14 грудня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню » Вибір професії

Професія "Букмекер"
 
08.09.2017  |  Відділ організації профорієнтації Черкаського ОЦЗ версія для друку
Професія "Букмекер"

Букмекер – це працівник із розміщення ставок на результат будь-якої події, тобто той, хто приймає ставки та розраховується із тими, у кого ставка «зіграла». Сам термін «bookmaker» сформувався в Англії, хоча про ставки азарту згадується ще в часи Римської імперії.

Щоб мати вигоду (зробити таку ставку, яка принесе прибуток), букмекери використовують різні досягнення математичних наук, а саме теорію ймовірності, комбінаторику і статистичне спостереження. Букмекер не може прийняти рішення без його обґрунтування, а для цього йому слід взяти до уваги безліч деталей, які супроводжують спортивне дійство у боксі, наприклад,  чи у футболі. Так, для прийому ставок на результат футбольного матчу букмекер повинен розрахувати ймовірності перемоги першої команди, нічиєї чи перемоги другої команди.

Після того, як букмекер врахує всі чинники та визначить фаворитів, він повинен виставити певні коефіцієнти. Саме вони і є своєрідними мультиплікаторами, вирівнюють шанси для кожного з результатів події при прийомі ставок. Чим більша ймовірність настання певного результату, тим більше частка букмекера в сукупності ймовірностей, й тим менше його коефіцієнт-мультиплікатор.

Лише наполегливі, терплячі, логічно мислячі, такі, що мають чудову інтуїцію, люди здатні працювати букмекерами.