22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

За сприяння центру зайнятості 88 канівчан віком старше 45 років пройшли навчання за допомогою ваучера
 
12.01.2018  |  Відділ організації профнавчання Черкаського ОЦЗ версія для друку
За сприяння центру зайнятості 88 канівчан віком старше 45 років пройшли навчання за допомогою ваучера

Донедавна вважалось, що кар’єра людини формується протягом життя у єдиній сфері діяльності, проте цей стереотип втратив свою актуальність. Життєвий досвід переконує, що люди, які наполегливо працюють над собою, поглиблюють знання та навички, освоюють вміння суміжних галузей, а то й  здобувають зовсім іншу професію, неодмінно досягнуть успіху. Головне – зробити правильний вибір.

Канівський міськрайонний центр зайнятості, починаючи  з 2013 року, пропонує громадянам таку послугу як надання ваучерів на перепідготовку, спеціалізацію, підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями згідно пріоритетних видів економічної діяльності, здобуття освіти на базі вже отриманого освітньо-кваліфікаційного рівня.

Механізм видачі ваучерів визначає «Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці», затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 207. У період з 2013 по 2016 рік, навчання, за виданими  Канівським міськрайонним центром зайнятості ваучерами, пройшли 88 громадян. Навчання здійснювалося за професіями: «водій навантажувача», «електрогазозварник», «кухар» на базі ДНЗ «Канівське вище професійне училище», а також за спеціальністю «Обслуговування програмних систем і комплексів» на базі Канівської філії Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.

Кухар – одна з найзатребуваніших  професій  в наш час. Великим попитом  вона користується  не лише серед випускників шкіл, молоді,  а й серед дорослого населення. Розуміючи потреби сьогодення,  у 2017 році 10 осіб віком старше 45 років  отримали ваучери  в Канівському міськрайонному центрі зайнятості на перепідготовку за професією «кухар». Навчання розпочалося у грудні  і наразі слухачі активно проявляють власні вміння у новій для себе сфері. Для досконалого оволодіння знаннями та вміннями з професії «кухар» у ДНЗ «Канівське вище професійне училище» створені всі необхідні умови: сучасна матеріально-технічна база, досвідчені викладачі – усе сприяє якнайкращому засвоєнню навчального матеріалу.

«Будуй кар’єру  у зрілому віці та отримуй нову професію до душі! Навчання за отриманим ваучером - реальний шанс для осіб старше 45 років не тільки знайти себе, але й не втратити роботу, надає  підстави для подальшого кар’єрного росту!», - закликає директор Канівського міськрайонного центру зайнятості Надія Коломієць.