23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Корисно шукачам роботи

Гарантії у сприянні працевлаштуванню окремих категорій громадян

Законом України "Про зайнятість населення" передбачені гарантії у сприянні працевлаштуванню соціально вразливих категорій громадян »

Як отримати бажану платню під час працевлаштування
12.01.2018

Обговорення питання заробітної плати на співбесіді, не менш є важливим за всі інші, оскільки являється індикатором вашої оцінки себе як професіонала. Тому просіть більше "зі старту". На співбесіді при прийомі на роботу не тільки можна, та навіть необхідно називати більшу суму зарплати, ніж вам озвучили спочатку. Менеджерів по найму спеціально навчають торгуватися, тому зазвичай вони пропонують претендентам мінімальну зарплату »

Чи є місце творчості у складанні резюме
05.01.2018

На різноманітні вакансії, як правило, приходить багато резюме, і дехто з претендентів прагне заявити про себе нестандартним резюме. Але, перш ніж його складати, варто усвідомити дві речі. По-перше, далеко не завжди воно буде доречним »

Як працевлаштуватися комірником
29.12.2017

Цієї професії не навчають у вищих навчальних закладах, але вона необхідна на будь-якому виробничому процесі та у сфері послуг. Люди цієї професії мають володіти багатьма професійними та особистісними якостями, оскільки обов'язки комірника різносторонні »

Відділ організації профорієнтації Черкаського обласного центру зайнятості відзначив 27-му річницю створення служби зайнятості навчанням фахівців базових центрів зайнятості та філій регіонального центру зайнятості
22.12.2017

Щороку, 21 грудня, служба зайнятості святкує своє День народження. Так, як головне завдання служби зайнятості - допомогти людині знайти роботу, досить символічно, що саме в цей день відділ організації профорієнтації провів навчальний семінар фахівців з профорієнтації базових центрів зайнятості та філій регіонального центру зайнятості »

Зустрічають по одягу
15.12.2017

Зовнішній вигляд важливий для оцінки. За фасоном, кольором і станом одягу багато чого можна сказати про соціальний статус, погляди та риси характеру його власника. Часто буває, що такого роду міркування надто поверхневі, але, тим не менш, вони створюють основу для першого враження, яке важко потім змінити »

Про що варто запитати у роботодавця
08.12.2017

Крім розуміння того, що хоче роботодавець, корисно визначити, що потрібно для успішного працевлаштування саме вам. Адже придивитися один до одного повинні обидві сторони. Це позбавить від зайвих витрат часу у випадку, якщо вибір зроблено помилково по причині неповної інформації »

Поради особам з особливими потребами щодо проходження співбесіди
01.12.2017

Якщо ви із числа людей з особливими потребами вам необхідно буде вирішити, на якому етапі повідомити роботодавця про свою інвалідність: у резюме, в супровідному листі або під час співбесіди »

Чим відрізняється CV і резюме
24.11.2017

Слово "резюме" має французьке коріння і в перекладі означає "підбивати підсумки". Тому, резюме - це більш короткий і стислий опис вашої професійної діяльності, особливо, якщо мова йде про посаду, на яку ви претендуєте. Резюме призначене для того, щоб роботодавець зміг швидко ознайомитися з загальними відомостями про вас »

Резюме для випускника
20.11.2017

В наш час досить не просто працевлаштуватися на бажану посаду. Особливо, якщо ви щойно вийшли із студентської аудиторії і ще не встигли здобути досвід, такий затребуваний роботодавцем. А, як відомо, пошук роботи починається з написання свого резюме. На що ж звернути увагу при його написанні, якщо у графі "Досвід роботи" - нічого написати »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »