19 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Співпраця з об'єднаною територіальною громадою - один із пріоритетів в діяльності Тальнівського районного центру зайнятості
 
09.01.2018  |  Тальнівський РЦЗ версія для друку
Співпраця з об'єднаною територіальною громадою - один із пріоритетів в діяльності Тальнівського районного центру зайнятості

З початку 2017 року на Тальнівщині діє Тальнівська об’єднана територіальна громада, до складу якої входять м. Тальне, села Соколівочка, Здобуток, Гордашівка, селища Червоне, Степне та Тарасівка. Між цими громадами та районним центром зайнятості укладено угоду з окресленими шляхами співпраці у напрямку подолання сільського безробіття, сприяння зайнятості населення, створення нових робочих місць на території громади, визначені обов’язки сторін.

Працівники центру зайнятості постійно підтримують зв’язок з громадою та сприяють вирішенню питань, пов’язаних із зайнятістю населення.

З метою наближення сервісу з надання соціальних послуг, пов’язаних із питаннями зайнятості населення, в адміністративному приміщенні громади, а також у населених пунктах, які до неї входять, працівниками місцевого центру зайнятості здійснюється прийом громадян за погодженим з громадою графіком.

Так, протягом 2017 року, на території Тальнівської ОТГ було надано більше 100 інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг, послуг з пошуку роботи та резервування часу у спеціалістів центру зайнятості через сервіс «Електронна черга».

«Протягом минулого року від роботодавців, які здійснюють свою діяльність на території утвореної громади, до районного центру зайнятості надійшло 500 вакансій, з яких 100 % всі були укомплектовані за допомогою центру. Серед роботодавців, які надали найбільшу кількість вакансій, можна відзначити: ТОВ «ПАНДА», ТОВ «КХП Талне» з іноземними інвестиціями, ТОВ «Тальнівський щебеневий завод», ПРАТ «ТАЛЬНІВСЬКЕ АТП 17137», філія ДП «Укрветсанзавод», ДП «ТРК «Влад», Тальнівський хлібокомбінат районного споживчого товариства, Тальнівська  філія СТОВ "Агрофірма Корсунь", підприємці Олександр Горбач, Марина Лавріненко, Олег Назаренко, Віктор Калініченко, Володимир Безрідний та ін.», - повідомляє в. о. директора районного центру зайнятості Наталія Слободян.

У громадських роботах на території утвореної громади взяли участь 41 особа. Для їх проведення було використано понад 50 тис. грн. з коштів місцевої громади та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.