23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Корисно шукачам роботи

Чи є місце творчості у складанні резюме
 
05.01.2018  |  Відділ організації профорієнтації Черкаського ОЦЗ версія для друку
Чи є місце творчості у складанні резюме

На різноманітні вакансії, як правило, приходить багато резюме, і дехто з претендентів прагне заявити про себе нестандартним резюме. Але, перш ніж його складати, варто усвідомити дві речі. По-перше, далеко не завжди воно буде доречним. Так, в банківській установі резюме системного адміністратора у вигляді коміксів, скоріш за все, викличе несхвальну реакцію. З іншого боку, непогано відправити такий результат творчості в інтернет-видання. По-друге, творча реалізація має бути втілена грамотно і якісно.

Для того, щоб не помилитися в доречності творчого резюме, відвідайте сайти компаній, де ви хотіли би працювати, вивчіть стилістику, відчуйте тональність – деякі, в тому числі, і досить солідні, компанії цінять творчість і креативність.

Вибрати звичайний чи неординарний вид резюме – особиста справа кожного, головне - не впадати в крайнощі. Важливо розуміти, що в житті є місце як офіційному діловому стилю, так і творчому підходу, просто потрібно реально оцінювати, який із варіантів у кожному конкретному випадку спрацює вам на користь.