23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Вибір професії

Черкаською обласною службою зайнятості запроваджується новий підхід у профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю
12.01.2018

Своєчасна профорієнтаційна робота з учнівською молоддю щодо допомоги у виборі майбутньої професійної діяльності на сьогодні є основою запобігання молодіжного безробіття та розвитку трудового потенціалу країни. Тому обласною службою зайнятості запроваджується комплексне профорієнтаційне супроводження учнів випускних класів шкіл області, починаючи вже з 8 класу і до закінчення ними школи »

Нагородження переможців фотоконкурсу "Я і моя професія"
05.01.2018

Напередодні новорічних свят були також урочисто відзначені переможці за 2-4 місця у конкурсі "Я і моя професія" - Ярмоленко Микола за 2 місце, фоторобота "Кухар - одна з найдавніших і водночас сучасна професія", с.Бобриця, Канівського району; Нестеренко Аліна за 3 місце, фоторобота "Хірург - найекстремальніша професія у медицині", м.Христинівка; Кілімніченко Валерія за 4 місце, фоторобота "Хореограф. Конкуренція дуже висока, популярності досягають одиниці - Я ЗМОЖУ!", м.Христинівка; Гончаренко Марина - за 5 місце, фоторобота "Фітнес-тренер", м.Тальне »

Нагородження переможців фотоконкурсу "Я і моя професія"
29.12.2017

З метою підвищення рівня компетентності учнів у сфері професійного самовизначення; профорієнтаційної підтримки та всебічного розвитку творчого потенціалу серед учнівської молоді Черкаською обласною службою зайнятості в рамках акції "Випускник-2018" з 2 жовтня по 17 листопада 2017 року проводився профорієнтаційний фотоконкурс "Я і МОЯ ПРОФЕСІЯ" »

У Черкаській області пройшла Акція "Випускник -2018"
22.12.2017

Вибір професії - це одна з важливих складових умов людського щастя. Саме тому Черкаська обласна служба зайнятості традиційно щороку восени проводить профорієнтаційну акцію "Випускник - 2018", яка спрямована допомогти школярам знайти свій правильний шлях в житті »

Результати фотоконкурсу "Я і моя професія"
15.12.2017

З метою підвищення рівня компетентності учнів у сфері професійного самовизначення; профорієнтаційної підтримки та всебічного розвитку творчого потенціалу серед учнівської молоді Черкаською обласною службою зайнятості в рамках акції "Випускник-2018" з 2 жовтня по 17 листопада 2017 року проводився профорієнтаційний фотоконкурс "Я і МОЯ ПРОФЕСІЯ" »

"Психолог"
08.12.2017

В Україні професія психолога набуває все більшого попиту. На жаль, в більшій мірі це пов'язано з соціально-політичною ситуацією в країні. Психолог підтримує людей в складних життєвих ситуаціях, допомагає впоратися зі стресом, подолати наслідки посттравматичного стресового розладу, подолати страхи і невпевненість у собі, підготувати дитину до дитячого садка, до навчання у школі. Здатний врегулювати конфлікт у колективі, провести тренінг творчого зростання і професійної самореалізації, тренінг по створенню у колективі психологічно сприятливої атмосфери »

"Муляр"
01.12.2017

Робота муляра у всіх на виду, роботу муляра всі помічають, результати його праці приносять людям радість, затишок, естетичну насолоду. Професія муляра потрібна і перспективна »

"Автослюсар"
24.11.2017

Сьогодні Україна - могутня автомобільна країна з багатомільйонним парком різноманітних типів вантажних, легкових автомобілів та автобусів. Продовження життя автомобілів, утримання їх у належному технічному стані, безпека роботи водіїв, надійність експлуатації - у всьому цьому велика роль належить слюсарю з ремонту автомобілів і потреба в них постійно збільшується. Тому імовірність працевлаштування дуже висока »

Професія токаря - що необхідно знати?
20.11.2017

Токар - це одна з найбільш затребуваних професій на ринку праці. На токарних верстатах токарі виконують операції з оброблення дерева, металу, пластмаси, оргскла, смоли тощо. Праця токаря використовується практично в усіх галузях промисловості, сільського господарства, на транспорті, у сфері обслуговування. Звідси її велике значення, як наскрізної робітничої професії »

Оператор котельні
10.11.2017

В період опалювального сезону особливо актуальною є професією "Оператор котельні", яка передбачає обслуговування робітником автоматизованих котелень з сучасним обладнанням в залежності від системи опалення »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »