17 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Нагородження переможців фотоконкурсу "Я і моя професія"
 
12.01.2018  |  Відділ організації профорієнтації Черкаського ОЦЗ версія для друку
Нагородження переможців фотоконкурсу "Я і моя професія"

З метою підвищення рівня компетентності учнів у сфері професійного самовизначення; профорієнтаційної підтримки та всебічного розвитку творчого потенціалу серед учнівської молоді Черкаською обласною службою зайнятості в рамках акції «Випускник-2018» з 2 жовтня по 17 листопада 2017 року проводився профорієнтаційний фотоконкурс «Я і МОЯ ПРОФЕСІЯ».

Раніше повідомлялось про нагородження Іванової Євгенії за 1 місце у конкурсі  з  фотороботою «Лікар», м.Чигирин.

А напередодні новорічних свят  були також урочисто відзначені переможці за 2-4 місця у конкурсі «Я і моя професія» -  Ярмоленко Микола за 2 місце, фоторобота «Кухар — одна з найдавніших і водночас сучасна професія», с.Бобриця, Канівського району; Нестеренко Аліна за 3 місце, фоторобота «Хірург - найекстремальніша професія у медицині», м.Христинівка;  Кілімніченко Валерія за 4 місце, фоторобота «Хореограф. Конкуренція дуже висока, популярності досягають одиниці – Я ЗМОЖУ!», м.Христинівка; Гончаренко Марина – за 5 місце, фоторобота «Фітнес-тренер», м.Тальне.

Переможці були нагороджені грамотами та заохочувальними призами від соціальних партнерів та обласної служби зайнятості. Хочемо подякувати переможцям та всім учасникам конкурсу за активну участь та проявлену творчість у виконанні завдання.