14 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Анонси подій

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ! Звертаємо вашу увагу на внесені зміни до подання форми звіту № 3-ПН
 
20.02.2017  |  Відділ організації надання послуг роботодавцям ОЦЗ версія для друку
ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ! Звертаємо вашу увагу на внесені зміни до подання форми звіту № 3-ПН

Повідомляємо, що наказом Міністерства соціальної політики України від 5 грудня 2016 року №1476 внесено зміни до наказу Міністерства соціальної політики України від 31 травня 2013 року № 316» щодо подання форму звіту №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та Порядку його подання, який набрав чинності 07.02.2017 року.

Інформація подається всіма підприємствами, установами та організаціями незалежно від місцезнаходження, які використовують працю найманих працівників. Оновлений звіт за формою №3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» слід подавати не пізніше ніж через три робочих дні з дати відкриття вакансії.

Нова форма звітності має також відмінності щодо виду звітності. Відтепер вона може бути двох видів: первинною або уточнювальною. Первинна звітність подається з метою інформування про наявність попиту на робочу силу (вакансії).  Уточнювальна - в разі потреби заміни первинної та містить уточнення характеристик вакансії.

Змінила наповнення і таблиця в розділі I «Основні дані про вакансії». Оскільки змінено розмір мінімальної заробітної плати колонку «Розмір заробітної плати» розділено на дві: «Усього (у тому числі премії, надбавки, інші заохочувальні та компенсаційні виплати)» та «У тому числі основної».

Остання колонка відтепер містить інформацію не про укомплектування вакансії за сприяння Державної служби зайнятості України (так/ні), а про наявність коментарів у додатку (так/ні). Отже, якщо розділ II «Коментарі до даних про вакансії» форми №3-ПН містить додаткові коментарі, до згаданої колонки вноситься запис «так», якщо коментарі відсутні — запис «ні».

 

Наказ Міністерства соціальної політики України від 05.12.2016 № 1476 "Про внесення змін до наказу Міністерства соціальної політики України від 31.05.2013 № 316 щодо затвердження форми звітності № 3-ПН знаходиться за посиланням: http://www.dcz.gov.ua/chk/control/uk/publish/article?art_id=46606&cat_id=1038870.

 

ПОРЯДОК подання форми звітності N 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" знаходиться за посиланням: http://www.dcz.gov.ua/chk/control/uk/publish/article?art_id=46620&cat_id=1038870.

 

Звітність "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" знаходиться за посиланням: http://www.dcz.gov.ua/chk/control/uk/publish/article?art_id=46635&cat_id=1038870.