27 липня 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукbanertrud.gif


Анонси подій
Анонси семінарів для роботодавців на липень 2017 року
03.07.2017
Шановні роботодавці!
В районних та міських центрах зайнятості Чернівецької області проводяться безкоштовні семінари для керівників та працівників кадрових служб підприємств, установ та організацій щодо роз'яснення законодавства про зайнятість та працю, загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, послуги державної служби зайнятості »
Новини
Інформація для вимушених переселенців
Шановні кримчани, мешканці східних областей України! Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню »
Обговорено підсумки діяльності обласної служби зайнятості у І півріччі 2017 року
25.07.2017
24 липня 2017 року відбулася підсумкова нарада за результатами роботи обласної служби зайнятості впродовж І півріччя 2017 року. Учасники наради обговорили підсумки діяльності служби зайнятості за І півріччя 2017 року, визначено першочергові завдання та основні етапи реалізації Імплементаційного протоколу про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль »
Налагоджуємо співпрацю з новоствореною територіальною громадою Вижниччини
20.07.2017
19 липня 2017 року в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко відвідала Вижницький район. Разом із директором районного центру зайнятості Юрієм Никифоряком керівник обласної служби зайнятості зустрілася з керівником новоствореної Вижницької об'єднаної територіальної громади, Вижницьким міським головою Олексієм Чепілем »
Безробітним Заставнівщини роз'яснили як не стати жертвою торгівлі людьми
18.07.2017
18 липня 2017 року в приміщенні Заставнівського РЦЗ відбувся семінар для 15 безробітних, яких зацікавило питання працевлаштування за кордоном та як не стати жертвою торгівлі людьми »
Вибір професії
Фахівці служби зайнятості долучилися до національного проекту "Місто професій"
18.07.2017
Днями у парку Т.Г. Шевченка у м. Чернівці відбувся національний проект "Місто професій". Саме це стало причиною такого масового "працевлаштування" дітей та підлітків. В парковій зоні розгорнулося імпровізоване містечко. При вході кожна дитина отримувала паспорт та мала можливість "влаштуватись на роботу" »
Діяльність обласної служби зайнятості
На Буковині служба зайнятості працевлаштувала 103 учасники АТО
24.07.2017
За шість місяців 2017 року послугами обласної служби зайнятості скористалося 857 військовослужбовців, які брали участь в АТО та після демобілізації отримали статус безробітного. Про це повідомляє в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко »
Співпраця з об'єднаними територіальними громадами - один з пріоритетних напрямків роботи Державної служби зайнятості
30.06.2017
29 червня 2017 року представником Новоселицького районного центру зайнятості під час особистого прийому надано інформаційно-консультаційні послуги мешканцям Мамалигівської громади безпосередньо в адмінприміщенні Мамалигівської об'єднаної територіальної громади »
Prometheus і Державна служба зайнятості навчають безробітних за допомогою масових онлайн-курсів
22.06.2017
Партнерство спрямоване на те, щоб надати безкоштовний доступ до найкращого навчання безробітним, які щорічно звертаються до служби зайнятості для опанування нових професій та підвищення навичок »
Професійне навчання
Інформація для тих, хто хоче підтвердити свою кваліфікацію за результатами неформального навчання
06.07.2017
Формальне професійне навчання працівників - набуття працівниками професійних знань, умінь і навичок у навчальному закладі або безпосередньо у роботодавця відповідно до вимог державних стандартів освіти, за результатами якого видається документ про освіту встановленого зразка »
Опанувати нову професію можна у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості
14.06.2017
Нині безробітні мають можливість оволодіти 78 актуальними на ринку праці професіями у 11 центрах професійно-технічної освіти ДСЗ »
Графіки формування навчальних груп Центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості на 2017 рік
06.06.2017
Шановні відвідувачі нашого сайту, пропонуємо Вам графіки формування навчальних груп Центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості на 2017 рік »
Державній службі зайнятості - 26 РОКІВ
Cтан зареєстрованого ринку праці Чернівецької області за січень-червень 2017 року
11.07.2017
Впродовж січня-червня 2017 року соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалося 14343 особи, які мали статус безробітного, що на 6,2% (на 947 осіб) менше, ніж у січні-червні 2016 року. У звітному періоді статус безробітного набуло 6370 осіб, з числа тих, що звернулися в службу зайнятості в пошуках роботи, що на 144 особи (на 2,3%) більше в порівнянні із відповідним періодом минулого року.
Також послугами обласної служби зайнятості щодо пошуку роботи скористалося 3914 осіб без надання статусу безробітних. »
Корисно шукачам роботи
Служба зайнятості - Збройним Силам України
Шановні буковинці!
Якщо вам небайдужа доля України і у вас виникають питання щодо проходження військової служби за контрактом, звертайтесь до будь-якого центру зайнятості. Наші фахівці допоможуть вам: поінформують про умови прийому на військову службу за контрактом, ознайомлять з актуальними вакансіями, організують зустрічі з представниками військових комісаріатів »
НА ДОПОМОГУ ДЕМОБІЛІЗОВАНИМ У ПОШУКУ РОБОТИ
Якщо Ви хочете знайти роботу, зверніться до найближчого центру зайнятості. Державна служба зайнятості має єдину базу вакансій по всій Україні »
ДОРОЖНЯ КАРТА ЩОДО НАДАННЯ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ, ЯКІ БРАЛИ БЕЗПОСЕРЕДНЮ УЧАСТЬ В АНТИТЕРОРИСТИЧНІЙ ОПЕРАЦІЇ
Безробітним Заставнівщини презентовано ТОВ "Трембіта"
20.07.2017
18 липня 2017 року в приміщені Заставнівського районного центру зайнятості для осіб, які перебувають на обліку як безробітні, відбулась презентація ТОВ "Трембіта". За захід запросили 21 безробітну особу »
Безробітних Вижниччини поінформували про можливість отримання правої допомоги та пенсійного забезпечення
20.07.2017
Вчора, 19 липня 2017 року, у Вижницькому районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці для шукачів роботи на тему "Підходяща робота. Страховий стаж. Права та обов'язки зареєстрованих безробітних. Державні гарантії для окремих категорій громадян" »
Безробітних Путильщини запрошували на військову службу
18.07.2017
В рамках співпраці з Путильським районним військовим комісаріатом у районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за контрактом. На захід запрошено осіб, що перебувають на обліку як безробітні та шукають роботу »
Консультації фахівців
Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до безоплатної правової допомоги
03 січня 2017 року Президент України Петро Порошенко підписав Закон України "Про Вищу раду правосуддя", яким, зокрема, внесено зміни до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу »
Види соціальних послуг, які надає Фонд соціального страхування
МИ У FACEBOOK
Відгук про роботу центру зайнятості (Анкета)
"Гаряча" лінія
"Гаряча" лінія для оперативного надання соціальних послуг громадянам, які прибувають з АР Крим та міста Севастополя
03.07.2017
03.07.2017
Портал нового покоління
Інтернет-портал державної служби зайнятості "Труд"  »
Калькулятор розрахунку допомоги по безробіттю
Підприємствам регіону потрібні
03.07.2017
Послуги роботодавцям
20.07.2017
13.07.2017
03.07.2017
Послуги населенню
03.07.2017
03.07.2017
30.06.2017
Інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості України
Державна фіскальна служба України
Буковинський вісник державної служби та місцевого самоврядування
Бюро правової допомоги - осередок нових можливостей громадян реалізувати свої права!
03.07.2017
03.07.2017
Опитування
Мета Вашого звернення до служби зайнятості?
пошук роботи;
підбір працівника;
отримання матеріального забезпечення;
перенавчання або підвищення кваліфікації;
отримання консультації з організації власної справи;
отримання компенсації роботодавцю в розмірі єдиного внеску;
отримання консультації з питань законодавства у сфері зайнятості.
Проголосувати Проголосувати
Результат опитування Проголосувати