансій».

 

Для інформування роботодавців про порядок подання звітності про попит на робочу силу 9 січня (вівторок) о 14.00 в приміщенні Жашківського районного центру зайнятості (м. Жашків, вул. Перемоги, 2 ) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою ознайомлення з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями на ринку праці міста Сміли та Смілянського району 9 січня (вівторок) о 14.00 в приміщенні Ковалиської сільської ради Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади (Смілянський район, с. Ковалиха, вул. Центральна, 11) відбудеться «День служби зайнятості».

 

З метою інформування про подання роботодавцями інформації про зайнятість громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, 10 січня (середа) о 14.00 в приміщенні Уманського міського центру зайнятості (м. Умань, вул. Горького, 35) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою налагодження тісної співпраці з роботодавцями 10 січня (середа) о 10.00  у приміщенні Катеринопільського районного центру зайнятості (смт Катеринопіль, вул. Соборна 55 а) відбудеться семінар з керівниками ПОУ на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі, осіб з особливими потребами».

 

З метою ознайомлення роботодавців з законодавством України про працю та послугами служби зайнятості 10 січня (середа) о 10.00 в приміщенні Уманського районного центру зайнятості (м. Умань, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою надання  допомоги у побудові власного плану досягнення професійних цілей 11 січня (четвер) об 11.00 в приміщенні Чорнобаївського районного центру зайнятості (смт Чорнобай, вул. Центральна, 79) відбудеться семінар «Особливості зайнятості молоді».

 

З метою укомплектування підприємств персоналом, у тому числі осіб з особливими потребами, та розкриття переваг легального працевлаштування 11 січня (четвер) о 10.00 в приміщенні Шполянського районного центру зайнятості (м. Шпола, вул. Таранця, 18) відбудеться семінар для роботодавців «Легалізація зайнятості-крок на зустріч вашим працівникам»

 

З метою інформування населення про актуальні вакансії на підприємстві  ТОВ "Олейпром", 11 січня (четвер) о 14.00 в приміщенні Черкаського міського центру зайнятості (м. Черкаси, вул. Гоголя, 330) відбудеться «Міні-ярмарок вакансій для пошукачів роботи».

 

З метою інформування безробітних жінок про послуги служби зайнятості 11 січня (четвер) о 14.00  в приміщенні Уманського районного центру зайнятості (м. Умань, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1) відбудеться семінар «Жінка на ринку праці».

 

З метою інформування безробітних про навчальні заклади ЦПТО ДСЗ, умови вступу до них, форми навчання та спеціальності, 11 січня (четвер) о 13.00 в приміщенні Христинівського районного центру зайнятості (м. Христинівка, вул. Соборна, 97) відбудеться  профконсультаційний  семінар «Презентація ЦПТО».

 

З метою сприяння професійному самовизначенню безробітної молоді, що перебуває на обліку в центру зайнятості та розширення уяви про можливості їх професійного навчання в системі навчальних закладів Державної служби зайнятості, 11 січня (четвер) о 10.00 у приміщенні Катеринопільського районного центру зайнятості (смт Катеринопіль, вул. Соборна 55 а) відбудеться семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)».

 

З метою сприяння зайнятості осіб, що перебувають на обліку в центрі зайнятості, та ознайомлення з перевагами легальної зайнятості 11 січня о 14.00 (четвер) в приміщенні Золотоніського міськрайонного центру зайнятості (м. Золотоноша, вул. Обухова, 52) відбудеться семінар «Легальна зайнятість».

 

З метою формування навичок співбесіди з роботодавцем та ефективного використання резюме при пошуку роботи 11 січня (четвер) о 09.00 в приміщенні  Чигиринського районного центру зайнятості (м. Чигирин вул. Б.Хмельницького, 28-а) відбудеться «Семінар «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем».

 

Для інформування про преваги легальної тимчасової зайнятості населення шляхом проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру 11 січня (четвер) об 11.00 в приміщенні Чигиринського районного центру зайнятості (м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 28-а) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою надання безробітним інформації з питань зайнятості населення, можливостей служби зайнятості в наданні допомоги у професійному самовизначенні, навчанні, працевлаштуванні 11 січня (четвер) о 10.00 у приміщенні Городищенського районного центру зайнятості (м. Городище, вул. Миру, 58-а) відбудеться «День відкритих дверей центру зайнятості».

 

З метою задоволення потреб роботодавців в підборі кадрів, допомоги безробітним в працевлаштуванні 11 січня (четвер) о 12.00 в СФГ «Дружба» (м. Тальне, вул. Перемоги, 4) відбудуться «День відкритих дверей на виробництві».

 

Для інформування роботодавців щодо  створення нових робочих місць, у тому числі, для осіб з особливими потребами, 11 січня (четвер) о 10.00 в приміщенні Звенигородського районного центру зайнятості (м. Звенигородка, вул. Кримського, 46) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

Для інформування про послуги державної служби зайнятості, визначення шляхів професійної адаптації до потреб ринку праці для демобілізованих військовослужбовців 12 січня (п’ятниця) о 14.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68) відбудеться семінар з орієнтації на військову службу за контрактом в Збройних Силах України.

                                                                                                                                                                 

З метою інформування роботодавців про правові та організаційні засади Закону України «Про зайнятість населення» 12 січня (п’ятниця) о 09.00 в приміщенні Чорнобаївського районного центру зайнятості (смт Чорнобай, вул. Центральна, 79) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою інформування про актуальні вакансії на підприємстві 12 січня (п’ятниця) о 12.00 на ТОВ «Тріумф - Опт»  (м. Черкаси, вул. Зелінського,1/3) за участю Черкаського міського центру зайнятості відбудеться «День відкритих дверей на виробництві».

 

З метою сприяння зайнятості населення 12 січня (п’ятниця) о 10.00 в приміщенні Канівського міськрайонного центру зайнятості (м. Канів, вул. Шевченка, 49/1) відбудеться "Міні-ярмарок вакансій в Канівській філії ТОВ «Клуб сиру»".

 

З метою інформування про сутність та переваги професійного навчання за сприяння служби зайнятості в ЦПТО ДСЗ 12 січня (п’ятниця) о 10.00 в приміщенні Золотоніського МРЦЗ (м. Золотоноша, вул. Обухова, 52) відбудеться семінар «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДЗС)».

 

З метою формування у молоді готовності до зміни професії, підвищення власної конкурентоспроможності на ринку праці 15 січня (понеділок) об 11.00 в приміщенні Уманського  міського центру зайнятості (м. Умань, вул. Горького, 35) відбудеться тренінг «Побудова кар’єри та професійний розвиток».

 

З метою інформування безробітних жінок, про стан сучасного ринку праці 15 січня (понеділок) о 10.00 в приміщенні Чорнобаївського районного центру зайнятості (смт Чорнобай, вул. Центральна, 79) відбудеться семінар «Жінка на ринку праці».

 

З метою сприяння зайнятості населення та задоволення потреб у робочій силі 16 січня (вівторок) о 10.00 в приміщенні Золотоніського міськрайонного центру зайнятості (м. Золотоноша, вул. Обухова, 52) відбудеться «Міні-ярмарок вакансій» ТП «ФМ ЛОЖІСТІК ДНІПРО».

 

З метою активізації зусиль безробітних щодо пошуку роботи 16 січня (вівторок) о 13.00 в приміщенні Черкаського міського центру зайнятості (м. Черкаси, вул. Гоголя, 330) відбудеться тренінг "Побудова кар'єри та професійний розвиток".

 

Для інформування роботодавців про переваги щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб 16 січня (вівторок) об 11.00 в приміщенні Звенигородського районного центру зайнятості (м. Звенигородка, вул. Кримського, 46) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою інформування про актуальні вакансії на підприємстві ТОВ "Олейпром", 16 січня (вівторок) о 14.00 в приміщенні Черкаського міського центру зайнятості (м. Черкаси, вул. Гоголя, 330) відбудеться  «Міні-ярмарок вакансій для пошукачів роботи».

 

Для інформування роботодавців про легалізацію трудових відносин 16 січня (вівторок) о 14.00 в приміщенні Жашківського районного центру зайнятості (м. Жашків, вул. Перемоги, 2) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою інформування про актуальні вакансії на підприємстві 16 січня (вівторок) о 10.00 на ТОВ «Світ ласощів»  (м. Черкаси, вул. Чигиринська,11) за участю Черкаського міського центру зайнятості відбудеться «День відкритих дверей на виробництві».

 

З метою розширення уявлення про переваги легальної зайнятості 16 січня (вівторок) о 08.30 у приміщенні Катеринопільського районного центру зайнятості (смт Катеринопіль вул. Соборна, 55 а) відбудеться семінар «Легальна зайнятість» за участю представників Катеринопільського відділення обслуговування населення Звенигородського управління пенсійного фонду.

 

З метою підвищення мотивації до професійного навчання, орієнтації на актуальні професії на ринку праці, сприяння усвідомленню необхідності набуття додаткових професійних знань 16 січня (вівторок) о 13.00 в приміщенні Смілянського міськрайонного центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68) відбудеться профорієнтаційний семінар «Оволодій новою професією».

 

З метою формування у молоді позитивної мотивації до пошуку роботи 16 січня (вівторок) о 09 .00 в приміщенні Смілянського міськрайонного  центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68) відбудеться семінар «Особливості зайнятості молоді».

 

З метою ознайомлення з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями на ринку праці міста Сміли та Смілянського району 16 січня (вівторок) з 14.00 до 16.30  в приміщенні Мельниківської сільської ради Ротмістрівської об’єднаної територіальної громади (Смілянський район, с. Мельниківка, вул. Центральна, 9) відбудеться «День служби зайнятості».

 

З метою надання учням навчальних закладів інформації про світ професій 17 січня (середа) о 14.00 в приміщенні  Смілянського міськрайонного  центру зайнятості (м. Сміла, вул. Соборна, 68) відбудеться «Профорієнтаційний урок».

 

З метою удосконалення системи взаємодії між роботодавцями та районним центром зайнятості у напрямку обліку та надання компенсації роботодавцям ЄСВ 17 січня (середа) о 10.00   у приміщенні Катеринопільського районного центру зайнятості (смт Катеринопіль, вул. Соборна 55 а) відбудеться семінар з керівниками ПОУ на тему: "Подання роботодавцями інформації про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню».

 

З метою інформування роботодавців про легалізацію зайнятості населення 17 січня  (середа) о 14.00 в приміщенні Уманського міського центру зайнятості (м. Умань, вул. Горького, 35) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою ознайомлення роботодавців з законодавством України та послугами служби зайнятості 17 січня (середа) о 10.00 в приміщенні Уманського районного центру зайнятості (м. Умань, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою інформування молоді про послуги служби зайнятості 18 січня (четвер) о 14.00  в приміщенні Уманського районного центру зайнятості (м. Умань, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1) відбудеться семінар «Особливості зайнятості молоді».

 

З метою інформування про актуальні вакансії на підприємстві 18 січня (четвер) о 14.00 в приміщенні Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника (м. Корсунь-Шевченківський, вул. Острів Коцюбинського, 4) відбудеться «День відкритих дверей».

 

З метою інформування населення про вакансії 18 січня (четвер) о 10.00 на ПАТ «Укрпошта» (м. Кам’янка, вул. Героїв Майдану, 32) за участю Кам’янської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості  відбудеться «Презентація роботодавця».

 

З метою ознайомлення роботодавців з організацією громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, у рамках роботи  «Школи майбутнього пенсіонера», за участю представників Управління Пенсійного фонду України  в м. Черкасах Черкаської області  18 січня (четвер) о 14.00 в приміщенні Черкаського міського центру зайнятості (м. Черкаси, вул. Гоголя, 330) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою допомоги у визначенні власного місця на ринку праці, побудови власного плану досягнення професійних цілей 18 січня (середа) о 09.00 в приміщенні Чигиринського районного центру зайнятості (м. Чигирин вул. Б.Хмельницького, 28-а) відбудеться семінар «Особливості зайнятості молоді».

 

З метою ознайомлення з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями на ринку праці Чигиринщини 19 січня (п’ятниця) об 11.00 в приміщенні Чигиринського районного центру зайнятості (м. Чигирин вул. Б.Хмельницького, 28-а) відбудеться «День відкритих дверей центру зайнятості».

 

З метою презентації послуг з професійного навчання в навчальних закладах ДСЗ (ЦПТО ДСЗ) 22 січня (понеділок) о 10.00 в приміщенні Ватутінської міської філії ЧОЦЗ  (м. Ватутіне, вул. Зоряна, 18 б) відбудеться «Презентація навчальних закладів ДСЗ (ЦПТО ДСЗ)».

 

Для інформування роботодавців про можливості професійного навчання на виробництві 23 січня (вівторок) о 10.00 в приміщенні Звенигородського районного центру зайнятості (м. Звенигородка, вул. Кримського, 46 ) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою сприяння зайнятості населення та ознайомлення з актуальними вакансіями в районі 23 січня(вівторок) об 11.00 у ПРАТ «Уманський завод «Мегомметр» (м. Умань, вул. Небесної сотні 49) за участю Уманського міського центру зайнятості відбудеться «Ярмарок вакансій».

 

З метою сприяння зайнятості населення та задоволення потреб у робочій силі  23 січня (вівторок) о 10.00 в приміщенні Золотоніського міськрайонного центру зайнятості (м. Золотоноша, вул. Обухова, 52) відбудеться «Ярмарок вакансій» ПП «Сільвер Фуд» (м. Золотоноша, вул. Обухова, 56) та ТОВ ПІІ «Еконія» (м. Золотоноша, вул. Шевченка, 24).

 

З метою інформування про актуальні вакансії на підприємстві ПрАТ «ЧШК», 23 січня (вівторок) о 14.00 в приміщенні Черкаського міського центру зайнятості (м. Черкаси, вул. Гоголя, 330) відбудеться  «Міні-ярмарок вакансій для пошукачів роботи».

 

Для інформування роботодавців про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру 23 січня (вівторок) о 14.00 в приміщенні Жашківського районного центру зайнятості (м. Жашків, вул. Перемоги, 2) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою сприяння укомплектуванню вакансій роботодавця та працевлаштуванню безробітних 23 січня (вівторок) о 10.00 на базі ТОВ «Сиророб» і (смт Катеринопіль, с. Мокра Калигірка, пров. Жовтневий, 4) за участі Катеринопільського районного центру зайнятості відбудеться профорієнтаційний захід «Профорієнтаційна екскурсія».

 

З метою інформування роботодавців про легалізацію зайнятості населення 24 січня  (середа) о 14.00 в приміщенні Уманського міського центру зайнятості (м. Умань, вул. Горького, 35) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою надання жителям громади інформації про послуги служби зайнятості 24 січня (середа) об 11.00 в Степанківській сільській раді (Черкаський район, с. Степанки вул. Героїв України, 124) за участю Черкаського районного центру зайнятості відбудеться «Виїзна акція центру зайнятості».

 

З метою інформування про актуальні вакансії та перспективи розвитку роботодавця 24 січня (середа) о 10.00 у підприємця Козьміної Галини Михайлівни (смт Лисянка, пл. Миру, 27, магазин «Океан») за участю Лисянського районного центру зайнятості відбудеться «Презентація роботодавця».

 

З метою ознайомлення безробітних з навчальними закладами державної службою зайнятості, 24 січня (середа) о 10.00 в приміщенні Чорнобаївського районного центру зайнятості (смт Чорнобай, вул. Центральна, 79) відбудеться захід «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)».

 

З метою інформування про актуальні вакансії в Головному управлінні Національної поліції в Черкаській області, 24 січня (середа) о 12.00 в приміщенні Черкаського міського центру зайнятості (м. Черкаси, вул. Гоголя, 330) відбудеться  «Міні-ярмарок вакансій для пошукачів роботи».

 

З метою підвищення конкурентоспроможності жінок, які шукають роботу, на сучасному ринку праці 25 січня (четвер) о 09.00 в приміщенні Черкаського міського центру зайнятості (м. Черкаси, вул. Гоголя, 330) буде організовано засідання клубу для жінок.

 

Для інформування про шляхи подальшого вдосконалення співпраці центру зайнятості із кадровими службами місцевих підприємств 25 січня (четвер) об 11.00 в приміщенні Звенигородського районного центру зайнятості (м. Звенигородка, вул. Кримського, 46) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою інформування про актуальні вакансії на підприємстві 25 січня (четвер) о 10.00 у ФОП Морозюк Є. Д.  (м. Монастирище, вул. Суворова, 2 ) за участю Монастирищенського районного центру зайнятості відбудеться «Презентація роботодавця».

 

З метою інформування безробітних про стан ринку праці, специфіку  діяльності місцевого підприємства, умови праці працюючих 25 січня (четвер) о 10.00 в ОТГ Іваньки (Маньківський район, с. Іваньки, вул. Щербини, 35) за участю Маньківського районного центру зайнятості відбудеться «Презентація роботодавця».

 

З метою інформування про актуальні вакансії на підприємствах  ПрАТ «ЧШК», ТОВ  "Прем'єр-Плаза ЛТД" 25 січня (четвер) о 14.00 в приміщенні Черкаського міського центру зайнятості (м. Черкаси, вул. Гоголя, 330) відбудеться «Ярмарок вакансій для пошукачів роботи».

 

Для інформування про легалізацію зайнятості населення 25 січня (четвер) о 10.00 в приміщенні Кам’янської районної філії Черкаського ОЦЗ (м. Кам’янка, вул. Пушкіна, 37 ) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою ознайомлення з навчальними закладами державної служби зайнятості 25 січня (четвер) об 11.00 в приміщенні Чигиринського районного  центру зайнятості (м. Чигирин, вул. Б.Хмельницького, 28-а) відбудеться захід «Презентація навчальних закладів державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)».

 

З метою стимулювання роботодавців до працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та реалізації їх конституційних прав на працю 25 січня (четвер) об 11.00 в приміщенні Чигиринського районного центру зайнятості (м. Чигирин. вул. Б.Хмельницького, 28-а) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою інформування безробітних про послуги служби зайнятості та службу в Збройних Силах України 25 січня (четвер) об 11.00 в приміщенні Уманського районного центру зайнятості (м. Умань, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 1) відбудеться «Семінар з орієнтації на службу в ЗСУ».

 

Для інформування про нові стимули для роботодавців при працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб та людей з інвалідністю 26 січня (п’ятниця) о 09.00 в приміщенні Чорнобаївського районного центру зайнятості (смт Чорнобай, вул. Центральна, 79) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою ознайомлення безробітних з роботою підприємства «Корпорація «Украгротех» 26 січня (п’ятниця) о 13.00 на території підприємства (м. Христинівка, вул. Соборна, 89) відбудеться  «День відкритих дверей на виробництві».

 

З метою сприяння налагодженню тісної співпраці у сфері охорони праці та формування відповідальної установки на збереження трудових ресурсів 26 січня (пятниця) о 10.00 у приміщенні Катеринопільського районного центру зайнятості відбудеться семінар для роботодавців на тему: «Основні законодавчі аспекти легальної зайнятості. Відповідальність за порушення трудового законодавства» за участю державного інспектора праці.

 

Для колишніх учасників АТО, за участю фахівців Черкаського регіонального психологічного кризового центру «Партнер», 26 січня (п’ятниця) о 13.00 в приміщенні Черкаського міського центру зайнятості (м. Черкаси, вул. Гоголя, 330) відбудеться тренінг для учасників АТО.

 

З метою ознайомлення з послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями на ринку праці  Драбівщини 26 січня (п’ятниця) о 14.00 в приміщенні Драбівського  районного центру зайнятості (смт Драбів, вул. Центральна, 40-А) відбудеться «День відкритих дверей центру зайнятості».

 

З метою інформування про перспективи працевлаштування та стан місцевого ринку праці, ознайомлення з основними послугами та можливостями служби зайнятості 29 січня (понеділок) о 14.00 у Городищенській ветлабораторії (Городищенський район, м. Городище, вул. Миру, 118) за сприяння Городищенського районного центру зайнятості відбудеться семінар  з вивільнюваними працівниками.

 

З метою  зміни уявлення безробітних жінок про підходящу для них роботу 29 січня (понеділок) о 10.00 в приміщенні Золотоніського міськрайонного центру зайнятості (м. Золотоноша, вул. Обухова, 52) відбудеться семінар «Жінка на ринку праці».

 

З метою ознайомлення про стан ринку праці, підвищення конкурентоспроможності безробітних жінок 30 січня (вівторок) об 11.00 в приміщенні Уманського міського центру зайнятості (м. Умань, вул. Горького, 35) відбудеться тренінг для жінок «Я успішна жінка».

 

З метою надання жителям громади інформації про послуги служби зайнятості 30 січня (вівторок) об 11.00 в Степанківській сільській раді (Черкаський район, с. Хацьки вул. Героїв України, 80) за участю Черкаського районного центру зайнятості відбудеться «Виїзна акція центру зайнятості».

 

З метою надання інформації про контрактну службу в Збройних Силах України 30 січня (вівторок) об 11.00  в приміщенні Чигиринського районного центру зайнятості (м. Чигирин вул. Б.Хмельницького, 28-а) відбудеться «Інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО».

 

Для інформування про зайнятість осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, 30 січня (вівторок) о 14.00 в приміщенні Жашківського районного центру зайнятості (м. Жашків, вул. Перемоги, 2) відбудеться «Семінар для роботодавців».

 

З метою надання допомоги учням загальноосвітньої школи  в питанні професійного самовизначення шляхом проведення  психодіагностичного тестування 30 січня (вівторок) о 13.00 в приміщенні Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів (м. Корсунь-Шевченківський, вул. Академіка Захаренка, 4) відбудеться «Групова профконсультація із застосуванням профдіагностичного обстеження».

 

З метою сприяння зайнятості населення 31 січня (середа) о 10.00 в приміщенні Канівського міськрайонного центру зайнятості (м. Канів, вул. Шевченка, 49/1) відбудеться "Ярмарок вакансій в ТОВ «Пономар»".

 

З метою розширення уявлення безробітних про громадські роботи та роботи тимчасового характеру 31 січня (середа) о 14.00 в приміщенні Золотоніського міськрайонного центру зайнятості (м. Золотоноша, вул. Обухова, 52) відбудеться «Інформаційний семінар з орієнтації на громадські та інші роботи тимчасового характеру».

 

З метою ознайомлення безробітних з діяльністю підприємства та актуальними вакансіями 31 січня о 10.00 (середа) відбудеться презентація роботодавця ПАТ «Золотоніський машинобудівний завод ім. І.І. Лепсе» (м. Золотоноша, вул. Шевчека, 18).

 

З метою формування позитивної мотивації до пошуку роботи, самореалізації в професійній діяльності, професійного росту, побудови кар’єри для молоді 31 січня (середа) о 10.00 в приміщенні Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості (м. Ватутіне, вул. Зоряна, 18 б) відбудеться тренінг Побудова кар'єри та професійний розвиток.