22 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг роботодавцям

Заклад харчування запрошує на роботу офіціантів
 
26.09.2017  |  Відділ організації надання послуг роботодавцям Черкаського ОЦЗ версія для друку
Заклад харчування запрошує на роботу офіціантів

Нещодавно Звенигородським  районним центром зайнятості був організований та проведений міні-ярмарок вакансій із фізичною особою-приватним підприємцем Тетяною Мельник. Підприємець є власником ресторану «Скеля» і на сьогодні має потребу в працівниках на посаду офіціанта.

На заході були присутні: власник закладу - Тетяна Мельник, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Оксана Шпунт та 13 осіб, з числа безробітних.

Захід проходив в приміщенні центру зайнятості. Тетяна Мельник ознайомила всіх з історією заснування закладу, перспективами розвитку, умовами праці та розміром заробітної плати.

Заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Шпунт детально розповіла  про співпрацю центру зайнятості з даним підприємцем та можливості проходження навчання, підвищення кваліфікації у даного роботодавця. Звернула увагу присутніх на соціальні послуги, які надає служба зайнятості, та надала роз’яснення щодо чинного законодавства України «Про зайнятість населення».

За результатами проведення міні-ярмарку 2 безробітних зацікавилися запропонованими вакансіями - їм призначено індивідуальну співбесіду з роботодавцем.