25 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Прес-центр » Новини

Налагоджуємо співпрацю із відповідальним бізнесом
 
08.09.2017  |  Чернівецький обласний центр зайнятості версія для друку
Налагоджуємо співпрацю із відповідальним бізнесом

Сьогодні, 8 вересня 2017 року, у Чернівецькому міському центрі зайнятості відбулася зустріч керівництва обласного та міського центрів зайнятості із керівником компанія «Аутомотів Електрік Україна» у м.Чернівцях Сашою Рашлічем. Під час зустрічі мова йшла про налагодження співпраці між підприємством  та службою зайнятості щодо укомплектування кадрами.

Заступник директора – начальник відділу організації надання соціальних послуг Чернівецького обласного центру зайнятості Марія Кобєлєва та директор Чернівецького міського центру зайнятості Іван Тимошенко поінформували роботодавця, які послуги служба зайнятості може надати цьому підприємству.

Саша Рашліч розповів, що завдяки допомозі служби зайнятості йому вдалося укомплектувати кадрами підприємство, на якому вже працюють робітники, проте до кінця року є ще потреба у 150 працівниках. Підприємству потрібні електромонтажники-схемники, оператори; налагоджувальники устаткування;- контролери якості. Для роботи не потрібен досвід та певна освіта, навчання здійснюється на виробництві.  Наступного року, у зв’язку із розширенням,  потреба у працівникам зросте до 600 осіб. До основних переваг роботи на цьому підприємстві роботодавець відносить: конкурентну заробітну плату (від 4 до 8 тис.грн), покращені умови праці, 8 годинний робочий день, графік роботи 4 робочі дні та 2 вихідних. Найближчим часом в орендованих біля підприємства приміщеннях  запрацює «Кімната розвитку», для дітей працівників. Підприємство здійснює компенсацію для працівників за харчування, надає безкоштовно фітнес-зал. Для середнього менеджменту, а згодом і для всіх працівників, запрацюють групи із вивчення іноземних мов, зокрема англійської та німецької.

З колективом працює тренер, який налагоджує психологічний клімат в бригадах. Для людей, які тільки розпочали роботу та адаптуються до нових робочих місць є тренінг центр.

Підприємство також зацікавлене надати роботу людям з інвалідністю та готові облаштувати для них робочі місця, підібрати посади до їх фізіологічних можливостей. За словами керівника, ці люди дуже ціняться в колективі, оскільки ставляться до роботи із віддачою та відповідальністю, цінують її, а в свою чергу робота дає можливість їм самовдосконалюватись та реалізувати власний потенціал.

За підсумками зустрічі, прийнято рішення щовівторка, впродовж вересня о 10.00 год здійснювати день відкритих дверей на виробництві для зацікавлених шукачів роботи, це дасть можливість ознайомитися з умовами праці, поспілкуватися із керівництвом та персоналом компанії, визначитися із працевлаштування. Керівник підприємства на ознайомлення з підприємством також запрошує всіх бажаючих.