22 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Робота в Україні Державна служба зайнятості Відгук про роботу ЦЗ (анкета) Facebook
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги населенню

Профнавчання

Перелік навчальних закладів, які мають право здійснювати діяльність у сфері вищої освіти та професійно-технічної освіти, для навчання в яких може бути виданий ваучер
Перелік професій та спеціальностей, за якими комплектуються групи у І кварталі 2018 року

Професійне навчання безробітних здійснюється на замовлення роботодавців з обов’язковим укладанням договорів на працевлаштування до початку навчання. Дата початку навчання визначатиметься по мірі комплектування груп »

ПЕРЕЛІК професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер

Інформація про перелік професій, спеціальностей, напрямів підготовки та підвищення кваліфікації, для навчання за якими може бути виданий ваучер »

Неформальне професійне навчання

Порядок підтвердження результатів неформального професійного навчання осіб за робітничими професіями »

Співпраця Черкаського міського центру зайнятості з ТОВ "ТД Оптагро"
26.12.2017

Одним із видів підвищення кваліфікації є стажування безпосередньо на робочих місцях. У цьому напрямку Черкаський міський центр зайнятості успішно працює не лише з підприємствами, а й з приватними підприємцями м. Черкаси. Фахівці Черкаського МЦЗ нині чимало зусиль зосереджують на тому, щоб забезпечити відповідність професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи тій сфері діяльності, яка притаманна підприємствам, організаціям та установам нашої області »

"Романтична" і суто чоловіча професія електрогазозварника
12.12.2017

Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості, мають можливість здобути професію електрогазозварника як в навчальних закладах Черкаської області, так і на базі центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Так, за сприянням Уманського районного центру зайнятості на замовлення роботодавців ТОВ "Прометей" та ТОВ "Енерго" безробітні Уманського району Олексій Монашеров та Богдан Колесник були направлені на професійне навчання до ДНЗ "Одеський центр ПТО ДСЗ" за професією "електрогазозварник" »

Навчання безробітних шляхом стажування
29.11.2017

Яскравим прикладом співпраці Маньківського районного центру зайнятості з роботодавцями у питанні підготовки кадрів є організація стажування в ТОВ "Чорна Кам'янка" (Кернел), що а також є одним з найбільших підприємств району. Земельні угіддя ТОВ "Чорна Камянка" (Кернел) є досить сприятливими для посіву та вирощування зернових, технічних, кормових та овочевих культур, плодоягідних насаджень, мають вигідне розташування по відношенню до основних пунктів збуту сільськогосподарської продукції. Підприємство щороку нарощує свої виробничі потужності та на ринку праці працює уже понад 13 років » »

Кваліфіковані кадри на замовлення роботодавців
16.11.2017

З початку 2017 року Звенигородським районним центром зайнятості укладено 140 договорів на працевлаштування після закінчення професійного навчання та підвищення кваліфікації 297 осіб. Стажування безробітних здійснюється на замовлення роботодавців за індивідуальною програмою, що затверджується роботодавцем і погоджується центром зайнятості. Прикладом успішного досвіду у даному напрямку є співпраця з приватним підприємцем Вірою Притульською, власницею мережі аптек "Здравниця" » »

Відбір навчальних закладів
09.11.2017

Черкаський обласний центр зайнятості оголошує відбір навчальних закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання (далі - навчальні заклади), які надають платні освітні послуги з організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) проживання зареєстрованих безробітних під час навчання у 2018 році »

Любов до улюбленої справи - найкоротший шлях до щастя
01.11.2017

Захистивши бізнес-план на тему "Роздрібна торгівля побутовою хімією", Олександр Лосінець отримав одноразову виплату допомоги для організації підприємницької діяльності та наприкінці вересня 2017 року зареєструвався приватним підприємцем »

В опалювальний сезон з підготовленими фахівцями
24.10.2017

Щорічно проходять професійне навчання більше 20 зареєстрованих безробітних Жашківського районного центру зайнятості, і саме це допомагає їм залишатися затребуваними у своїй сфері. Оскільки роботодавці віддають перевагу тим шукачам роботи, які підвищили кваліфікацію та отримали допуск до виконання робіт з підвищеною небезпекою »Дата з    Показати календар     по    Показати календар      Показати »