23 сiчня 2018
На головну Що нового? Карта сайту Державна служба зайнятості Робота в Україні
Веб-сайти РегЦЗ
Пошук
по цьому порталу
по мережі сайтів
Розширений пошукГоловна » Регіональна служба зайнятості » Діяльність обласної служби зайнятості

У обласній службі зайнятості працює ряд сервісів у режимі онлайн
 
21.08.2017  |  Чернівецький обласний центр зайнятості версія для друку
У обласній службі зайнятості працює ряд сервісів у режимі онлайн

Основне завдання служби зайнятості якнайшвидше знайти роботу, для того щоб безробітна людина не втрачала свій потенціал, а роботодавець зберігав зацікавленість його професійними здібностями. Для цього в службі зайнятості запрацювали ряд сервісів в режимі онлайн. Про це повідомляє заступник директора – начальник відділу організації надання соціальних послуг Чернівецького обласного центру зайнятості Марія Кобєлєва.

«Успішно зарекомендувала себе безкоштовна послуга зі складання відеорезюме. Записати, розіслати його роботодавцям і розмістити в інтернеті можна безпосередньо в центрі зайнятості. Також в онлайн-режимі працює «конструктор резюме». Після заповнення форми претендент отримує своє резюме на електронну пошту для подальшої розсилки роботодавцям» - повідомляє Марія Кобєлєва.

За словами посадовця, служба зайнятості продовжує публікувати термінові вакансії на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук». Для роботодавців створюються відеоревю вакансій. Це короткі слайд-ролики, в яких демонструються умови праці, робочі місця та обладнання, на якому потрібно працювати. Крім того, через «Skype» роботодавець може поспілкуватися з претендентом на роботу.