14 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Повір у власні сили - стань підприємцем

Магазин "Ікеа" шукає продавців непродовольчих товарів
 
11.01.2017  |  Монастирищенський РЦЗ версія для друку
Магазин "Ікеа" шукає продавців непродовольчих товарів

Монастирищенським районним центром зайнятості нещодавно проведено день відкритих дверей в магазині «Ікеа», який спеціалізується на продажі садово-городньої техніки та запчастин для неї. Участь у заході взяли 10 пошукачів роботи.

Представники районного центру зайнятості презентували вакансії «продавця непродовольчих товарів» та ознайомили з вимогами до претендентів на вакантні посади.

Під час презентації роботодавця, власниця магазину підприємець Світлана Глушок, щоб зацікавити присутніх даними вакансіями провела екскурсію безпосередньо на робочі місця та ознайомила з умовами та графіком роботи, рівнем заробітної плати.

«Вже понад 10 років я займаюся підприємницькою діяльністю з продажу городньої техніки. Нещодавно вирішила розширити свій бізнес, тому і відкрила новий магазин «Ікеа», який спеціалізується не тільки на продажі техніки але і інших корисних товарів для дому та побуту. Також в магазині надаються додаткові послуги по ксерокопіюванню і друку документів та оформленню подарунків, тому на цей час  потребую нових працівників», - наголосила Світлана Глушок.

Наприкінці заходу 4 безробітних зацікавилися пропозицією роботодавця та виявили бажання пройти індивідуальну співбесіду.