24 листопада 2017
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Послуги роботодавцям » Каталог послуг

Пропонуємо Інтернет-послуги з пошуку працівників
 
17.11.2017  |  Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Чернівецького ОЦЗ версія для друку
Пропонуємо Інтернет-послуги з пошуку працівників

Шановні роботодавці!

Державна служба зайнятості України пропонує Вам широкий перелік Інтернет-послуг з пошуку працівників!

 

Вам потрібні кваліфіковані працівники?

На Вашому підприємстві є вільні робочі місця?

Бракує фахівців робітничих професій?

 

Не гайте часу – скористайтеся послугами Інтернет-порталу державної служби зайнятості.

 

Щодня у пошуках працівників до нашого порталу звертаються близько 1000 осіб. Кожен третій роботодавець знаходить у загальнодержавній базі даних, що налічує понад 800 тис. резюме шукачів роботи по всій Україні, підходящих кандидатів на вакантні місця.

У підрубриці «Пошук працівників» (рубрика «Робота») міститься розширена інформація про шукачів роботи по всій Україні, зокрема, Ви можете дізнатись про їх професійні якості та попередню трудову діяльність.

Бажаєте особисто поспілкуватись з претендентами на роботу та скласти своє враження про них? У такому разі у нагоді Вам стане підрубрика «Анонси подій» (рубрика «Прес-центр»), в якій анонсуються заходи служби зайнятості. Візьміть участь у ярмарку вакансій і особисто підберіть собі потрібних працівників!

Звичайно, Ви прагнете бути в курсі всіх подій, що мають відношення до соціальної політики та питань зайнятості. Саме цю інформацію висвітлює підрубрика «Новини» (рубрика «Прес-центр»).

Саме для Вас створена рубрика «Послуги роботодавцям», в якій Ви знайдете чимало корисної інформації: які послуги пропонує служба зайнятості з питань укомплектування вакансій, як співпраця зі службою може бути вигідною для Вашого підприємства, яка результативність нашої роботи з підприємствами і підприємцями тощо.

Ви висуваєте високі вимоги до кваліфікації персоналу? У Вас є нагальна потреба в досвідчених працівниках? Завітайте до підрубрики «Професійне навчання» і дізнайтесь, як здійснити під Ваше замовлення професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації претендентів на роботу.

У Вас виникають питання щодо законодавства про зайнятість? Вас цікавить можливість одержання дотації при працевлаштуванні окремих категорій безробітних або бронювання робочих місць на Вашому підприємстві? До Вашої уваги – підрубрика «Консультації фахівців» (рубрика «Консультаційний центр»). У ній Ви знайдете багато цікавих і корисних порад. Скориставшись підрубрикою «Запитуйте – відповідаємо», Ви зможете в будь-який час поставити своє запитання та отримати роз’яснення фахівців.

Переглянути діючі нормативні документи з питань зайнятості, соціального страхування та трудового законодавства Ви зможете в рубриці «Нормативно-правова база». Добірка матеріалів у рубриці постійно оновлюється і Ви без зайвих зусиль зможете дізнатись про зміни в чинному законодавстві.

Для максимальної зручності пропонуємо Вам підписатися на новини служби зайнятості. Скористайтесь рубрикою «Підписка» і отримуйте на власну електронну адресу цікаву для Вас інформацію про час та місце проведення майбутніх заходів служби, події в соціальній сфері, нові резюме шукачів роботи, консультації фахівців та багато іншого.

 

Державна служба зайнятості пропонує до Вашої уваги новий інтерактивний Інтернет-портал «ТРУД»

www.trud.gov.ua

 

«Труд» - це портал нового покоління, створений для професійного Інтернет-рекрутингу в Україні, інтегрований з найбільшою загальнонаціональною базою даних Державної служби зайнятості України.

На новому порталі Ви маєте унікальну можливість ознайомитись із розширеною інформацією про професійні якості і навички шукачів роботи з найбільшої в Україні бази даних резюме, що містить інформацію про фахівців з усіх галузей економіки, контакти шукачів роботи.

Водночас, Ви можете скористатися новим унікальним сервісом розсилки на електронні поштові скриньки підприємств резюме новозареєстрованих шукачів роботи.

 

Ви можете БЕЗКОШТОВНО реєструвати інформацію про наявні на підприємстві вакансії і презентувати власне підприємство.

 

Ми готові стати Вашими особистими консультантами!

Не зволікайте - звертайтеся до нас!

Ми завжди раді співпраці з Вами!