20 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

На Городищині шляхом стажування успішно працевлаштовують колишніх безробітних
 
10.01.2018  |  Городищенський РЦЗ версія для друку
На Городищині шляхом стажування успішно працевлаштовують колишніх безробітних

«Одним із найбільш ефективних різновидів професійного навчання, що пропонується районним центром зайнятості, є стажування - підвищення кваліфікації робітників та фахівців з числа зареєстрованих безробітних безпосередньо у роботодавця. Особи, які тривалий час не працювали, мають можливість відновити та удосконалити свої знання, набути досвіду практичної роботи, адаптуватися до трудового та технологічного ритму, а також зарекомендувати себе і отримати робоче місце, - коментує директор Городищенського районного центру зайнятості Олександр Краснюк. За його словами стажування для роботодавця являється найкращим методом перевірити спроможність потенційного працівника виконувати поставлені перед ним завдання.

Яскравим прикладом співпраці  районного центру зайнятості з роботодавцями щодо підготовки кадрів є організація стажування у місцевого підприємця Максима Келеберди, який займається торгівлею побутової техніки та меблями.

З центром зайнятості підприємець співпрацює вже понад 2 роки. За цей час до роботодавця працевлаштовано 4 колишніх безробітних на посади продавця-консультанта, водія автотранспортних засобів і касира торгівельного залу.

Колишня безробітна Алла Колодня за фахом фінансист з літа 2017 року перебувала на обліку в центрі зайнятості. Нещодавно фахівці центру запропонували жінці пройти співбесіду у підприємця з метою подальшого стажування на робочому місці. На сьогодні Алла працевлаштована до Максима Келеберди на посаду касир торгівельного залу та успішно реалізовує свій потенціал.